خصوصیات متولدین ماه مرداد....شیر+ روابط مرداد با دی

مرداد......شیر
آتش+ثابت
شعار همیشگی: خود را در میان مخلوقاتم می جویم
نکات مثبت شخصیت(زمانیکه مثبت و سازنده هستند): پر انرژی و دارای اعتماد به نفس، الهام دهنده،خلاق،نیروی قوی تاثیر گذاری، دارای شخصیت نمایشی، مورد اعتماد و حمایت کننده

نکات منفی شخصیت(زمانیکه منفی و اغراق شده هستند):سرد و بی احساس،عدم تحمل نق زدن و دستور دادن، میل شدید به مورد توجه بودن،گستاخ،دیکتاتور ماآب،لاف زن
سیاره ی هدایت کننده:خورشید که روشنایی روز است این برج را هدایت میکند.
عنصر:آتش
چگونگی:ثابت
تاریخچه:نماد شیر در طول تاریخ به عنوان سمبل قهرمانی و پادشاهی بکار رفته است.اعراب آنرا اسد و هندوها آسلها مینامند.در مصر باستان از پادشاه نجپسو نقل است که خورشید در حین آفرینش جهان همزمان با ستاره ی دنه بولا خلق شده است.در افسانه های یونان و روم باستان هرکول با شیر میجنگد.در عین حال خورشید برای یونانی ها نماد قدرت است.

عضو مخالف در بدن:قلب،کتف
رنگ:رنگهای خورشید،نارنجی
فلز:طلا
سنگ:روبی

عکس العمل در روابط نزدیک:
شیر در روابط خود در پی درستی و صداقت و پایداری است.و از مرکز توجه بودن خوشنود میشود.گاهی وقتها بسیار مغرور و گاهی همچون کودکان بسیار شاداب و سرزنده است.فوق العاده حمایت کننده(حامی) و بخشنده است اما هرگز از زیر سوال رفتن افکار و اعمالش خوشنود نمی شود.
دارای شخصیتی بازیگر و عاشق زندگی و آشکار کننده ی این خصلت هاست.


نقاط قوت:
قدرتمند و مغرور است و حامی خوبی ست.در روابط خود دوست دارد که موجبات پیشرفت طرف مقابل خود را فراهم نماید.از اینرو بخشنده است.به روابط پایدار و بلند مدت علاقمند است.در هیچ موردی از عجله خوشش نمی آید.دارای جنبه های الهام بخش و نشاط و انرژی دهنده است.می تواند دوستی قدرمند باشد.

نقاط ضعف:
به دلیل اینکه خود مرکز بین است گاهی ممکن است رفتاری تحقیر کننده داشته باشد. در ضمن به دلیل وابستگی زیاد به عادتهایش ممکن است محافظه کار و محتاط باشد.غرور بیش تر از اندازه اش ممکن است به تکبری ویران کننده تبدیل گردد.به دلیل پایبندی به هوس هایش زمانیکه ناراحت و دلخور میشود ممکن است گستاخ شود و بی ادبی از خود نشان دهد.او توانایی آن را دارد که هر مسئله ای را به دعوای شخصی تبدیل کند.


جذابیت شخصی و کاراکتر خاصی که مردادی ها دارند آنها را به صورت مرکز جاذبه ای در می آورد.با سرزندگی و اعتماد به نفس سرشار شان دیگران را هم به زندگی بانشاط ترغیب میکنند.آنها دارای شخصیتی صاحب نظر و متقاعد کننده و مطمئن هستند.و به همین دلیل است که در روابط نیاز به توجه و علاقه دارند؛حداقل به همان اندازه که نسبت به طرف مقابل از خود نشان میدهند.اگر این اظهار علاقه و توجه را نبینند حوصله شان سر میرود و ارضا نمیشوند.آنها یک شریک زندگی یا معشوق ضعیف نمیخواهند ؛در غیر اینصورت رفتاری تحقیر کننده نسبت به وی خواهند داشت.از این دیدگاه شیرها مجبورند در چنین روابطی شخصیت پرشکوه و خیره کننده ی خود را زیر پا بگذارند و این کار برای آنها بسیار دشوار خواهد بود.
شیر مستقل و متکی به خود و از خود مطمئن و بسیار خلاق است.علاوه بر اینها ممکن است در زیر این ظاهر قوی انسانی نهفته باشد که احساس عدم امنیت کند.در ضمن نیاز به نق زدن در وی ممکن است مشکلاتی برایش ببار آورد.به دلیل اعتماد بی اندازه به رفتارهایشان ممکن است در زندگی جنسی احساس سردی کنند.
آنها با اصرار خواهند خواست که در یک رابطه نقش حاکم را ایفا نمایند.رویاها و خیال های رومانتیک فراوان است.تمایل دارند برای عشق و لذت پول صرف کنند.

زن مرداد:
خانم شیر میداند چگونه جلب توجه کند و به خود اعتماد دارد.به همین دلیل برای نزدیک شدن به وی نباید خود را ضعیف جلوه دهید و یا از خود ضعف نشان دهید.زیرا او از کاراکتر ضعیف بیزار است.در وی یک نیروی طبیعی حکم فرمایی و مدیریت وجود دارد.در روابطش نسبت به طرف مقابل هرگز از خود ضعف نشان نخواهد داد.
اجناس درخشان و براق،وسایل لوکس و گرانبها به سادگی توجه او را جلب میکنند.به طور کلی به خودشان میرسند و اهمیت زیادی به ظاهر و جسمشان دارند.در روابط به دنبال اعتماد و اطمینان است.در سفر زندگی مشترک با شما او هم خواهد خواست که پشت رول بنشیند و از تمامی حقوق خود دفاع خواهد کرد.هرگز از وی انتظار نداشته باشید که با ملایمت تسلیم شود.اما اگر بیش از اندازه به قدرت خود علاقمند باشد در رابطه با وی دچار مشکلات زیادی خواهید شد.

