متولدین 10 مهر، 20 مهر ، 29 مهر و 8 آبان

تمام افرادی که در تاریخ های فوق متولد شده اند تحت تاثیر عدد 2 وماه قرار دارند. ماه مهر تحت تاثیر سیاره زهره است . خصوصیات خواندنی کسانیکه متولد ۱۰ مهر هستند تقریباً در مورد تاریخ های دیگر هم صدق می کند. بعلاوه خصوصیات ویژه ای که متولدین سایر روزها دارند نیز به طور جداگانه شرح داده شده است.

 

متولد 10 مهر

شخصیت:

او انگیزه بسیار شدیدی برای دنبال کردن هر مسیری را دارد و در موارد اضطراری به نظر می آید که به او الهام می شود که چه بکند. او می تواند نتیجه انجام نقشه هایش را از قبل ببیند و در به انجام رساندن آنها پایداری و مقاومت کند. در زندگی بسیار حساس و شدیداً اهل انتقاد و عیب جویی است . در موارد اضطراری با قدرت وارد عمل می شود. هنگامی که تنهاست و دیگران بر او اعمال نظری ندارند باید در تصمیم گیری هایش بسیار دقت کند. گاهی اوقات بداخلاق است و در مورد قدرت اجرای کاری احساس یاس و بددلی می کند. قلباً فردی عاطفی و محتاج عشق عمیق و پایدار است. عاشق سفر و رفتن به کشورهای دوردست است. چون تحت نفوذ ماه قرار دارد قدرت تخیل بالایی دارد. آرمانگرا و رویایی است. خونگرم است و گاهی در برابر فشار و زور مقاومت نشان می دهد. روحیه بزرگ نشانه ای دارد. بسیار بی ثبات و دمدمی مزاج وعاشق تغییر و تحول است.

آدمی بی ادعا و عاشق صلح و جوانمردی است. قدرت هیپنوتیزم و تاثیرذاری بر دیگران را دارد

 

متولد20 مهر:

شما همۀ خصوصیات اصلی متولدین 10 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

معمولاً در زندگی و عشق موفق است و افتخار ، مقام و قدرت به دست می آورد. به دوستانش وفادار است. رفتار باشکوهی دارد. در برابر دشمن ناشناخته باید از خود مراقبت کند. عاشق عرفان، فلسفه و علم است .به مسافرت علاقه دارد. صادق و دوست داشتنی است. گاهی اوقات بدون فکر عمل می کند و خیلی زود به هیجان می آید. خیلی سریع تصمیم می گیرد و این خصوصیت از او یک فرمانده می سازد. مشاور خوبی است و الهام بخش است.

 

متولد 29 مهر

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 10 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید و سپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

دوستان زیادی دارد و در این بین زنان ثروتمند هم دیده می شوند که به وی فایده می رسانند. استعداد نویسندگی دارد و می تواند به عنوان یک نویسنده به شهرت برسد. این عدد نشانگر مفهوم ویژه ای است و آن نشانگر نقشه ها و تصمیمات جدید برای بهبود وضع مردم است.

 

متولد 8 آبان

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 10 مهر را دارید، پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید وسپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان رامطالعه کنید.

دمدمی مزاج و مرتب در حال تغییر وتحول است.  در هیچ کاری ثبات ندارد. جرات ریسک کردن دارد و به هیچ کاری تا به آخر نمی چسبد. با هوش و متفکر است و روحیه افراط کارانه دارد. در زندگی زناشویی چندان خوش شانس نیست. علاقه اش در کار خلاصه می شود . به آینده ای خوب و سعادتمندانه خوش بین است . زندگی او پر از حادثه است .

از لحاظ مالی : این فرد در جریانات مالی موفق نیست. دیگران موقعیتهای خوب را از دستش بیرون می آورند. می تواند از قدرت تخیل و الهام که دارد پولی بدست بیاورد. می تواند یک نویسنده یا نقاش خوب بشود و از این طریق امرار معاش کند، اما بی ثباتی که در نهادش وجود دارد باعث می شود که او کاری را دنبال نکند و به همین خاطر درآمد ثابتی هم نداشته باشد.

