فال مد

همانطور که هر کدام از علامت های خورشیدی، خصوصیت های اخلاقی، اهداف و نیازهای منحصربه فردی دارند، گرایش آنها نسبت به مُد و طریقه لباس پوشیدن نیز کاملاً خاص و متفاوت است.

متولدین ماه های مختلف سلایق و علایق خاصی در انتخاب لباس دارند که نشان دهنده شخصیت و مَنش آنهاست.فروردین

متولدین این ماه دوست دارند در همه چیز اول باشند. آنها از همه اطلاعات روز مربوط به مُد و مارک های مختلف لباس آگاهند.

آنها از امتحان کردن هر چیزی که مطابق با علایقشان باشد هیچ واهمه ای ندارند و از جسورانه ترین استایل ها و سبک ها استفاده می کنند.

به محض دیدن هر مدل جدید در ویترین مغازه ها، باکی ندارند که حقوق به زحمت به دست آورده شان را صرف خرید آن کنند، چون میخواهند اولین نفری باشند که آن مدل را تن میکند.

مطمئناً هر مُد و سبک جدیدی از لباس برای اولین بار توسط یکی از متولدین این ماه پوشیده شده است.

متولدین این ماه بنا بر طبیعت آتشین خود، تمایل زیادی به رنگ های قرمز و سیاه دارند و کاری ندارند که چه رنگ، چه جنس یا چه مدلی از لباس به آنها بیشتر می آید، آنها همه ی مدل ها و همه ی رنگ ها را امتحان می کنند.

لباسهای آنها معمولاً رنگارنگ و پر نقش و نگار است اما هر چه که هست کاملاً مطابق با آخرین مُد جهان است ؛ کلاه و الماس برای زینت بخشیدن به انگشتان و گردن جزء لوازم زینتی است که بیشتر از چیزهای دیگر مورد استفاده متولدین این ماه قرار میگیرد.اردیبهشت

تا به حال مشاهده نشده است که متولدین این ماه لباسی تن کنند که از مُد افتاده باشد.

آنها جزء برجسته ترین مُدگرایان هستند که انتخابشان باعث فخر هر تولیدکننده لباس است و خوب میدانند که در یک میهمانی شام چه لباسی باید تن کنند، و حتی لباس های کارشان را هم از معروف ترین مارک ها و تولیدکننده ها خریداری میکنند.

قیمت لباس برای آنها هیچ اهمیتی ندارد، چون میدانند از هر چه که خوششان بیاید تا آخر عمر متعلق به آنها خواهد شد ؛ با همه این اوصاف به نظر متولدین این ماه، لباسهای خوش دوخت هیچ وقت از مُد نمی افتند و مارک و لیبل لباسها در درجه اول اهمیت قرار نمیگیرد.

لوازم زینتی مربوط به گردن برای آنها نسبت به سایر لوازم اهمیت بیشتری دارد و شال گردن و گردن بند بسیار به آنها می آید.

خانم های متولد این ماه بهتر است موهای خود را بالا جمع کنند و آنها را با گیره سرهای زمردین ببندند ؛ به نظرشان رنگ های روشن و پر زرق و برق به درد طبقه متوسط اجتماع میخورد و رنگ های قهوه ای، بژ و خاکی برای آنها مناسبتر است.


خرداد

برای متولدین ماه دوقلوها هر روز با یک ماجرای جدید همراه است.

احتمالاً این افراد هر روز صبح کمد لباسشان را باز می کنند و با جستجو درمیان کوه لباس های درهم و برهم، به دنبال لباسی میگردند که با حال و هوای آن روزشان جور باشد.

زیاد دنبال مُدهای مختلف نیستند چون خیلی زود از آن خسته میشوند اما اگر هر روز یک مُد جدید برای آنها وجود داشته باشد، مشتاقانه از آن استقبال خواهند کرد، اما آن مُد فقط 24 ساعت برای آنها دوام خواهد داشت و نه بیشتر !

