حروف مشخص در نام شما

هر یک از حروف موجود در نام فرد، خصوصیات فرد را نشان می دهد. اما محل قرار گرفتن آنها مهم است.

بطور نمونه می توان به حرف اول و حرف آخر نامی که بعد از تولد برای فرد انتخاب می شود، اشاره نمود :

 

·   اولین حرف موجود در نام، به شخصیت و خصوصیت فرد اشاره می کند، علی الخصوص نحوه برخورد او در هنگام برخورد با فرصت ها و موانع.

 

·       آخرین حرف موجود در نام، توانائی و گرایش فرد را به جهت اتمام پروژه های از قبل شروع شده،  آشکار می کند.

 

·   حروف اول و آخر نام با یکدیگر، می توانند اطلاعاتی درباره توانائی ها و ظرفیت های فرد در زمینه شروع و اتمام موفقیت آمیز یک پروژه آشکار نماید.

 

 

                           *****************

به این نکته توجه کنید : به هنگام نوشتن، اگر نام با اولین حرف صدادار متفاوت نوشته شود، تغییرات واضحی در نوع عملکرد و برخورد فرد بوجود می آید.

بطور مثال، برای نوشتن سوده به روش های زیر اقدام شود :

Soudeh

Soodeh

Sudeh

 

 

تکرار اعداد

آیا تا بحال دقت کرده اید که اعداد مشخصی بوضوح در زندگی شما حضور دارند؟ بطور مثال، ممکن است متوجه شوید که آدرس، شماره تلفن و کد پرسنلی تان در محل کار همگی دارای عدد 23 هستند. آیا این مسئله ممکن است یک اتفاق باشد و یا معنای عمیق تری داشته باشد؟

عموما، وجود عدد تکراری در موارد مختلف، همانند این است که از سمبل های موجود در علم اعداد استفاده شود. در واقع، این روش علم اعداد است که توجه شما را به یکی از موضوعات یا زمینه های زندگی تان معطوف کند.

                                      **************

آدرس و شماره های تلفن در علم اعداد

در علم اعداد، آدرس و شماره تلفن یک خانه نیز شبیه یک عدد بنظر می آید، که می تواند در تعیین شرایط و اتفاقات آن خانه نقش مهمی را بازی کند. اگرچه اعدادی که خانه شاد و فعال را مشخص می کنند دارای معانی نهفته ای هستند، اما ارزش کشف شدن را دارند. علم اعداد می تواند در درک این پیام های مرموز به شما کمک کند تا بتوانید بهترین مکان ممکن را بر اساس نوع عملکردتان (بعنوان خانه، محل کار، امور خیریه و ...) برای خود انتخاب کنید و در آنجا مستقر شوید.

آدرس خانه می تواند از جهات مختلف بیانگر انواع حوادثی باشد که ممکن است در خانه یا آپارتمان مشخصی رخ دهد. آدرس می تواند وضعیت مسیر پیشروی بسوی موانع یا نمایش های زندگی را به شما نشان دهد.

اعداد موجود در صندوق پستی خانه می تواند به اتفاقات مثبت یا منفی ای که ممکن است در طول زندگی در آن محل پیش آید اشاره نماید.

اعداد همانند مردم هستند، هم دارای نکات مثبت و روشن هستند و هم نکات منفی و تاریک. نمی توان گفت عددی بعنوان عدد "بد" وجود دارد، همانطور که نمی توان گفت عددی که لزوما بهتر از اعداد دیگر باشد و وجود آن در آدرس شما بهتر از اعداد دیگر باشد، وجود دارد. در واقع استفاده از اعداد به نوع عملکرد شما بستگی دارد.

بدیهی است که فاکتورهای زیادی برای انتخاب خانه جدید باید در نظر بگیرید. بطور مثال، مبلغ اجاره یا فروش،  نقشه اشکوب، محل و سیستم مدرسه و ... که هر یک تاثیر زیادی بر روی تصمیم گیری شما دارد. آنچه که شما باید در نظر بگیرید : لیستی از ساختمان ها یا آپارتمان ها را انتخاب کنید و براساس نیازهای شخصی تان و اهداف دراز مدت و کوتاه مدت خود تصمیم بگیرید، سپس اعداد هر واحد را امتحان کنید.

بخاطر داشته باشید که عدد مربوط به آدرس شخصی شما تاثیر پذیرتر از عدد شماره یا نام خیابانی است که در آن زندگی می کنید. زیرا تمام اشخاصی که در خیابان مورد نظر زندگی می کنند، تحت تاثیر شماره یا نام خیابان هستند، اما تاثیر شماره خانه یا واحد شما به شخص شما مربوط می شود.

شما اصول فوق را جهت تغییر شماره تلفن یا انتخاب شماره جدید تلفن می توانید رعایت کنید

/ 0 نظر / 33 بازدید