متولدین  12 آبان،  21آبان، 30آبان و 9 آذر

تمام افرادی که در تاریخ های فوق متولد شده اند تحت تاثیر عدد 2 و ماه قرار دارند. ماه آبان تحت تاثیر سیاره مریخ است . خصوصیات خواندنی که تحت نفوذ عدد 2 هستند تقریباً در مورد تاریخ های دیگر هم صدق می کند. بعلاوه خصوصیات ویژه ای که متولدین سایر روزها دارند نیز به طور جداگانه شرح داده شده است.

 

متولد 12 آبان

شخصیت

این فرد باید استعدادهایش را بشناسد تا بتواند بهترنی راه را در زندگی انتخاب کند . او باید برای به دست آوردن اعتماد به نفس تلاش بسیار بکند. او در سنین بسیار جوانی برای پیدا کردن شغل دلخواه دردسرهایی بسیاری را تحمل می کند. استعداد بسیاری برابر کارهای هنری وتخیلی دارد. ولی چون اکثرا در خواب وخیال است دچار یاس وناامیدی می شود. گاهی زندگی برایش حکم میدان جنگی را بازی می کند که در آن کاملا شکست خورده است. زنان متولد این روز از مردان متولد این روز بیشتر دچار سختی می شوند. بسیار احساساتی است و این احساسات باعث می شود که برای ازدواج انتخاب اشتباهی داشته باشد. او علاقه زیادی به کتابهای رمان و کتابهای عشقی دارد. احساسات عاطفیش اکثرا زود فروکش می کند. با اینکه فردی عصبی است اما در اجتماع و با دیگران بودن را دوست دارد.خونگرم است. در برابر ظلم تا حدودی مقاومت دارد. بسیار بی ثبات است. دمدمی مزاج وعاشق تغیر وتحول است. علاقمند به مسافرت ، علی الخصوص سفر به مکانهای دور دست است تا از این طرق تخیل اش ارضا شود. او با قدرت تخیل دائماً در ابرها برای خود قصر می سازد. فروتن ، بشاش و در لباس پوشیدن خوش سلیقه است. دوستدار صلح ویگانگی است. قدرت هیپنوتیزم دارد.

متولد21 آبان

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 12 آبان را دارید. پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید وسپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

معمولا در زندگی ، عشق، احترام، موقعیت وتوانایی هایش موفق است. رفتاری تشریفاتی دارد، اما در عین حال به دوستانش وفادار است. باید در مقابل دشمنان ناشناخته ازخود مراقبت کند. او علاقمند به فلسفه، علم و عرفان است. علاقمند به سفر است. مهربان و صادق است . به سرعت هیجانزده می شود و بدون فکر دست به عمل می زند. حتی نگران مسائل بسیار جزئی است. سریع تصمیم می گیرد و این حالت به او روحیه رهبری می دهد. مشاور است وقدرت الهام دادن به دیگران را دارد.

متولد 30 آبان

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 12 آبان را دارید. پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید وسپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

دوستان زیادی دارد ومحبوب زنهاست. استعداد نوشتن دارد ومی تواند یک نویسنده باشد. این عدد نشانه خصوصیتی ویژه است و آن بودن تصمیمات و ایده های جدید برای بهتر شدن وضع مردم است

متولد 9 آذر:

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 12 آبان را دارید. پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید وسپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

دمدمی مزاج است ، زود تغییر می کند ودر فکر و عمل بی ثبات است. با جرات است و شهامت ریسک کردن دارد وتا اخر به کاری نمی چسبد . باهوش و عمیقاً متفکراست. در ازدواج چندان خوش شانس نیست. اگر در زندگی شانس به او روی بیاورد فردی خوشبخت است. زندگی پر از حادثه و ماجرایی دارد.

از لحاظ مالی

او بی نهایت محتاط و با دقت است. مرتباً نگران جریانات مالی است. ممکن است بواسطه تلاش خود یا به دلیل ازدواج برای مدتی صاحب ثروت بشود که این به درازا نمی کشد میتواند با استفاده از توانایی ها و استعدادهایش به پول برسد و روی دیگران حساب نکند. میتواند از طریق هنر و انجام کارهای تخیلی پولدار بشود می تواند نویسنده یا نقاش بشود وشاهکارهای نقاشی وداستانی به جا بگذارد. البته این قدرت تخیل گاهی اوقات او را از تلاشهای روزمره باز می دارد و همین باعث می شود که در آمد ثابتی نداشته باشد و این سبب نگرانی او می شود.

از لحاظ سلامتی

قدرت تخیل از او یک موسیقی دان خوب و نویسنده داستان های تخیلی و عشقی می سازد، میتواند هنرمندی قابل با کارهای هنری عالی باشد. شاهکارهای نقاشی ، نمایشنامه و شعرهای ماندگار توسط قدرت و توانایی  افرادی که تحت تاثیر عدد 2 قرار دارند خلق می شوند. استعداد زبان شناسی وواژه شناسی دارد و می تواند به عنوان معلم یا استاد زبان بدرخشد. کار ترجمه و ویراستاری هم برای او مناسب است.

ازدواج ودوستان:

وی به طور طبیعی به متولیدن 29 مهر تا 30 آبان و 2 اسفند تا 30 اسفند و کسانی که تحت تاثی رعدد 2 و 6 قرار دارند کشش دارد، پس توصیه می شود همسرش را از بین این اعداد انتخاب کند.

فرد تحت نفوذ عدد 2 به عنوان شوهر

شدیداً عاشق و علاقمند به خانه اش است. معمولاً در خانه جوی دوستانه و لذت بخش ایجاد می کند. تصویری خیالی و ذهنی از همسری که می خواهد داشته باشد در سر می پروراند  معمولا به خاطر پول ازدواج می کند و همین باعث ایجاد راحتی و فرام شدن امکانات برای وی می شود.

 

فردی تحت نفوذ عدد 2 به عنوان زن

همسری جالب برای مردی جاه طلب است. عاقل است و در گفتگوها هوشمندانه وارد می شود. بچه هایش را دوست دارد ولی چندان به آنها توجه ندارد ودوست دارد آنها روی پای خودشان بایستند. باید همیشه خود را مشغول کاری بکند. چون بداخلاقی هایش ممکن است باعث ناراحتی اعضای خانواده بشود. توصیه می شود که دوستی به عنوان محرم راز برای خود پیدا کند.

دوستان:

 بهترین دوستان وی افرادی هستند که تحت تاثیر اعداد  2-4-6-8 و یا متولدین اسفند، اردیبهشت و مرداد و هم ماه خودش باشند.

روزها واعداد خوش یمن: روز سه شنبه، دوشنبه، جمعه و اعداد 2-4-9 برای وی خوش یمن هستند. بنابر این بهتر است که کارهای مهم زندگیش را در این روزها یا اعداد انجام بدهد. می تواند شانس خود را در خرید بلیط های بخت آزمایی که کل ارقام آن 2-4-9 و یا سه رقم آخر آن  2-4-9  است امتحان کند.

رنگهای خوش یمن: سفید ، کرم و آبی

سنگهای و جواهرات قیمتی خوش یمن: مروارید ، الماس ، عقیق و سنگ ، مروارید نما.

مهمترین سالهای زندگی :  2-11-20-29-38-48-56-65-74 سالگی و..

صفات و ویژگیهای خوب: احساساتی بودن، رفاقت، صداقت، قدرت ، تخیل ، سادگی

صفات زیان آور و بد: سردی، حسادت، کینه جویی ، دهن بینی، خودنمایی، خجالت

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٩/٢٩