در خرید کردن مراقب خرج کردن و قیمت ها هستند، اما اگر از چیزی واقعاً خوششان بیاید، بی تردید آن را میخرند و مارک لباس برای آنها کوچکترین اهمیتی ندارد، چیزی که برای آنها مهم است این است که از ظاهر لباس خوششان بیاید، همین.

به پوشیدن تاپ و بلوزهای تنگ و چسبان علاقه زیادی دارند و دست بند و بازوبند جزء لوازم زینتی مورد علاقه آنهاست ؛ اگر بخواهند صبح ها از خانه خارج شوند آرایش چندانی نمی کنند، شاید فقط یک آرایش خیلی ساده و کمرنگ، مثل یک برق لب.

متولدین این ماه دوست دارند هر مدل لباسی را امتحان کنند، اما با اینحال آرایش موهایشان همیشه ساده است.تیر

خوشبختی بالاپوشی است که سالیان سال همراه متولدین این ماه است و همانقدر که به عزیزان و نزدیکانشان وابسته هستند، به لباسهایشان نیز وابسته اند.

در گنجه لباسهای متولدین این ماه، حتی قدیمی ترین لباسهایشان هم دیده میشود ؛ خانم های متولد این ماه علاقه ای به پوشیدن لباسپای اسپرت ندارند، و در لباسهایشان همواره حال و هوای زنانه دیده میشود.

در کمد لباسشان انواع و اقسام مدل های لباس زیر، از هر رنگ و مدل وجود دارد و پیراهن های مجلسی و زنانه برایشان در راس اهمیت قرار دارد.

به نظرشان هر لباسی با جواهرات زیبا و گردن بند های بلند، زیباتر و کامل تر میشود و برای آنها مروارید زیباترین جواهر است و هاله هایی از رنگ سبز آنها را باشکوه تر میکند اما زیاد اهل آرایش کردن نیستند، مگر اینکه انجام آن سریع و مختصر باشد.

برای خشک کردن موها به هیچ وجه از سشوار استفاده نمیکنند و ترجیح میدهند موهایشان به طور طبیعی خشک شود.

آنها ترجیح میدهند که بنا بر راحتی خودشان لباس انتخاب کنند نه براساس مُد روز، اما خوب میدانند که چطور جلوی جمع حاضر شوند که همه را مسحور خود کنند.مرداد

متولدین این ماه دوست دارند بهترین از هر چیز را برای خود داشته باشند و اگر پول خرید لباسی را نداشته باشند، به هر طریقی باید آن را از آنِ خود کنند.

همیشه خوش کیفیت ترین لباسها را بر تن این افراد می بینید. راحت بودن لباس برای آنها کم ترین اهمیت را دارد، درعوض مارک و لیبِل لباس و مطابق بودن آن با آخرین مد روز برای آنها در درجه اول اهمیت قرار دارد.

کت و شلوارهای رسمی را در محل کار میپوشند اما در ساعات فراغت ترجیح میدهند لباسهای اسپرت تر و البته از مارک ها معروف تن کنند.

خانم های متولد این ماه در استفاده از جواهرات و زینت آلات پر زرق و برق و گرانقیمت زیاده روی می کنند ؛ رنگ های مورد علاقه آنها طلایی، برنز و نارنجی است .

متولدین این ماه دوست دارند طوری لباس بپوشند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند، و الحق که راه آن را خوب بلدند.شهریور

متولدین این ماه به خوبی از لباسهایشان محافظت میکنند و لباسهایشان همیشه اتوکشیده و شق و رق است.

این افراد که ذاتاً ساده گرا هستند، به قیمت لباس اهمیت زیادی میدهند و ترجیح میدهند لباسهایی گرانتر و خوش کیفیت تر داشته باشند، تا لباسهایی ارزان که با یک یا دو بار شستشو از بین برود.

هیچ آثاری از زرق و برق در لباس آنها مشاهده نمیکنید و وقتی از در خانه بیرون می روند، مثل فرشته ها در کمال سادگی و البته زیبایی هستند ؛ لباسهایی که انتخاب میکنند، علاوه بر سادگی بسیار خوش دوخت هستند و یک عمر برایشان ماندگار خواهند بود.

