متولدین 15 مهر،  25  مهر،  4 آبان

تمام افرادی که در تاریخ های فوق متولد شده اند تحت تاثیر عدد 7 وسیاره نپتون قرار دارند. ماه مهر تحت تاثیر سیاره زهره است . خصوصیات خواندنی متولدین ۱5 مهر تقریباً در مورد تاریخ های دیگر هم صدق می کند. بعلاوه خصوصیات ویژه ای که متولدین 25 مهر و 4 آبان دارند نیز به طور جداگانه شرح داده شده است.

 

متولد 15 مهر

شخصیت :

فردی که در این تاریخ متولد شده باشد قدرت فکری بالایی دارد و اگر بتواند توازن فکرش را حفظ کند قادر به انجام کارهای قابل توجهی علی الخصوص در حوزه تخیل مانند شعر، ادبیات ، نقاشی و به طور کلی کارهای هنری است. بسیار حساس است و به نظر می رسد که خود را پشت کارهایش پنهان می کند. او میل شدیدی به کارهای خلاف عرف دارد و به خاطر این خصلت بسیار مورد نقد و عیب جویی قرار می گیرد و باعث ایجاد رسوایی می شود. این عدد تحت تاثیر سیاره نپتون است و به نظر می رسد که خصوصیات افراد تحت نفوذ عدد 2 و ماه را دارد. افکاری شریف دارد و خودمختار است. طبعی ماجراجو دارد و عاشق تنوع است. علاقه به رفتن به کشورهای دیگر و دیدن سرزمینهای دورافتاده دارد. افکار خاصی در زمینه مذهب دارد و علاقه به دنبال کردن راه های ناآشنا ندارد. با دیگران رفتاری مرموزانه دارد. اغلب حواس پرت است. بسیار منطقی فکر می کند و به هدفهای بسیاری در زندگیش دسترسی پیدا می کند. لجوج است و عقاید دیگران را ندیده می گیرد. استعداد خوبی برای پول در آوردن دارد. بطور کلی در مورد مسایل مالی کمی سهل انگار است . او با بهترین را می خواهد یا هیچ چیز نمی خواهد. بسیار هیجانی است و احساس واقعیتش را پشت ظاهری خونسرد پنهان می کند. او به نشست و برخاست با مردم عادی علاقه ندارد. ترجیح می دهد اوقاتش را صرف خواندن کتابهای مورد علاقه اش بکند. وقتی می خواهد نظراتش را بیان کند با قدرت حرف می زند . او انگیزه هایش را می شناسد.

متولد 25 مهر ماه

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 15 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

آسان گیر است و کار سخت را دوست ندارد. خوش مشرب و بخشنده است. بسیار احساساتی است. زودآشفته می شود و زود عذرخواهی می کند. مرتباً دچار کسالت می شود .در داشتن بچه های خوب و موفق خوش شانس است. در زندگی زناشویی چندین بار دچار پشیمانی می شود. ظاهری آرام وافکاری مغشوش دارد. گاهی زودرنج است . عصبی بودنش را آشکار نمی کند ودر تصمیم گیری هایش بسیار آرام است. اهل دخالت و فضولی نیست.

متولد 4 آبان:

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 15 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

به چند موضوع علاقمند است. اما درمورد هیچکدام وارد جزئیات نمی شود. بنابر این اطلاعاتش بسیار سطحی است . از سفر و تماس با کشورهای خارجی لذت می برد. صادق ، با وفا و خوش نیت است. افکار تند و متناقضی دارد. حافظه اش خوب است. واعظ و معلم خوبی هم هست.

از لحاظ مالی:

در جریانات مالی دچار تغییرات قابل توجهی می شود. گاهی کاملاً ثروتمند و گاهی بسیار ناکام است بطور کلی در خرید و فروش چندان خوش شانس نیست، چون راحت گول افراد متقلب را میخورد. بهترین کار را برای او سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی است که سود قابل اطمینانش آینده اش را تضمین می کند. عدد 7 نشانگر این است که فرد در زندگی به جایگاه رفیعی دست پیدا می کند، اگر شغلی را انتخاب کند ودر آن بماند می تواند ثروتمند بشود و از رفاه کامل برخوردار باشد.

از لحاظ شغلی:

عشق او به مسافرتهای دریایی و دیدن کشورهای دیگر از او بازرگانی موفق در زمینه صادرات وواردات می سازد. میتواند درتوزیع محصولات لبنی، شیلات و محصولات دیگر مانند صابون هم فعالیت و در زمینه داروسازی وجراحی هم تحصیل کند.

از لحاظ سلامتی:

او مبتلا به بیماری عجیبی می شود ممکن است براثر بی دقتی دچار مسمومیت غذایی بشود. کلیه ها، کبد ، طحال و آپاندیس هم می تواند برای او مشکل ساز باشند.

ازدواج ودوستان:

او گرایش طبیعی به افراد متولد 30 شهریور تا 30 آبان و 1بهمن تا 30 اسفند و کسانی که تحت تاثیر اعداد 3، 5، 8 هستنددارد. توصیه می شود همسرش را از بین یکی از این اعداد انتخاب کند.

فرد تحت نفوذ عدد 7 به عنوان شوهر:

بسیار بلند همت است و احساسات همسرش را درک می کند. بسیار ملاحظه کار است و هرگز عقایدش را به همسرش تحمیل نمی کند. آزاد اندیش است و علاقه به گردش، سفر، سینما وتئاتر دارد. دست ودلباز است و تمایلاتی افراط گرایانه دارد. از نظر جمعیت خانواده ای متوسط دارد که همه در آن احساس رضایت میکنند.

فرد تحت نفوذ عدد 7 به عنوان زن:

بسیار بداخلاق است و رفتارش غیر قابل پیش بینی است. از هر چیز کوچکی آشفته می شود. از دوستانش خوب پذیرایی می کند و دوست دارد دیگران را مهمان کند. از همسرش انتظار دارد که تمام مدت به او توجه داشته باشد.

دوستان:

بهترین دوستان وی، افرادی هستند که تحت تاثیر اعداد 1، 3، 4، 5، 7، 8 و9 ومتولدین اسفند، فروردین، تیر و هم ماه خودش باشند. او علاقمند به دوستداران هنر است.

روزها و اعداد خوش یمن:

روزهای یکشنبه ، دوشنبه، چهارشنبه ، پنج شنبه و اعداد 1، 5 ، 7 برای او خوش یمن هستند. بنابر این بهتر است که کارهای مهم زندگیش را درچنین روزهایی انجام بدهد و شانس خود را در خریدن بلیط های بخت آزمایی که کل ارقام آن 1، 5، 7 و یا سه رقم آخر آنها 1 ، 5، 7 می باشد امتحان کند.

رنگهای خوش یمن:

انواع سبز تیره وزرد

سنگها وجواهرات قیمتی خوش یمن:

یاقوت زرد، زمرد سبز، سنگ مروارید نما.

مهمترین سالهای زندگی :

7 – 6- 25- 34- 43- 52-61-70 -79  سالگی و ...

صفات و ویژگیهای خوب:

سادگی، صلح، تفکر، آرامش ، بردباری

صفات زیاد آور وبد:

دلسردی، کم رویی ، بی قراری، دهن بینی

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٩/٢٩