زن که ماه در نشانه ای از شیر گرفته شده است به بیان احساس خود را از احساسات قوی ، و به میزان کمتر یا بیشتر ، کل شخصیت او را. untroubled به شکل زنانه روح او قدرت تابش و گرما. به صفات شخصیتی اساسی است اعتماد به نفس و تمایل به تحت تاثیر قرار دادن. **** که به فرد است نه تنها درونی اعتماد به نفس. همچنین افتخار. که روح شیر صدمه دیده است ، باید برای یک "ضربه پنجه" گسترده آماده شده ، اما این بدان fiz نیست. ، اما این کلمه ، به دلیل این است دقیق تر. شما می توانید نیست dostrzecz او مقدار مشخصی از تسلط. اینجا است که یک تمایل ناخودآگاه برای اطمینان از اینکه RESP قضاوت خود را دارند. احساس می شود همه چیز را به سطح سنج و ارزیابی آنها را بر اساس biiźnich است. گاهی اوقات آن را بیش از حد عجله دارد و ممکن است دیگران به عنوان یک فرد متکبر درک شده است.
اما در اعماق روح او است داخلی قوی ، زن پر انرژی قادر است emojci همدردی عمیق و شدید و صمیمی است. علاوه بر این ، دارای یک نیاز فوتی و فوری برای کمک به کسانی که ضعیف و محروم. در پرونده او از آن است که نه تنها یک حرکت بدون پوشش ، و همچنین قادر به ایجاد انگیزه و سازماندهی به محیط زیست خود را در این مورد کمک کند. به طوری که روح حاضر به افتخار در اختیار داشتن خود را.
است که با استعداد با شدت درونی احساسات و اعتماد به نفس ، به عنوان زن با ماه در شیر ، باید برای بیان احساسی احساسات خود را ، که می تواند عناصر دیگر فال مسدود شود. بنابراین ، یک زن با چنین سیستمی نیاز به وسیع ترین گروه ممکن از خود شخص ، مرد ، در میان آنها قادر خواهد بود به درخشش. همچنین باید این واقعیت است که آن را به تابش گرما را به دیگران لذت ببرید.
 

prartnerstwo عشق و در واقع برای هر زن ، اما در این مورد از اهمیت خاص است. تا به یک تصویر پیچیده از یک نوع قوی مرد ، که باید به همراه خاصی از زندگی مربوط. پوزیشن های خرید برای یک شریک قوی که به طور مداوم خواهد afiszował ستایش از فرد است.
 • اگر زن با ماه در نشانه ای از شیر در این عنصر را از آتش متولد شده بود ، پس مطمئنا از آن خواهد شد به طور کامل پوشش داده شده نیاز به بهداشت روانی را ملاقات کرد. علاوه بر چنین مقیاس بزرگ ، که همسایه و نیازهای خود را نادیده گرفته میشوند به طور کامل توسط آن پوشانده شده است. به ویژه خورشید در نشانه ای از شیر و گوشت بره واقعا تقویت توانایی شکستن. نه تنها می داند که آنچه او میخواهد و آنچه او می خواهد ، اما او همچنین می داند که چگونه به آن دست یابید. اما بدون ترس. همچنین مایل و قادر به ویژه بالا در هر دو عاطفی و مواد.

  عنصر هوا نیز ممکن است کاملا از تاثیر مثبت در زندگی معنوی و روحانی از زنان که ماه در نشانه ای از شیر دارند. اگر چه قدرت درونی خود را تا حدودی تضعیف تاثیر خورشید در نشانه دوقلوها znajdująego یا وزن ، اما ممکن است واکنش احساسی به مسائل ، افراد و وقایع. در پایان این "هوا" اثر تصمیم می گیرد که جذابیت شخصی خود را حتی سخت تر کار می کند. در حالی که زنان متولد علامت دلو ممکن است برخی از مشکلات را داشته باشد. به این ترتیب ، ماه و خورشید در یک موقعیت تنش باعث می شوند ، به طوری که تلاش های داخلی و خارجی به یکدیگر مخالف است. یک زن با چنین سیستم تمایل به لحاظ ذهنی و سلطه از رفتار استبدادی. آگاهانه اتخاذ نگرش مخالف : با هدف همکاری.

  اگر یک زن در عنصر زمینی به دنیا آمد ، آن خودانگیختگی ، گرما و emotionality می تواند با پیگیری آگاهانه از امنیت ، ثبات ، و سیستم منظم سرکوب شده است. بنابراین ضرری ندارد اگر شما توجه خود را به نوعی کیک میوه دار خود به خود احساس جسمی و روحی بودند ، اغلب ، از سرکوب ضروری است. این به ویژه برای زنان متولد شده در برج جدی نشانه ای از اعمال ، و خانم در حالی که برای کسانی که به دنیا آمد زیر علامت گاو نر می تواند نشان دهد یک اراده قوی داشته باشد.
  این ترتیب از ماه و خورشید را نیز ترویج ، ممکن است از جمله ویژگی های : حسادت ، خودخواهی و vindictiveness. بنابراین ، تحمل به مهم ترین است ، اما سخت ترین چیز شما باید یاد بگیرند.