ازدواج برای زنان قدرتمندتر مردادی همواره کمی دشوارتر خواهد بود.زیرا از یک طرف به دنبال یک جفت قدرتمند خواهند بود و از طرف دیگر خود نیز از تخت سلطنت پایین نخواهند آمد.اگر در نقشه ی آسترولوژی این زن،بین خورشید و مارس تضاد و یا موقعیت دشوار دیگری وجو داشته باشد در اینصورت نشانگر کشمکش های فراوان و جدی بین آنها و همسرانشان می باشد.
مردادی هایی که سیاره ی ونوس به هنگام تولدشان در برج دوپیکر و یا شیر قرار گرفته باشد بسیار برونگرا تر و ماجرا جوتر خواهند شد.این زن شیر از به نمایش گذاردن موقعیت های اجتماعی و یا ثروت خود بسیار خوشنود میشود.اگر ونوس در خرچنگ یا سنبله قرار گرفته باشد، آگاه تر و ملایم تر و نیز محتاط تر خواهند بود.اگر در نقشه کمبود عنصر آب وجود داشته باشد موجب خواهد شد که آنها نتوانند روابط پایدار و بلند مدت را تحمل کنند.
زن مرداد به عنوان مادر بسیار بخشنده است و از فرزندان خود توقعات زیادی دارد. و از آنها مراقبت و حمایت خواهد کرد.در هر صورت ممکن است نسبت به آنها فشار زیادی تحمیل کند و سختگیر باشد.

هماهنگی
روابط بین متولدین دی(بز) و مرداد(شیر)
از آنجاییکه هر دو میل شدیدی به اعمال کنترل و قدرت دارند رابطه شان زیاد هم آسان نخواهد بود.از نظر متولدین دی مرداد ماهی ها خوش اخلاقند ولی میل به جلب توجه و نیاز به برجسته نشان داده شدن دارند و این حالت اصلا برای بز خوشایند نخواهد بود.دی و مرداد عناصر بسیار متفاوتی هستند.شیر شخصیتی است شاداب و سرزنده، جلب اعتماد کننده،و عاشق خود.در صورتیکه بز به سخت کوشی و مسئولیت پذیری معتقد است.راستش را بخواهید.اعتماد به نفس مردادی ها دی ماهی ها را تحت تاثیر قرار میدهد و دی دوست دارد که مانند او باشد با اینهمه برای دی ماهی لذت بردن از زندگی و ریلکس بودن دشوار است.شیر نیز بز را تهدیدی برای موقعیت خود می پندارد.دوستی بین این دو برج میتواند به جنگ میان ستارگان مبدل شود! معلوم نیست چه کسی بر دیگری حاکم خواهد شد و وی راتحت کنترل خود در خواهد آورد.بز میتواند برای خود استراتژیهای جدیدی خلق کند و شیر نیز نسبت به عقایدش فوق العاده پایدار و استوار است.این رابطه در زندگی عشقی نمیتواند نمونه خوبی از کار درآید.اما غیر ممکن نیز نخواهد بود.این دو در محیط کاری بسیار موفق تر خواهند بود و میتوانند بر روی یک هدف مشترک متمرکز شوند.
هماهنگی:
عشق:30%
دوستی:30%
کار:70%
/ 3 نظر / 19 بازدید
غزل

سلام وبلاگ قشنگی داری گوگولی من از وبلاگت اتفاقی دیدن کردم خیلی خوب بود یه چیز بدی تو وبلاگت دیدم حیف این ویلاگ که آمارش پایینه من خودم به شخصه وبلاگم را در این سایت ثبت کردم آمارش بالا رفت به تو هم پبشنهاد می کنم بیای تو این سایت وبلاگ را ثبت کن مطمئن با ضرر نمیکنی

سیما

سلام از بلاگتون ديدن کردم از مطالبش خوشم اومد اگه دوست داشتيد از وب سايت ماهم ديدن کنيد http://www.mehestan.org مطالبش راجع ساختمان هوشمند است مثل آبياري گياهان و تغذيه حيوانات خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سيستم هوشمند روشنايي سرويس هاي بهداشتي هوشمند کنترل دماي خانه هوشمند کنترل نور طبيعي (به کمک باز و بسته کردن خودکار پرده و کرکره ها) خانه هوشمند سيستم هاي صوتي و تصويري خانه هوشمند سيستم هاي اعلام حريق خانه هوشمند سيستم‌هاي حفاظتي وامنيتي خانه هوشمند اگه از مطالب سايت من خوشتون اومد لطفا منو لينک کنيد

باران

عجب وبلاگ خوشگلی داری مثل سایت می مونه بیا با هم تبادل آدرس داشته باشیم یه سری به صفحه تبادل آدرس من بزن خداییش بیا ضرر نداره لااقل برای گذاشتن این نظر بیا منتظرتم