انواع طالع بینی

تپه ناهید:

صاحب اخلاق ناهید زیباترین و جذابترین شخص است که میتوان دید. عشق، همدردی و پرستش بر این فرد حکومت میکند. در قضاوت نسبت به او باید دقت کرد چراکه ممکن است احساسات و اشتیاق جنسی او ما را به اشتباه اندازد. او ذاتاً هنرمند است و عشق به هنر و زیبایی او را به خود جذب می کند. با او بودن شیرین و جذاب است. سخنان او جالب و امید بخش است.
ناهید مظهر زیبایی، سلامت، سرزندگی و نشاط، حرارت و جاذبه، و بالاتر ازهمه عشق است. این افراد علاقمند به شعر، موسیقی و رقص هستند. آنها ولخرجی را به پس انداز کردن ترجیح می دهند. اخلاق ناهید اهمیت عشق را در زندگی انسانی می داند.
خصوصیات اصلی:
عشق ورزی
خصوصیات ظاهری:
قد متوسط، ظاهر متقارن و زیبا و جذاب، حالاتی ظریف و زنانه، پوست صاف و لطیف، رنگ چهره ملایم، صورت بیضی یا گرد وتناسب اندام، چشمان بادامی یا گرد ومعمولاً رنگ سیاه، مژگان دراز و ابریشمی و موهای نرم و درخشان
خصوصیات روانشناختی:
نفرت از دعوا، دوست داشتنی، حس انسانیت و خویشاوندی، اهمیت به شادی، چشم پوشی از خطاهای دیگران، وفادار و صادق در عشق و دوستی، فدا کردن همه چیز خود در راه عشق، مهربان، غمخواری وهمدردی، جذبه برای جنس مخالف
انگشتان فرد دارای اخلاق ناهید:
اگر انگشتان فرد صاف باشد نشانه بینش و گیرایی بالا،انگیزش درونی،کشف و شهود بالا(حس اول او درست است). عجول بودن، شور و احساس بیش از حد،ایده آل گرایی زیاد، ظرافت بالای فرد است.
اگر انگشتان فرد گره دار باشد نشانه ذهن تحلیل گر، احتیاط در عاشق شدن ونظم و ترتیب فرد است.
اگر انگشتان فرد دراز باشد نشانه تمایل به پرداختن به جزئیات و اصل موضوع، حساسیت زیاد و گاهی بیرحمی فرد است.
اگر انگشتان فرد کوتاه باشد نشانه طبیعت پر حرارت و عجول، عدم توجه به جزئیات و دمدمی بودن در عشق است.
نشانه های آدم بد با اخلاق ناهید:
اصلاً جذاب نیست، قد کوتاه، شکم برآمده، تمرکز بر غرائز، تفکر پست و احساسات حیوانی، خونسرد، بیرحم و خود خواه
بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق ناهید:
اصولاً این افراد از لحاظ جسمی سالم هستند و از او انتظار بیماری نمیرود. تنها در صورتی که دست آبی یا سفید یا زرد است باید به سلامتی او شک کرد. این علائم نشاندهنده بیماریهای خونی هستند و لذا فرد دارای اخلاق ناهید مستعد تب واگیردار و آنفولانزا هستند. و در موارد کم عصبیت مقطعی
وضعیت ازدواج:
او به ازدواج علاقه زیادی دارد و معمولاً زود ازدواج می کند. چنین مردی از همسر خود انتظار زیبایی، ظرافت، تمیزی وفریبندگی دارد. او بسیار مهربان،سخاوتمند و فداکار است و به ارزش های مادی زندگی بی توجه است. از این رو بهتر است با هم تپه خود همسر انتخاب کند. زن دارای این اخلاق زندگی خانوادگی را دوست دارد. لذا هرگز به جدایی نمی اندیشد و نهایت سختی را تحمل می کند.
شغل:
آنها در کارهایی که به هنر ذاتی نیاز دارد پیشرفت می کنند. او بسوی جمع آوری پول و ثروت جذب نمی شود و تنها به دنبال لذت و ارضاتی غرائزش است. گاهی هم آنقدر خوش شانس است که به ثروت باد آورده دست می یابد.


...