  همراه با عنصر از جریان آب را به مرهم روح زن است. نگرانی قلبی برای چه این زن برای مرد همراهش ، هنوز هم وجود دارد احساس همدردی عمیق ، پس او است بیش از دیگران حساس به نیازها و مشکلات محیط زیست است. اما زندگی یک ترکیب کیهانی از قدرت درونی و بیرونی نجابت آسان نیست. به ویژه اگر آنها را زنان متولد علامت عقرب. چنین ترکیبی باعث می شود یک زن که ماه در نشانه ای از شیر افزایش شور و چیزی زیادی از درد و رنج روانی wrodzaju "حس کنجکاوی". او می خواهد همه چیز را بررسی و ، اغلب در گرمای جنگ تجاوز عمیق تر به روح انسان را به zaninteresowani می خواهید. بنابراین باید با برخی دیگر تعداد را یاد بگیرند.

  PARTNER جانبی آن
  ترین آرایش سودمند برای شریک kontakórw unfulfilled یک زمانی که نشانه ماه از یک زن و یک مرد در urodzeniowy این عنصر هستند ، و در نتیجه در علامت قوچ ، یک شیر یا یک توپچی است. مردان از این سه شخصیت های پر انرژی هستند ، پویا و نگرش مثبت به زندگی است. بنابراین شما می توانید می گویند که آنها به گونه ای به آنچه به عنوان این زن پوزیشن های خرید ، تمایلات و چگونه او احساس تنهایی زندگی می کنند.
  روشن است که در چنین سیستم به درک و تکمیل هر یک از آثار دیگر بهتر است. تنها رابطه ماه در نشانه ای از یک شیر با خورشید در نشانه ای از شیر می تواند تا حدودی به عنوان مشکوک در نظر گرفته. همانطور که می دانید ، podobnieństwa را جذب کند. اما در این مورد می تواند ادعا می کنند برای مبارزه با نیروهای ، زیرا شیر یکی از ویژگی های از تن پخش و تسلط. هنر konpromisu کاملا دشوار است به کار کردن است.

  به عنوان هماهنگ است ، اما به همان اندازه جالب است شکل زندگی که شریک در زیر نشانه ای از دوقلوها ، وزن ، و یا دلو متولد شد. در اینجا می آید صدای عنصر هوا ، به نفع حرکت را فراهم می کند ، تغییر و درک (حداقل در بخشی از انسان).
  مرد در زیر نشانه ای از bliźnąt می توانید از طریق زندگی خود را و راه پویا بودن یک شریک برای کمک به شروع مسابقه شروع به کمی ، برای یک لحظه از پایه خود است.
  آقای وزن همراه فرهنگی ، جذاب و مودب ، که از طریق połącząnej دیپلماسی خود را از قدرت ذهنی ، به احتمال زیاد به مقابله خوبی در این رابطه است.
  از یک شریک که در نشانه ای از زن دلو متولد شد و در واقع می تواند تحمل ، انتظار می رود اما این سوال که آیا او می تواند (و می خواهید) به درک ذهن ناخودآگاه و واکنش. چرا که جهان از حس و تجربه każndego از آنها نهفته است در قطب مخالف است.

  اگر اربابان زمینی خود را در تسلط بر عنصر ، porozumnienie متقابل نیز دخالت اجرا شود. به خصوص در رابطه با یک مرد متولد شده در زیر علامت گاو نر می تواند مشکل باشد و یا حتی خطرناک است. عمدتا به دلیل عدم تمایل هر دو طرف به مصالحه و درک.
  بیشتر انعطاف پذیر در این wsgl. شریک در زیر نشانه باکره. اما او ، به نوبه خود ، مشکل دارند و در ابراز احساسات خود به خود است. و این برای زن که ماه در نشانه ای از گدازه است.
  همچنین یک مرد در زیر برج جدی نشانه ای از یکی از این حساب خشک و ذخیره کامل از نمایندگان از جنس مخالف که مایل به در مرموز حرکت نمی کند ، و روان زمین تعریف پذیر نیست زن است. اما اگر قادر به واکنش نشان می دهند به محرک های فرستاده شده توسط آن ، آن را خواهد داخلی یا احساسی بسیار تحسین روح این زن قوی است.

