متولدین 12 مهر، 22 مهر،  1آبان،  10 آبان

تمام افرادی که در تاریخ های فوق متولد شده اند تحت تاثیر عدد 4 و سیاره اورانوس هستند. ماه مهر تحت نفوذ سیاره زهره است. خصوصیات خواندنی افرادی که متولد ۱۲مهر هستند، تقریباً در مورد تاریخ های دیگر هم صدق می کند. بعلاوه خصوصیات ویژه ای که متولدین سایر روزها دارند نیز به طور جداگانه شرح داده شده است.

 

متولد 12 مهر

شخصیت:

زندگی این فرد غیر عادی و پراز تغییرات واتفاقات عجیبی است که از کنترل او خارج است . در زمینه عشق و ازدواج تجربیاتی جدای از تجربیات دیگران دارد. گاهی اوقات کله شق و لجباز می شودودوست دارد با افراد خانواده اش مخالفت کند. رفتارش طوری است که گاهی مورد تهمت دیگران قرار می گیرد. او از قیود و رسوم آزاد است. استعداد قابل توجهی در انجام کارهای ادبی وهنری دارد. با خصوصیات غیر عادی ای که دارد تشریک مساعی، کارهای اجتماعی و ازدواج نتایج مطلوبی برای وی به همراه ندارد و در صورت انجام این کارها طرف مقابلش باید از خودگذشتگی داشته باشد. او جذب کارهای اسرار آمیز ، هیپنوتیزم و خواب مغناطیسی می شود. فعال و باهوش است و هدفش نوسازی وبهتر شدن زندگی آدمهاست. خصوصیات عجیب و غریب وی باعث ایجاد تغییر در زندگی و اجتماعی می شود و این نه تنها به خاطر افکار آزادیخواهانه اوست که از طرفی تحمل فشار محیط و اجتماع را ندارد. او از دورویی بیزار است. عاشق هنر و موسیقی است. شخصیتی گیرا و جذاب دارد. به روش خودش از ارزشها پیروی می کند. خصوصیت بدوی تحمیل افکارش بردیگران است. افکاری تند، منطقی و تجزیه گرا دارد. در زندگی احساس تنهایی می کند.

 

متولد 22 مهر:

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 12 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

باهوش و قد بلند است و چهره ای خوش رنگ دارد. با فکر و نیک اندیش است . عاشق کتابهای ادبی و علمی است. علاقمند به کار در جایی آرام وخلوت است . در کار مسوولیتهای سنگینی به عهده می گیرد و همین باعث پولدار شدنش می شود. موفقیت در کار برایش از سن 31 سالگی آغاز می شود. ظاهری ملایم و باطنی سرسخت دارد. باوفا و دلسوز است . در بیان عشقش دچار مشکلاتی می شود. او تمام خصوصیات فرد شماره 4 را با شکلی اغراق آمیز دارد.

 

متولد 1 آبان:

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 12 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

او قد بلند است و قدرت بینایی خوبی دارد. معمولا کار خوبی دارد، اما مسوولیت چندانی به وی واگذار نمی شود. بی قید و بی ثبات است. گاهی فعالیت هایش با عصبینت و تشنج همراه است. در امور عشقی خوش شانس است. از زندگی خانوادگیش راضی است، اما بیشتر علاقمند به داشتن یک همدم است. فداکار است و خودش را وقف دیگران می کند. گاهی اوقات بشدت احساس تنهایی می کند. فعالیت اجتماعی محدودی دارد و دوستانش معدود هستند. تمایلات صرفه جویانه و اقتصادی دارد. در بحث و مشاجره مراقب خودش نیست.

 

متولد  10 آبان :

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 12 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

این تاریخ نشانگر جاه طلبی، غرور و سادگی است. او علاقمند به کار کردن در موسسات خیریه، موسسات ناشنوایان و معلولین جسمی است. بعد از 40 سالگی به موفقیت می رسد و شهرت و ثروت کسب می کند .واقع بین است و عزم راسخی دارد. توجه زیادی به جنس مخالف دارد و عاشق مسافرت است.

