تپه تیر)عطارد

این تپه خصوصیات عجیبی دارد. از این رو باید در بررسی این تپه دقت کافی به عمل آورد. این تپه می تواند جنبه فوق العاده خوب و موفقیت آمیز داشته باشد و در عین حال بدترین، حقه بازترین، دروغگوترین و کلاهبردارترین آدمها نیز از این نوع هستند.

صاحب اخلاق تیر از لحاظ فیزیکی و ذهنی بسیار فعال و چالاک است. بسیار ماهر است و استعداد کشف و شهود دارد. به سخنرانی علاقمند است و بیانی شیوا دارد. او توان رسیدن به اهداف خود را دارد و برای رسیدن به هدف برنامه ریزی میکند. این شخص اصلاً تنبل نیست لذا بندرت فرصتی را از دست می دهد. به علوم غریبه علاقه زیادی دارد. عاشق طبیعت، اسب و سگ است. به کتابهای علمی و غیر رمانتیک علاقه دارد. 

خصوصات اصلی:

زیرکی، تیزهوشی، پیگیری تحقیقات علمی، استعداد تجارت، پشتکار، کشف و شهود، دیپلماسی

خصوصیات ظاهری:

کوتاه و کمی چاق، رنگ مایل به زردی، پوست صاف و نرم، صورت بیضی یا گرد، پیشانی بلند و برجسته، چشمان تیره و کوچک، بیقرار، بینی  تیز و گوشتی، قفسه سینه پهن و عضلانی.

خصوصیات روانشناختی:

عصبی و بیقرار، زیرک، علاقمند به خانواده، عاشق مطالعه علمی، محاسبه گر، او اغلب به وجدان خود خیانت می کندو به نوع بد اخلاق تیر تنزل می کند. حتی یک اخلاق تیر خوب هم ممکن است دچار فساد شود و راه جنایت، دروغ و دزدی را درپیش گیرد.

انگشت تیر:

اگر طول این انگشت از اولین بند انگشت خورشید بلند تر باشد یک اخلاق تیر قوی داریم. و اگر انگشت صاف هم باشد نشانه قدرت اراده، استقلال، قدرت ادبی، روان بودن درگفتار و نوشتن است.به اعتقاد هندی ها این شخص از تمام راحتی های زندگی بهره مند خواهد گردید.

طول معمولی این انگشت نشانه مهارت و اشتیاق فرد به پیشرفت است.

انگشت کوتاه تیر نشانه عجول بودن و فقدان بصیرت و عدم توانایی در امور قضایی است.

بندهای انگشت تیر:

اگر اولین بند گسترده باشد، استعدااد ذهنی از استعداد عملی فرد بیشتر است و نیز سخنور خوبی است. اگر این بند خیلی دراز باشد نشاندهنده فردی منظم اما دروغگو است.

اگر هرسه بند به یک اندازه باشند نشاندهنده منضبط بودن فرد است.

اگر دومین بند گسترده تر باشد نشاندهنده عمل گرابودن فرد است. اگر این بند خیلی گسترده باشد نشاندهنده تمایل به جنایت است.

اگر سومین بند گسترده و ضخیم باشد نشاندهنده خوشگذران بودن فرد است. و اگر تپه تیر بد باشد گرایش به جنایت رانشان می دهد.

نشانه های آدم بد با اخلاق تیر:

انگشت کوچک خمیده است) علت اینکه به دزدها دست کج میگویند همین است!(. قدرت بیان خوب دارند و بسادگی شکار خود را به دام می اندازند. بسیاری از جانیان، دزدها، قمار بازها و غیب گوهای متقلب از این دسته اند.

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق تیر:

اخلاق تیر به بیماری های معنی مبتلا می گردد که مهمترین آنها عصبیت و صفرا)ناراحتی کبد(است. عصبیت او ممکن است بر کلیه ها و سیستم هاضمه او هم تاثیر بگذارد. همچنین اخلاق تیر بد ممکن است دچار لکنت زبان شود.

وضعیت ازدواج:

صاحب اخلاق تیر در ازدواج نیز موفق است چون انتخاب خوبی داردو هم تیپ خود را برمیگزیند.همسرش را دوست دارد و از او انتظار نظم و تمیزی، به روز بودن و ظاهر مناسب دارد. به ازدواج و زندگی خانوادگی علاقه دارد.

اگر تپه تیر در دست یک زن به سمت خورشید گرایش داشته باشد شوهرش ادم شریریی است و او بیوه خواهدشد.

شغل:

اخلاق تیر خود را با نقشی که در نمایشنامه زندگی قرار است بازی کند وفق می دهد. لذا برای هر کاری مناسب است. اگر علامت طب در دستش باشد، پزشک خوب، پولدار و مشهوری خواهدشد. وکالت، حسابداری، تحلیل گری، آمار،بانکداری و مدیریت اعتبارات مشاغل مناسبی برای این افراد است.

/ 0 نظر / 3 بازدید