  آقایان متعلق به عنصر آب ، تنها به شرطی در میان شرکای مربوطه در زنان مبتلا به księżyciem Naku شیر است.
  رابطه جنسی با شما در زیر نشانه ای از عقرب می تواند پر از تنش بود. با RESP. برای "پر سر و صدا" خود را ، و در عین حال به شیوه ای جدا شده ، پر از احساسات و به طور مداوم نیاز به بازخورد مثبت و امیدوار است شما ممکن است احساس بیشتر باعث از adored.
  مردان متولد تحت نشانه های سرطان یا ماهی حساس هستند و می تواند به موقعیت حساس از همسایگان آن است. اما روح این زن ممکن است از دست رفته این "پنجه" و نفوذ در ناخودآگاه است که با نمایندگان از جنس مخالف به دنبال. اما از این مردان می تواند به przecić چگونه بدون استفاده از زور را یاد بگیرند.

  ارتباط آن با مادر
  می بیند مادر او به عنوان یک فرد به طور کلی گرم ، با اعتماد به نفس ، بلکه غالب ، که اغلب در دست خود نگه می دارد ازدواج باتوم. همچنین ایده آل برای زندگی حرفه ای و یا به نمایندگی از منافع خود است. تصویری از مادر است که توسط بیشتر یا کمتری وسعت ، قدرت ، قدرت و ثبات است. می توانید آن را دریافت کند ، به عنوان یک زن بیش از حد مهربان و حساس است. و می تواند قدرت و حمایت های شدید از مادر در مناطق wszyskich از زندگی ، احساس حتی اگر خود به خود متوقف می شود در حال حاضر یک کودک.
  در شرایط مطلوب می تواند از مادر خود آموخته است ، چگونه به دریچه به احساس خود و احساس و چگونه آن را در یک بیان طبیعی و خود به خود.

  به عنوان یک مادر خانم
  به عنوان مادر زن که ماه در نشانه ای از شیر می دهد و دریچه به rozwiniętemu غریزه اولین و حفاظت از کودکان در تماس با یک گرم و خود به خود. قطعا کاملا ناخودآگاه و به طور خودکار شماره در این هفتهاوبه مهارت های رهبری خود را. بدیهی است که این کار را به منظور تسلط بر فرزندان خود را ، اما چون او خواسته است. گاهی اوقات حتی بهتر از کودکان می خواهند. بنابراین ضرری ندارد به توجه در این موضوع به بیش از حد. در غیر این صورت آن را بی ارزش ارتباط خود را با کودکان بر دوش ، به جای شکل آنها را به گرمی و اعتماد.
  • انرژی بعد خانه را :)

   ماه در علامت سرطان
   در روح از صدای یک زن به ویژگی های نمونه ماه. emotionality ، نوسان خلق و حساسیت (و حتی دارای حساسیت فوق العاده). بسیار آسان به rozentuzjazmować و صدمه دیده است. این است که احتمالا دلیل اصلی آن را کمی متزلزل و humorzastych واکنش ، برگشت بسوی درون و یا اغراق شده است. این روح حساس باید (با RESP. از این آسیب پذیری) به دست به گریبان با برداشت محرک های خارجی و در نتیجه احتمال بیشتری نسبت به دیگران به زندگی سخت در برابر جهان به احساسات و عواطف او را محافظت می صدمه زده است.
   خانواده ، مراقبت عمیقا در طبیعت او ریشه دارد. بنابراین اگر عناصر دیگر از فال می کند تاثیر متفاوت را ندارد ، آن را به مادر و پرورش فرزند است ، و یا خانواده خود می تواند یک کار بزرگ برای زندگی خود. هر دو روحی و روانی او و Phys. خوب بودن در واقع تا حد زیادی بستگی به اینکه آیا در این زمینه از زندگی او است یا نه هماهنگی وجود دارد.
   زن با ماه در سرطان ، تمام اقدامات خود و تمام فعالیت در یک قربانی برای رسیدن به این امور و آن را حفظ کند. حتی اگر دیگر فال را تحت تاثیر قرار بدان معنی است که آن را آزاد زن ، همیشه بهترین را به عنوان یک مادر که قادر به احساس عزیزان خود.
   نیاز به مقدار زیادی از گرما احساس امنیت و تعلق. اغلب شخص دیگر است به آنچه که عدم وجود آن ، یعنی ، ثبات داخلی. اغلب به اشتباه و به انجام بازی در خارج از اعتراف نیست "زن سخت قدیمی ،" به جای اعتراف کند که حساسیت خود را. در این راه گاهی اوقات خودش را محروم از بودن برای روح او پوزیشن های خرید. اما اگر اعتماد به نفس در محیط زیست (و قدرت معنوی او) ، که در اصل طول می کشد کمی طولانی تر از شما به دست آوردن ، آن را حساس ترین ، وفادار و حاضر به کمک به زندگی همراه ، دوست می شود.
   صرف نظر از نوع مخاطبین باید به روح خود مشغول و به طور کامل درک کنید. اگر آن برسد ، به پایان باز است. با وجود حساسیت آن ، وقتی کسی نسبت به رفتار او را مانند گاو نر ضرب المثلی در یک فروشگاه ، چین ، و یا در راه است که می تواند پس از ورود ناهنجار حاد مثل هیچ کس دیگری به من بدهید.
   می تواند بسیار کینه جو. در روح او را به خاطر همه چیز ساخته شده (و آن را به معنای واقعی کلمه همه چیز!) هر تعریف و یک حرکت خوب است ، اما هر گونه خشم. چک گفت : در اینجا که همه چیز را می توان بخشیده ، فراموش نکرده است. شاید به این دلیل او را فراموش خلاص شدن از شر از زمان به زمان با روح خود در آن قراردادی احساسات بد است.