از لحاظ مالی:

ثروت و پول قابل ملاحظه ای بدست می آورد. خوش حساب است. اهل جمع کردن ثروت نیست. اما رفتارش شبیه به ثروتمندان است. ولخرج است و خانه اش را خوب تزئین می کند. بعد از 40 سالگی به موفقیت مالی می رسد.

از لحاظ شغلی:

او در مشاغل مربوط به حمل و نقل ، برق و انواع ماشین آلات موفق است. به عنوان مهندس ، پیمانکار ساختمان، دانشمند وکارخانه دار هم می تواند موفق باشد. به مسایل اسرار آمیز مانند کف بینی و طالع بینی علاقه دارد و می تواند این کار را خوب انجام بدهد.

از لحاظ سلامتی:

متولدین 12 و 22 مهر ماه دچار انواع بیماریهای عجیب و غریب هستند و همچنین ممکن است جراحی در ناحیه گلو ، بینی، صورت و اندامهای داخلی داشته باشند. متولدین 1 و 10 آبان در بچگی معمولاً افرادی ضعیف هستند. اما از 31 سالگی به بعد معمولا در برابر بیماریها مقاوم می شوند. متولدین این روزها ممکن است دچار مشکلات تنفسی، زانودرد، پادرد و عفونتهای ادراری شوند.

ازدواج و دوستان :

او به طور طبیعی به متولدین 1 بهمن تا 30 اسفند و 30 شهریور تا 30 آبان و افرادی که تحت نفوذ اعداد 1، 2، 7 و8 هستند گرایش دارد. توصیه می شود همسرش را از یکی از این اعداد انتخاب کند.

فرد تحت نفوذ عدد 4 به عنوان شوهر

او زیرک و باهوش است و توقع دارد همسرش با او هم عقیده باشد. توقع دارد تمام امور از کارهای خانه تا سفر و گردش زیر نظر او باشند. ازهمسرش توقع پاکیزگی ، فریبندگی و جذابیت دارد. با وجود اینکه در خانه فضایی دوستانه ایجاد می کند، اما گاهی درمورد نیازهای خانواده دچار مشکلاتی می شود که باعث دلسردی اعضای خانواده وناخشنودی خودش بشود.

فرد تحت نفوذ عدد 4 به عنوان زن:

او زیرک و دلرباست. خوب لباس می پوشد . عزم راسخی دارد. در زندگی چند هدف را دنبال می کند، اما به سختی و بندرت می تواند یکی از آنها را عملی کند.

عاشق دکوراسیون داخلی است. اما خودش توانایی انجام کارها را ندارد و کارهایش را به دیگران واگذار می کند. اغلب خودرای ، پولکی و ولخرج است. بدهی هایی که دارد اغلب به خاطر دهن بینی است. عاشق خانه است. اما زیاد به آن رسیدگی نمی کند. مضطرب است بهتر است دوستی را که تحت تاثیر عدد 1 یا 2 است را انتخاب کند.

دوستان:

بهترین دوستان وی افرادی هستند که تحت تاثیر اعداد 1، 2، 4 ، 5، 7 ، 8 و9 متولدین ماه های اسفند، فروردین، تیر و هم ماه خودش باشند. او علاقمند به افراد مبتکر، هوشمد ، هنرمند و مودب است.

روزها و اعداد خوش یمن:

روزهای شنبه، یکشنبه ، دوشنبه و اعداد  2، 4 ، 6 برای او خوش یمن هستند. بنابر این بهتر است که کارهای مهم زندگیش را در چنین روزها یا اعدادی انجام بدهد. همچنین بهتر است که شانس خود را در خرید بلیط های بخت آزمایی که کل ارقام آن 2، 4، 6 و یا سه رقم آخر آنها 2، 4 و6 باشد امتحان کند.

رنگهای خوش یمن:

آبی ، خاکستری تیره، سفید و خرمایی

سنگها و جواهرات قیمتی خوش یمن:

الماس ، مرجان، مروارید

مهمترین سالهای زندگی :  4، 13 ، 22 ، 31، 40 ، 49، 58، 67، 76 سالگی و...

صفات و ویژگیهای خوب :

فعالیت، تحمل پذیری، پرانرژی بودن، قابلیت ، اعتماد، نظم .

صفات زیان آور و بد:

ناپایداری ، سلطه گری، لجاجت، کینه جویی ، حسادت.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٩/٢٩