چه ساعتی پا به این دنیا گذاشته اید تا بگوییم دارای چه خصوصیاتی هستید !! 6 صبح تا 12 ظهر : کسانی که بین این ساعات به دنیا آمده اند . معمولا افرادی کوشا و کاری هستند . این گونه افراد کارشان را به هر چیزی ترجیح می دهند . عواطف و احساسات در این گونه افراد البته به طور کلی در آن ها کمتر دیده می شود . معمولا افراد ثروتمند و موفق به این گروه تعلق دارند . این گونه افراد به سر وقت بودن و سحرخیز بودن بسیار پایبند هستند . آن ها حسابگرهای ماهری هستند و ولخرجی در آن ها کمتر دیده می شود از لحاظ ظاهری آن ها آدمهای لاغر اندام و شیک پوشی هستند و به عطر و ادکلن علاقه وافری دارند . در بین آن ها مدیران برجسته ای یافت می شود و اغلب دوستان زیادی دارند و اهل معاشرت و شوخ طبعی ظریفی هستند .


12 ظهر تا 6 بعد از ظهر : این گونه افراد بیشتر درونگرا ، کسل و بی حوصله هستند و کمتر پیش می آید که کارهایی انجام دهند که در برخورد با دیگران باشد و به صورت فردی کارهایشان را انجام می دهند اما بسیار متعهد و مسئولیت پذیر هستند . نگرش آن ها به مسایل مثبت و منطقی می باشد . اگر چنین فردی را یافتید حتما به او اعتماد کنید زیرا صادق و روراست هستند و از لحاظ عاطفی بسیار تحت تاثیر قرار می گیرند . معمولا باهوش و درس خوان هستند و به شدت احساساتی و دل رحم .


6 بعد ازظهر تا نیمه شب : معمولا افرادی هستند که تفریح در زندگی شان حرف اول را می زند . تحت هیچ شرایطی اهل دعوا و درگیری فیزیکی نیستند . خانواده دوست و معاشرتی هستند . اغلب دوستان زیادی دارند که با آن ها رفت و آمد خانوادگی دارند . با این که بسیار لجوج هستند ولی مورد توجه اطرافیان قرار می گیرند . دمدمی مزاج ، حساس ، کمی عصبی، شوخ طبع ، زیرک ، غیر قابل پیش بینی از خصوصیات آن هاست . آنها علاقه زیادی به تنقلات دارند و بهترین تفریح شان دیدن فیلم است و اگر دوست دارید آن ها را خوشحال کنید او را به سینما دعوت کنید .


12 شب تا 6 صبح : اکثر این افراد دارای روحیه بسیار حساس و لطیف می باشند . در بدترین شرایط هم انرژی مثبت خود را به دیگران منتقل می کنند . در مسایل اقتصادی کمی حسابگر هستند . اگر می خواهید کاری را انجام بدهید حتما با آن ها مشورت کنید زیرا راهکارهای عملی خوبی را پیش رویتان قرار می دهند . آن ها بسیار بشاش ؛ مدعی ، راستگو ، بی پروا ، لجباز ، زود رنج ، حساس و پر انرژی هستند . از روابط عمومی خوبی برخوردارد و به راحتی می توانند گلیم خود را از آب بیرون بکشند . فقط مواظب کینه توزی های آن ها باشید چون تا ناراحتی ا زدلشان بیرون نرود با شما ارتباط برقرار نمی کنند .

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٦:۳٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩۱/٢/۱٦