   PARTNER جانبی آن
   اگر زن با ماه در سرطان در زیر نشانه ای از عنصر آب متولد شد ، آن را خوب (و یا حتی بسیار خوب) شانس توسعه هماهنگ و انجام نیازهای معنوی خود را. به خصوص در بین زنان متولد علامت سرطان ممکن است رخ دهد که نمونه właściwościksiężycowe علامت ponadrzeciętną از قدرت است. در بدترین حالت می تواند نوسانات خلقی شدید و humorzastość شود.
   زن متولد شده در زیر نشانه ای از یک عقرب کوچک "سنبله" و قدرت کم ، قادر به اجرای آن برای نیاز موثر است.
   در حالی که خانم به دنیا آمد زیر نشانه ای از حساسیت ماهی ممکن است در استعداد ابتلا به هیپنوتیزم تشدید می شود. این روح زنانه برای مدت طولانی می داند چه داغ است که دیگران هنوز faintest ایده.

   اگر در عنصر زمینی به دنیا آمد و پس از آن تعادل صفات شخصیتی خود را به این دلیل که ترکیبی از آب و زمین ، عنصر همیشه پربار. زن متولد علامت گاو نر است ، با استقامت و ثبات عاطفی وقف. همچنین این فرصت برای پرورش منزل معشوق است.
   را نیز ترویج شخصیت خانم خانم ، به عنوان آن را قادر می سازد خود را psychozabawa "بدست می آورد یک سیستم ، روش ، و تمیز کردن و در نتیجه افزایش استقامت و قدرت روحی و روانی.
   همان را می توان به z.koziorożca به دنیا اعمال می شود ، اما در این سیستم اغلب بین بی ثباتی داخلی و نظم و انضباط آگاهانه نوسان. این ترتیب باعث ایجاد تنش ، بنابراین من یک زن باید یاد بگیرند به تعادل دو قطب مخالف متولد شد.

   موقعیت خورشید در نشانه ها در هوا نشانه trygonu اجازه می دهد تا کمی بیشتر آزادانه هر چند درمان از زندگی و همه چیز آن مستلزم ، اما در پایین روح ممکن است یک قطره کوچک از تلخی ، چرا که او نمی تواند به مقابله با احساس خود و حساسیت خود را. ماه در این مورد احساس ناراحتی روحی و روانی که می تواند مسائل مربوط به روان dotycznących مورد بحث نیست. پس از وضع حمل یکشنبه در حالی که تلاش برای نادیده گرفتن هر RESP تجربه احساسی. موقعیت های احساسی می تواند شامل KOTRA. این وضعیت در مورد زنان به طور عمده به دنیا آمد و در نشانه ای از وزن است.
   تولد دوقلوها در نشانه ای از دلو و این باعث بی ثباتی بیشتر از زنان آسیب پذیر ، از آن می تواند مفید باشد برای روح او. بنابراین بسیار مهم است که زنان با چنین سیستم اجازه این ادعا را به صدای خود را خواسته و احساس داخلی است.

   تولد در عنصر آتش است ، از نقطه کیهانی از این دیدگاه ، نه متناقض. در زنان متولد مشکل z.barana نهفته است در درجه اول در این واقعیت است که عمل آگاهانه خود را می گیرد و تقریبا خود به خود ، در حالی که حالات روحی و روانی در اطراف خویشتنداری عاقلانه نوسان. در چنین سیستم ممکن است مدت زمان طولانی قبل از یک زن می آموزد از پذیرش نگرش از محصول مربوط به احساس خوبی در پوست خود شما است.
   از آن است که شبیه به یک فرد متولد شده در z.lawa. اما در اینجا خواهد شد از زندگی (خورشید) است ، عرضه شده نه تنها پویایی و خودانگیختگی ، اما zrównoważniem ، خود را کنترل کند. این همان ویژگی های مشخص زنان متولد علامت تیرانداز.


/ 0 نظر / 3 بازدید