اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
 • اگر شما تحت امر نشانه ای از یک متولد شدند شیر، درخت شما خواهد بود که بلوط سلطنتی. او قوی و مطمئن از قدرت خود را مثل شما و مثل شما با سخاوت و گشاده دستی می دهد و دیگران است. وقتی که همیشه شما از اجرا تا مشخصه از قدرت خلاق به شما ، برای کمک به پادشاه از درختان بپرسید. همچنین شما را در درک که در آن و زمانی که شما ممکن است احساس غرور و افتخار را ، و زمانی که آن را تنها یک مانع کمک کند. تا حدودی تمایل بیش از حد خود را به بازی با کرک از سپیده دم و محتاطانه تر خواهد شد شرکت خود را انتخاب کنید ، به ویژه هنگامی که آن را به جنس مخالف می آید لال. بلوط می تواند یک انزواطلب و با او متوجه خواهد شد که گاهی همه نیاز یک دقیقه سکوت.

  روشن برج سنبله یک منطقی ، منظم و روشمند. واگذار شده به او یک درخت شاه بلوط ، آوردن آرامش و تسکین تنش. آن مفید برای سلامت اقدام در هماهنگی با بهداشت و درمان منحصر به فرد برای مردم که از زیر علامت. اگر شما یک دوشیزه متولد شده ، سعی کنید گاهی به شکستن و دور از بیش از حد با هم تداخل دارند از مسئولیت ها و سایه ای از شاخه های شاه بلوط خواب در مورد چیزی کاملا غیر منطقی. درست است ، آوردن بهداشت و میوه شاه بلوط زیبا با آنچه مهم است به شما در ارتباط است ، با عملی و بتن ، اما بعد از آن گاهی اوقات چیزی بیشتر فوق العاده شما تصور کنید. شاه بلوط شما کمک می کند در زندگی همراه با پارگی بیشتر و فانتزی نگاه کنید ، اما نه به شما اجازه در مورد وظایف را فراموش کرده ام ، که بدون آن ، بعد از همه زندگی شما خواهد بود بی معنی است.

  وزن این زیبایی ، جذابیت ، اما بزرگترین زودیاک در کل به درک انسانی دیگر. اگر شما در زیر این علامت متولد شده اند ، شما یک مذاکره و دیپلمات ، و درخت شما نارون است. این شده است نمادی از دوستی و آشتی ، بنابراین به عنوان آشتی از مردم اختلافات شما حمایت می کنند. بر خلاف شما ، با این حال ، در بسیاری از قدرت و شور و شوق. امکان استفاده از کمک خود را زمانی که شما دلسرد ، بی تفاوت و در واقع برای هر چیزی که شما نمی خواهید ، که بسیار مهم برای مردم است که از زیر علامت. علم به شما استقامت بدهد و تشویق عمل ، در همان زمان شما از مشخصه برای شما رویایی و فانتزی محروم است.
  • برای کسانی که به دنیا آمد و در زمانی که خورشید در آنجا ماند و در شخصیت عقرب کشورهای مستقل مشترک المنافع مناسب ترین است. این درخت نمادی از جاودانگی روح ، مهیج است که از همه نفوذ ناپذیر و غیر معمول است ، طلسم کامل برای علاقه کامل در عقرب مرموز. هنگامی که شما به شور و حرارت در حل پازل و بیشتر و بیشتر مجذوب جدید و غرق در توسعه از بزرگترین اسرار انسان ، که به درخت بسیار است که شما در مسیر صحیح هدایت و کمک به تکمیل کار بازگشت. با به اشتراک گذاری علاقه خود را با شما ، شما توانایی و درک و فهم به نظر چیز در دسته بندی مناسب بدهد. این می شود یک راهنمای قابل اعتماد از طریق زمین از روح.

   صورت فلکی قوس نه تنها خیلی شوخ طبع و اشتیاق برای سفر. همچنین تلاش برای توسعه درونی ، ضربه معلم مناسب معنوی و مسیر پیاده روی. بنابراین ، اگر شما در این علامت متولد شده اند ، ممکن است باشد سمان کوهی. با تشکر از مراقبه شما را کارآمد تر و آسان تر است. او شما را از جاده که بیشتر مناسب برای شما نشان می دهد. به شدت مراقبه در سایه ای از شاخه های آن می تواند تبدیل به یک پیش بینی کننده قوی است ، زیرا این چیزی است که مشتری پیش بینی درخت. zatracisz نشده در حالی که خوش بینی طبیعی خود ، به عنوان اینکه درخت به گونه ای است عملیات جدی است ، مقدار زیادی از زیبایی و سبکی. میوه دوست داشتنی ، که دختران انجام می دهند به خاطر مرجانی است که ارزش زندگی ما در سفر ستارهای را پیدا کند ، اما در اینجا و در حال حاضر در زیبایی وجود مواد روزمره.

   برای محدود ، بسته را در خود برج جدی بهترین دوست شاه درخت خواهد شد. این به ارمغان می آورد کمی شل و آرامش در زندگی کامل از کار سخت. اگر شما در این علامت متولد شده اند ، سعی کنید سایه ای از شاخه های آن لحظه ای به استراحت از مسئولیت ها و مشکلات را پیدا کنید. نگاه کنید این درخت زیبا و فکر می کنم که موفقیت و پول همه چیز نیست. شاه درخت شما کمک می کند در زندگی دیگران از طریق شما به ارزش های تا کنون دست کم گرفته است. در همان زمان است که پر از غرور و افتخار و عزت ، مثل شما ، تا شما را در روح خویش و قوم خود را پیدا کنید. به عنوان یک طلسم خواهد شد شما را در مقابل تعهدات بیش از حد و شاید درمانی برای کم رو بودن و حفاظت از راه را به عشق واقعی را نشان دهد.

   اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند برج دلو شما در درجه اول بتواند انسان را به فداکاری بسیاری به نام از مسائل بزرگ است. درخت کاج شما ، که مانند دیگر بسیج را به شما حق انتخاب است ، و تقویت عقل. شما آن را پیدا کنید ، آن را به عنوان کمک خواهد کرد که بسیاری از یک کار مشکل حل می شود. مدیتیشن بر روی این درخت به طور خاص خواهد شد منجر به شکل گیری دقیق و اصلاح ایده های جدید. در سایه ای از شاخه های آن قادر خواهد بود تا به خاطر تمام اطلاعات مهم را برای شما. به عنوان یک پیشرو و کاوشگر را درک افکار او اثر روشنایی و توانایی به منظور حفظ تعادل عاطفی.

   برای کسانی که به دنیا آمد زیر نشانه ای از برج حوت بهترین دوست خواهد بید ، فقط به عنوان اسرار آمیز و مرموز است. اگر شما این نشانه patronized ، سعی کنید به درخت خود را برای پیدا کردن و تفکر بچه پرندگان را به تنه. بید باعث انعکاس ، تشویق می کند رویاها ، ترویج فانتزی. و چون افراد زیر که علامت خود را در جهان خود را غیر واقعی زندگی می کنند ، بنابراین در زیر شاخه های آن می تواند اندیشه هایش را معبد واقعی را پیدا کنید. اما استفاده از کمک به او ، چون بید بر خلاف مرد با ریشه ارتباط مداوم با ماده و زندگی نگهداری می شود. هنگامی که شما آنها را بیش از حد در خواب به او ، و رویاها ، این درخت کمک خواهد کرد که با شما تماس خود را با جهان واقعی را پیدا کرده و شما را از ابر دانلود برگشت به زمین است.
 •  
/ 0 نظر / 2 بازدید