تپه خورشید:

سیاره خورشید بنیانگذار منظومه شمسی محسوب می گردد و لذا انرژی و اصالت را نشان می دهد. این تپه سمبل درخشش و هنر است.

افراد دارای اخلاق خورشید طبیعت فعال و اجتماعی دارند. درهر کاری سلیقه دارند و قابلیت سازگاری آنها بامحیط زیاد است. گروهی از آنها هنرمندو خلاق در هنر هستند و گروهی نیز به چیزهای زیبا و قشنگ علاقه دارند.

آنها به پوشیدن لباس های جذاب، زیبایی درخانهو بیرون از منزل وزندگی فعالانه علاقه دارند و از زندگی لذت می برند. اخلاق خورشید بر دیگران نیز تاثیر می گذارند و مردم به دلیل انعطاف و درخشش به سویش جذب می شوند. از کشف و شهود برخوردار است و به ندرت به عمق مطلب می رود.

خصوصات اصلی:

هنرمند، با استعداد، سرزنده، شاد، پرشور، اعتماد به نفس بالا،  انتقاد پذیر

خصوصیات ظاهری:

جذاب و دوست داشتنی است. تناسب اندام نسبتاًخوبی دارد. رنگ ملایم صورت و گونه های گلگوون دارد. قد او از مشتری بلند تر و از کیوان کوتاه تر است. صورت درخشان، چشمان بادامی آبی یا قهوه ای با مژگان دراز، بینی صاف، سینه گسترده ، صدای موسیقی مانند، دست و پاها متناسب و راه رفتن فنر مانند از خصوصیات این اشخاص است.

خصوصیات روانشناختی:

گیرایی بالا، اعتماد به نفس، بینش مذهبی اما نه متعصبانه،  استعداد کشف و شهودبالا وعلاقه به غیبگویی، شاد و خوشحال و روشنفکر، دمدمی مزاج و عدم ثبات قدم در دوستی، صادق، علاقه به شهرت

انگشت خورشید:

اگر طول انگشت خورشید بلند تر از انگشت کیوان باشد، شخص برخود کنترلی ندارد و گرایش به قمارو احتکار و ریسک های بزرگ دارد.

اگر طول انگشت خورشید بلند تر از انگشت مشتری باشد، شخص بیش از حد شور و شوق دارد وخودبین است.

انگشت خمیده خورشید نشانه این است که صاحب آن قمار بازی شیاد است و از استعداد هایش درراه نادرست استفاده می کند.

سایر انگشتان فرد دارای اخلاق خورشید:

اگر انگشتان فرد صاف باشد نشانه گیرایی بالای فرد وعلاقه به مطرح کردن خود  است.

اگر انگشتان فرد گره دار باشد نشانه متفکر و تلاشگربودن فرد است.

اگر انگشتان فرد دراز باشد نشانه کندی عمل و بروز استعدادها در فرد است.

اگر انگشتان فرد کوتاه باشد نشانه منتقد بودن و محتاط بودن فرد است.

نشانه های آدم بد با اخلاق خورشید:

سومین بند انگشت خورشید کلفت است، ناخن ها کوتاه و انگشتان کج، رنگ صورت تند و برافروخته، خود پرستی، تکبر، سوء ظن به دیگران

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق خورشید:

اخلاق خورشید سلامتی خوبی دارد. بیماری های خاصی سراغ این افراد می آید. ناراحتی های قلبی، بینایی ضعیف، ضعف جشمانی،گرمازدگی

وضعیت ازدواج:

مردان دارای اخلاق خورشید سخاوتمند و ولخرج است. دوست دارد همسرش در جامعه بدرخشد. دوست دارد اعضای خانواده به ساز او برقصند و بی احترامی را تحمل نمی کند.مهربان ودوست داشتنی است  و قلبی  بزرگ دارد. زن دارای اخلاق خورشید اشراف منش است و مردم را به منزلش دعوت می کند. به دلیل طبیعت آتشینش به مردی نیاز دارد که رجولیت قوی داشته باشد.

اخلاق خورشید به ازدواج علاقه دارد وهمیشه علاقمند کمک جفت خود است. اما اغلب به ندرت همتای مناسبی برای خود می یابد و در زندگی مشترک دچار یاس می گردد. این فرد در زندگی یک شکل نیست و لذا نمی تواند با اخلاق کیوان، تیر و ماه زندگی  کند.

شغل:

اگر قلمرو ذهنی گسترده باشد، برای مشاغل ذهنی مانند تبلیغات، روزنامه نگاری و تهیه کنندگی سینما مناسب است.

اگر قلمرو مادی گسترده باشد، برای مشاغل مادی و دکوراسیون، اموربانکی، مدیریت فروش، سفیر سیاسی مناسب است. اگر قلمرو ابتدائی گسترده باشد، برای مشاغل بنیادین مانند تجارت فلزات وفروش ماشین آلات سنگین مناسب است.

/ 0 نظر / 3 بازدید