تپه مریخ(بهرام):

امروز قصد دارم به تپه مریخ بپردازم. قبل از شروع بحث از دوستان زیبا دل خواهش میکنم خیلی مواظب دلشون باشن. واگه خواستن عاشق یه مریخی بشن حواسشون باشه که چه تصمیم خطرناکی گرفته اند!!!
تپه بهرام:
تپه بهرام همانطور که در شکل کف دست دیده می شود در دو موقعیت در روی دست قرار دارد. تپه سمت راست که در زیر انگشت شست قرار دارد تپه بهرام مثبت یا بهرام تحتانی است و تپه سمت چپ که در کنار دست قرار دارد تپه بهرام منفی یا بهرام فوقانی می باشد.
بهرام مثبت-تحتانی: دشمنان
بهرام مثبت خصوصیت جنگجویی را نشان میدهد. فرد دارای اخلاق بهرام می تواند سرباز خوبی باشد. او شکست رانمی شناسد و تا رسیدن به هدفش دست از تلاش برنمی دارد. او در ذهن خود نیز یک جنگجو است. او فردی چالاک، فعال، پرانرژی، علاقمند بازیها و و رزشهای پرتحرک است. ظرافت و نزاکت گفتار ندارد اما نیتش خوب است. بی پروا و آتشین مزاج است اما احساسات نابجا و بیمار گونه ندارد.
پرخور است و برای رفع گرسنگی غذای سنگین می خورد تا انرژی فعالیت های ورزش سنگین خود راتامین کند. کشتی و بوکس از ورزش های مورد علاقه اخلاق بهرام است.
بهرام منفی- فوقانی: مذهب
بهرام منفی نشانه دفاع از خود وطبیعت غیرفعال شخص است. این تپه نیز خصوصیت جنگ آوری را نشان میدهد با این تفاوت که اولی حمله می کند و دومی(بهرام منفی) ازخود دفاع کرده و درمقابل فشارهایی که براو وارد می شود مقاومت می کند. بهرام منفی برخلاف بهرام مثبت در هرشرایطی خونسرد است . و حتی موقعیکه می داند جنگ را خواهد باخت بازهم تسلیم نمی شود.
میل جنسی:
اخلاق بهرام قدرت جنسی قوی دارد و بسوی جنس مخالف جذب می شود و آماده است برای ارضای نیاز خود هر سختی را به جان بخرد!!!.
اما بهرام مثبت منتظر رضایت طرف نمی شود و به زور متوسل می گردد! اما بهرام منفی جز با تمایل طرف مقابل قدمی به سوی او برنمی دارد.
خصوصات اصلی:
ستیزه جویی، مقاومت، شجاعت، خونسردی، آرامش و سرعت عمل
خصوصیات ظاهری:
قدبلند و شخصیتی پر شور. صورت گرد دارد و سر نسبت به بدن کمی کوچک، قسمت تحتانی سر سنگین، چشمان تیز و گوشهای نزدیک به سر، قفسه سینه قوی، شانه های پهن، کوتاهی دست و پاها نسبت به بدن ازخصوصیات ظاهری این افراد است.رنگ او سرخ و ریه های قوی دارد و این به او صدایی آمرانه و پر طنین به او می دهد.
خصوصیات روانشناختی:
شجاع، رفیق باز، سخاوتمند، بلند همت، در دوستی فداکار، دلسوز و غمخوار ضعفا، علاقه به کودکان و حیوانات، کنترل بر خود ، قدرت بخشش، گنجایش روانی بالا، سرعت تفکر پایین
انگشتان فرد دارای اخلاق بهرام:
اگر انگشتان فرد صاف باشد نشانه درک و تصمیم گیری سریع، استعداد کشف و شهود، ودر صورت بد بودن خط سر بی قید و بی فکر بودن فرد است.
اگر انگشتان فرد گره دار باشد ؛ گسترش گره اول فرد را فوق العاده باهوش و منظم می کند. و دومین گره فرد را مرتب و آراسته در لباس پوشیدن و منظم در کارمی سازد. در صورت گسترش هر دو گره فرد دارای قدرت تجزیه و تحلیل است . انگیزش باعث تصمیم گیری او نمی شود.
اگر انگشتان فرد دراز باشد نشانه دقت بالای فرد در برنامه ریزی، لباس پوشیدن، عدم انگیزش و تصمیم گیری با صبر و احتیاط فرد است. او به چیزهای ظریف ودقیق توجه دارد و این از پرخاشگری او می کاهد.