از لحاظ شغلی : قدرت تخیل که تحت تاثیر عدد 2 قرار دارد به فرد کمک می کند تا موسیقی دان و نویسنده داستان های تخیلی درمان بشود. می تواند هنرمند خوبی از کار در بیاورد و کارهای با ارزشی را خلق کند. شاهکارهای نقاشی ، نمایش نامه ها و شعرهای معروف توسط افرادی که تحت نفوذ عدد 2 هستند آفریده می شوند. او یک فرهنگ لغات بزرگ است و استعداد زبان شناسی دارد و می تواند به عنوان یک معلم یا استاد زبان بدرخشد، می تواند همچنین مترجم و ویراستار خوبی هم باشد.

از لحاظ سلامتی : مهمترین عاملی که سلامتی او را تهدید می کند گردش خون و نارسایی آن است. او مستعد ابتلا به بیماریهای ناشی از گردش خون است. کم خونی و نارسایی قلب از جمله این بیماریهاست. تاثیر ماه بر این فرد ایجاد اضطراب است که باعث ناراحتی روحی و بی خوابی می شود. همچنین بیماری دیابت و بیماری آسم نیز او را تهدید می کند.

ازدواج و دوستان: این فرد به طور طبیعی به متولدین 30 شهریور و 1 بهمن تا 30 اسفند و افرادی که تحت تاثیر اعداد 1 و 6 می باشند، کشش دارد. پس توصیه می شود همسرش را از بین این اعداد انتخاب کند.

 

فرد تحت نفوذ عدد 2 بعنوان شوهر :

او علاقمند به ازدواج است و معمولاً در سنین اولیه جوانی ازدواج می کند. از همسرش انتظار تمیزی، فریبندگی و خوش اندامی دارد. معمولاً خانواده پرجمعیتی دارد. بسیار مهربان، دست و دلباز ، فداکار و عاشق بچه ها و خانه اش است. با اینکه فضایی دوستانه درخانه ایجاد می کند، ولی گاهی به خاطر مشکلاتی که در برآوردن نیازهای اعضای خانواده پیدا می کند، باعث ایجاد نارضایتی برای اعضای خانواده و ناخشنودی برای وی می شود. او نسبت به دیگران علاقه بیشتری به خانه و توجه به آن دارد. این عدد دارای دو تیپ مختلف از مردان است.

یک نوع که پرهیجان و پرجنب و جوش و بهانه گیر هستند و هیچ چیز آنها را راضی نمی کند. نوع دیگر که تنبل و بی حال و ولخرج هستند. اینها به خاطر پول ازدواج می کنند. و فقط به فکر راحتی و لذت بردن در زندگی هستند.

 

فرد تحت نفوذ عدد 2 به عنوان زن:

مادری فداکار و همسری دوست داشتنی است. از تلاشی که شوهرش برای زندگی می کند احساس رضایت دارد. عاشق خانه داری است و ترجیح می دهد که همیشه در خانه باشد. هرگز به سراغ طلاق نمی رود. سختی های بسیاری را تحمل می کند، اما هرگز از شوهرش جدا نمی شود. در برخورد با دیگران بسیار بانزاکت است. در مجامع عمومی خوب ظاهر می شود. هرگز از خانه داری و نظافت غافل نیست. اهل حساب و کتاب است. خصوصیت عشوه گری ندارد.

دوستان: بهترین دوستان این فرد کسانی هستند که تحت تاثیر اعداد 2، 4، 6، 9 و متولد ماه های دی ، اردیبهشت تیر و هم ماه خودش است، باشند. وی همچنین به کسانی که قدرت ابتکار، بخشندگی و جذابیت دارند علاقمند است.

روزها و اعداد خوش یمن: روزهای دوشنبه ، سه شنبه، جمعه و اعداد 2 و 4 و 6 برای او خوش یمن هستند. بنابر این بهتر است که کارهای مهم زندگی اش را در چنین روزها یا اعدادی انجام بدهد. می تواند شانس خود را در خرید بلیط بخت آزمایی که کل اعداد آن 2،4،6 یا سه رقم آنها به این اعداد ختم می شود امتحان کند،

رنگهای خوش یمن: سفید ، انواع کرم تیره یا آبی

سنگها و جواهرات قیمتی خوش یمن: مروارید، الماس، سنگ مروارید نما.

مهمترین سالهای زندگی :  2 ، 11، 20 ، 29، 38، 47، 56، 74 سالگی و ...

صفات و ویژگیهای خوب: احساساتی ، پیگیر، صداقت ، تخیل ، ساده دلی .

صفات زیان آور و بد: سردی، حسادت، تنفر ، از خود راضی، ترسویی، دهن بینی

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٩/٢٩