فنگ شویی فوری خانه

در یک کلام فنگ شویی هنر چیده مان منزل برای زندگی سالم تر ، روابط بهتر و ثروت افزون تر است.

در این مطلب قصد بر این ندارم که به شرح کامل آن بپردازم اما در زیر به طور مختصر نکاتی که به ظاهر ساده اند ولی رعایت آنها معجزه آساست بیان شده است.

فنگ شویی کمک می کند تا فقط موقعیت های مثبت ذهنی و شانس خوب درون محیط شخصی تان خلق شود ، فنگ شویی یک هنر شهودی است که حس هارمونی در آن بسیار مهم است و شما با چند اصلاح کوچک در چیدمان منزلتان میتوانید انرژی ها را با خود هماهنگ کنید.● فنگ شویی فوری برای درب ورودی

درب ورودی مهمترین تاثیر فنگ شویی را در خانه دارد ، بیش از همه تصور میشود که شانس از طریق بازدیدکنندگان یا نامه از راه میرسد.

در آیین شرقی درب ورودی دهان خانه محسوب میشود و تغذیه خانه از آن صورت می گیرد ، البته اگر در آپارتمان زندگی می کنید گرفتاری دیگری به گرفتاری های شما اضافه میشود و حالا باید هم با خانه و هم ساختمان کنار بیایید.

هنگامی که شما از در اصلی به بیرون نگاه میکنید ، به دنبال سازندگان تیرهای نامرئی مانند گوشه های نوک تیز ، تیرهای تلگراف ، بشقاب های ماهواره و مانند آن باشید که رو به سمت در ورودی خانه شما دارند و اگر اینها وجود دارند آینه پاکوا را به در یا داخل آن بیاویزید.● فنگ شویی فوری برای راه پله

اگر هال شما تاریک و محدود است رنگ آمیزی آن با رنگی روشن و مثبت توصیه میشود ، افزودن تصویر رنگی و ردیفی از آینه ها در ارتفاع بالا، جریان چی را بهبود می بخشد.

اگر راه پله در یکخط ، در امتداد در جلویی قرار دارد یک قالی دراز که اشکال منحنی در طرحش دارد ، سرعت هدر رفتن چی ( انرژی مثبت ) را کاهش می دهد و باعث می شود چی آزادانه تر حرکت کند ، شما حتی می توانید با اضافه کردن یک درب داخلی ( پارتیشن ) بین پله ها و در ورودی مانعی برای هدر رفتن چی بسازید.

» نکته : قرار دادن یک آینه در پای پله ها، اشتباه بزرگی است و باعث بروز رخدادهای نامساعد میشود.● فنگ شویی فوری برای اتاق نشیمن

اتاق نشیمن قلب یک خانه است و منطقه ای است که بیشتر اوقاتتان را در آن میگذرانید بنابراین باید راحت باشد و حسی از وارهیدگی به شما بدهد.

دکوراسیون این اتاق باید بازگوکننده بخش هایی از شخصیت شما برای مهمانان تان باشد و در عین حال فضایی برای اموال شخصی شما از جمله کاناپه ، صندلی ، تلویزیون و ضبط صوت و ... ایجاد کند.

در ابتدا در آستانه درب ورودی ، رو به اتاق نشیمن بایستید ، دورترین گوشه سمت راست اتاق گوشه قدرت به شمار می آید که منطقه ارتباطات نیز هست و اینجا بهترین مکان برای تلویزیون یا ضبط صوت است به خصوص اگر یک یادگاری از کسی که دوستش دارید و یا عکسی از شریک زندگیتان را آنجا قرار دهید.

اتاق نشیمن به شدت یانگ ( انرژی مردانه ) است پس برای تعدیل این انرژی بهتر است مقداری یین ( انرژی زنانه ) به آن اضافه کنید ، تعدادی کوسن ، مبلمان راحتی ، گیاهان پربرگ و سبز و شاداب و شاید حتی یک تنگ ماهی طلایی بتواند محیطی دلنشین پدید آورد.● راهکارهای فنگ شویی فوری !

» افزودن گیاهان شاداب ، روشن و مرتعش ، چی را تحریک میکند و میتواند نیروی تیرهای مخفی را ملایم کند ، گل خشک ایده بسیار بدی است چرا که نمادی از مرگ به حساب می آید.

» قرار دادن آینه در بالای شومینه به جذب شاچی ( انرژی منفی ) کمک میکند.

» شکل نعل اسبی محبوب ترین چیده مان برای مبلمان است ، از گذاشتن صندلی یا کاناپه جلوی در و یا پنجره خودداری کنید زیرا باعث میشود ساکنان خانه احساس ضعف کنند و حساس و آسیب پذیر شوند.

» یک میز پذیرایی تمیز در وسط اتاق فنگ شویی بسیار خوبی است و
 / 0 نظر / 3 بازدید