اگر انگشتان فرد کوتاه باشد نشانه فعال بودن و سرعت تصمیم گیری فرد است.
نشانه های آدم بد با اخلاق بهرام:
شخص دائم الخمر، شهوتران و حتی جانی، پوست خشن و دستی سفت و قرمز رنگ، انگشتان کوتاه، بند سوم انگشتان بلند، قد کوتاه، پوست خال خال، چشمان قرمز
بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق بهرام:
مهمترین بیماری های تهدید کننده این افراد از گرما ناشی می شوند. استعداد بیماری هایی همچون بواسیر، تب، آبله، سنگ کلیه و مثانه، بیماری گلو، برونشیت ، لارنژیت را نیز دارند.
وضعیت ازدواج:
صاحب اخلاق بهرام از سرزندگی و شادابی و گردش قوی خون برخوردار است که او را به ازدواج متمایل میکند. او به زنان زیبا علاقه دارد، به خانواده و فرزندانش علاقمند است و خانه ای راحت را دوست دارد. او علیرغم طبیعت عجیب و زود برانگیز خود زندگی زناشویی خوبی دارد. او طبیعتی حریص دارد و همسرش تنها از راه وقف خود می تواند او را ارضا کند. معمولاً این افراد به همسر خود شک دارند.
زن دارای اخلاق بهرام برای مردی جاه طلب همسری خارق العاده است. او شوخ و زبان دار است و حضور اجتماعی خوبی دارد. همسرش را در کارش یاری می کند. اگر او با مردی پر احساس! و پولدار! ازدواج کند خوشبخت خواهد شد.
شغل:
بهرام در همه کارها دیده می شود. اما ارتش و کارهایی که او بتواند شجاعت و جنگاوری خود رانشان دهد برای او بهتر است.
صاحب اخلاق بهرام در مشاغل پر مخاطره مانند ارتش درآمد خوبی دارند و در خرج کردن نیز دست و دل باز است. او بیشتر پول خود را برای خوشحال کردن معشوقه اش یا تفریحات دیگر خرج می کند.
این هم مطلبی در مورد مریخ ازسایت دیگر:
شما تحت تاثیر سیاره فرمانروای خود مریخ (مارس) هستید. سیاره شما به شما هوش و ذهن قوی داده است.سیاره هادی شما در رویارویی با مسائل شهامت زیادی به شما داده است و عزم راسخ و قدرتی که در وجودتان هست نیز شما را یاری میدهند در صورتیکه این نیروها را به طرز سازنده ای به کار گیرید کاری نیست که به وسیله انها نتوانید انجام دهید. مواظب باشید سیاره مارس شما را متمایل می کند به اینکه بعضی مواقع تصمیم های عجولانه و از روی انگیزه انی بگیرید این امر باعث میشود که کمی بی پروا و شتابزده عمل کنید بدون اینکه قبلا در مورد کاری که می خواهید بکنید به اندازه کافی فکر کرده باشید.
با گذری بر اساطیر و افسانه های رومیها در می یابیم که مریخ خدای جنگ بوده است. مریخ از مبارزه هیچ هراسی نداشته است. این تیپ افراد برجسته، پرخاشجو و دلیر هستند. آنها قادر به جمع آوری تمامی توان داخلیشان جهت غلبه بر هر کسی می باشند و معمولاً هم پیروز می شوند. این افراد در دارا بودن انرژی و حس شادابی هیچ کمبودی ندارند و می توانند بیش از هر کس دیگری در بازی بمانند و عقب نکشند. نکته قابل توجه که باعث پیروزی می شود این است که آنها در بیشتر موارد مستقل میباشند و از وضعیت پیش آمده از تمایلاتشان به خوبی آگاهند. فراتر از اینها طبیعت رقابت جدی آنها تضمین می کند که آنها هر بازی را با علاقه و شادابی انجام دهند.