زنان متولد این ماه علاقه زیادی به پوشیدن تاپ و بلوزهای کوتاه دارند و موهایشان که معمولاً به سادگی آرایش می شود، با مُد هر فصلی کاملاً جور میشود ؛ به رنگ های طبیعی مثل قهوه ای برای لباسهایشان علاقه زیادی دارند.

آنها علاقه زیادی به استفاده از جواهر و زینت آلات ندارند و به ندرت در سر و دست آنها نشانی از زیورآلات مشاهده می شود، مگر انواع بسیار ساده آن که به پوستشان هم حساسیت ندهد.مهر

طبع کمال طلب متولدین این ماه، هیچ علاقه ای به لباسهای از مد افتاده ندارد ؛ اطلاعات آنها درمورد انواع سبک ها و استایل ها و مُد به اندازه ای است که باعث میشود همه برای مشورت پیش آنها بیایند.

وقتی صبح ها برای آماده شدن جلوی کمد لباسشان می ایستند، مجموعه شگرفی از انواع انتخاب ها پیش رویشان قرار میگیرد اما فرصتشان برای انتخاب بسیار کوتاه است.

آنها میدانند که همه لباسهایشان عالی است و جذابشان میکند، اما باید لباسی را پیدا کنند که آن روز بتواندبیشترین تاثیر را بگذارد.

لباسهای آنها همیشه خوش دوخت و بی عیب و نقصند و سعی می کنند از معروف ترین مارک ها و تولیدکننده ها خرید کنند ؛ اگر گوش سمت راستشان را سوراخ کرده اند، گوش سمت چپشان هم باید سوراخ شود.

هر چیز که در تن آنها می بینید کاملاً متعادل و متوازن است از انتخاب رنگ لباس گرفته تا فاصله بین دکمه های روی کتشان، همه دقیق و متعادل است ؛ آرایش صورتشان آنقدر بی عیب و عالی است که گویی هیچ آرایشی نکرده اند.

از جواهر هم فقط برای برجسته تر کردن زیباییشان استفاده میکنند و به طور کلی متولدین این ماه عاشق خرید کردن هستند و این از سر و وضعشان کاملاً پیداست.
آبان

طبقه بندی کردن متولدین این ماه که همیشه جذاب لباس میپوشند بسیار دشوار است.

یک روز مطابق آخرین مُد روز و روز دیگر مطابق استایل ها و سبک های قدیمی لباس میپوشند اما هر چه که بپوشند، قصد و نیت مخصوصی از آن دارند.

اگر با لباس باز بیرون بروند، احتمالاً به دنبال جلب نظر مردان هستند و اگر کت و شلوار مارک دار بسیار گرانقیمت تن کنند، احتمالاً قصد تصاحب مقام بالایی از شرکت در سرشان است.

تا حدی از مُد پیروی میکنند که شایسته و متناسب آنها باشد، و به هیچ وجه بنده و برده مُد نمی شوند ؛ استفاده از زیورآلات آنها نیز با تناقض همراه است و ممکن است گاهی سر و دستشان را پر از جواهر کنند یا اصلاً به کلی از زیورآلات استفاده نکنند.

موهایشان ممکن است یک روز بلند و روز دیگر کوتاه باشد. آنها خدای تغییر قیافه اند و یکی از مهمترین ابزارهایشان برای این منظور، آرایش و گریم است.

متولدین این ماه طبیعت حساس و ظریفشان را از طریق رنگ های سیاه و قرمز هویدا میکنند.آذر

کمانداران متولد این ماه، سعی میکنند بنابر راحتی خود لباسهایشان را انتخاب کنند و چندان طالب مُد نیستند ؛ آنها لباسهایی را انتخاب می کنند که بتوانند به راحتی در آن حرکت کرده و جنب و جوش کنند.

/ 0 نظر / 3 بازدید