...کف دست ( زحل )

تپه کیوان ( زحل ) :
تپه خوب کیوان نشاندهنده حس شدید دیسیپلین، ثبات قدم،عزم راسخ و وظیفه شناسی است. این افراد شخصیتی متین و منزوی دارند و بسیار محتاط است و هیچ چیز را عجولانه انجام نمی دهد. او به موسیقی کلاسیک غمگین، هنر ومناظر طبیعی و گل علاقه دارد. احساساتی ولی فاقد قوه تخیل است.
خصوصات اصلی:
افسردگی، خرافه پرستی، غمگینی، احساس مسئولیت،صبرو تحمل، ادب، نظم و ترتیب، خردو متانت،نجابت و پاکی، صرفه جویی، تلاش و پشتکار، احترام به حقیقت، علاقه به علوم غریبه و عرفان
خصوصیات ظاهری:
در کل این افراد زیبا نیستند. بلندقد، انگشت کیوان دراز، رنگ پریده و زرد رو، موی سیاه و ضخیم، پوست زبر و خشک، صورت دراز و استخوانی، ابروهای پر پشت، چشمان سیاه و عمیق، بینی لاغر و نوک تیز، دهان بزرگ با لبهای نازک، گردن لاغر، صدای ناخوشایند، بازوان دراز و شانه های بلند.
خصوصیات روانشناختی:
محتاط، عاقل و متین، غمگین و افسرده، عاشق تنهایی وانزوا و لذا دافع جنس مخالف، جاه طلب ودارای پشتکار، .
انگشت کیوان:
انگشتان گره دار اخلاق کیوان را تقویت می کند و به جدیت، آرامش و دقت فرد می افزاید.
اگر اولین گره گسترده باشد، نشاندهند ه گسترش مغز و رفتارسیستماتیک و منظبط فرد است. این فرد در تحقیقات علمی پیشرفت خواهد کرد.
اگر دومین گره گسترده باشد، نشاندهنده انظباط فرد در امور عملی است.
سایر انگشتان فرد دارای اخلاق کیوان:
انگشتان صاف نشاندهنده گیرایی بالا وقدرت کشف و شهود فرد است.
انگشتان دراز نشاندهنده فکر کند فرد است.
انگشتان کوتاه نشاندهندهسرعت در نتیجه گیری و در نتیجه اشتباهات زیاد است. او بیشتر منتقد و شکاک است.
بندهای انگشتان:
اگر اولین بند گسترده باشد، فردی متفکر ومتمایل به علوم غریبه و خرافات است.
اگر دومین بند گسترده تر باشد نشاندهنده علاقه به تحقیقات علمی است.
اگر سومین بند گسترده باشد نشاندهنده خساست و پول پرستی فرد است.
نشانه های ادم بد با اخلاق کیوان:
گرایش به خودکشی، سرد مزاج و بی عاطفه بودن، خلاف کاربودن، مخفی کاری، خرافه پرستی، حسادت، خساست، پستی و خودخواهی بیش از حد.
بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق کیوان:
اخلاق تیر به بیماری های معنی مبتلا می گردد که مهمترین آنها عصبیت، ناراحتی کبد، مشکلات پا،ستون فقرات، دندان، گوش، سکته، رماتیسم و مالیخولیای مزمن است. بیماری این افراد دیر بهبود می یابد.
ازدواج:
اساساً اخلاق کیوان اشتیاقی به ازدواج ندارد. انتخاب همسر برایش مشکل است. سنتی عمل میکند و به همسر خود اجازه نمی دهد مدرن بپوشد. آزادی عمل به همسرش نمی دهد. احساسات جنسی او قوی اما بر عکس مریخ سریع است. زن دارای اخلاق کیوان شخصیتی مردانه دارد و بسیار توانا و سیستماتیک است ولی فاقد حرارت و احساسات و ظرافت زنانه است. این افراد اگر می خواهند خوشبخت شوند باید با هم تیپ خود ازدواج کنند.
شغل:
اخلاق کیوان به علوم غریبه، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته علاقمند است.اگر قلمرو ذهنی گسترده باشد، نویسندگی و پزشکی مشاغل مناسبی برای این افراد است.اگر قلمرو میانی گسترده باشد، تجارت، راه اهن و راهسازی؛ و اگر قلمرو ابتدایی گسترده باشد، راه و ساختمان، پل سازی و سدسازی مشاغل مناسبی برای این افراد است.
اخلاق کیوان عموماً دارای ثبات مالی است و بخاطر کارزیاد و صبر در کارشان موفق می شوند................

/ 0 نظر / 3 بازدید