متولدین 15 آبان،  24 آبان و  3 آذر

تمام افرادی که در تاریخ های فوق متولد شده اند تحت تاثیر عدد5و سیاره عطارد قرار دارند. ماه آبان تحت تاثیر سیاره مریخ است. خصوصات خواندنی افرادی که تحت نفوذ عدد 5 هستند تقریباً در مورد تاریخ های دیگر هم صدق می کند. بعلاوه خصوصیات ویژه متولدین سایر روزها به طور جداگانه شرح داده شده است.

 

متولد 15 آبان

شخصیت

فردی تیزهوش است و قدرت روحی قابل توجهی دارد. استعداد فراوانی برای سازمان دادن دارد. درموضوعات مختلف خوب داوری می کند. زیرک، باهوش و کمی بدگمان و علاقمند به کسب پول از طرق غیر عادی است. عشق عمیقی به هنر و زیبایی دارد. استعداد بسیاری برای انجام کارهای تخیلی دارد. توجه زیادی به جنس مخالف و مسائل عشقی زیادی دارد. اما در این مسایل هم مرتب دچار تغییر و تحول می شود. بی قرار و عاشق سفر کردن است. در محل زندگیش هم تغییر ایجاد می کند. عطارد نشانه زیرکی، هوشمندی، قدرت انجام کار، ابتکار ، بصیرت، سیاست و پژوهش علمی است. فرد متولد این روز علاقمند به سخنرانی است و با قدرت احساساتش را بیان می کند. او توانایی پیگیری و پژوهش در موضوعات مختلف را دارد. لذات او بیشتر فکری و روحی هستند. در روابط کاریش همه چیز را ارزیابی می کند.

متولد  24 آبان :

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 15 آبان را دارید. پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید وسپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

شخصیتی جذاب وحس همکاری بالایی دارد. علاقه ای به خشمگین کردن دیگران ندارد. معمولا موقتیهای خوبی نصیبش می شود. و در کارش فردی موفق است نه تنها پرحرف نیست که حتی کمی هم تودار است. این عدد، عدد زیرکی و هوشیاری و در زنان نشانه ازدواجی موفق است. اما این فرد در به دنیا آوردن فرزند باید مراقب باشد. مرد متولد این تاریخ در عشق و بیان احساساتش دچار تناقض است. هیجانی است و بدون فکر عمل می کند که این حالت در سنین جوانی بیشتر است. در مسایل مالی خوش شانس و در بیان افکار و انجام اهدافش قاطع است معمولاً به شرط بندی و حل جدول علاقمند است.

متولد  3 آذر

شما همه خصوصیات اصلی متولدین 15 آبان را دارید. پس ابتدا مطالب مربوط به این تاریخ را بخوانید وسپس مطالب مربوط به تاریخ خودتان را مطالعه کنید.

معمولاً این فرد محبوب زنهاست. در زندگی خوش شانس است و شهرت و ثروت به دست می آورد. ممکن است پولی از طریق ارث به او برسد. او با هر وسیله ای که دوست داشته باشد خود را سرگرم می کند. از مافوق خودش کمک و حمایت دریافت می کند. در مجموع فردی موفق ، مهربان و عاشق آزادی است. از تشریفات بیزار است . روحیه ای بی نیاز و علاقه به تسلط داشتن بر دیگران دارد.

از لحاظ مالی :

او قدرت انجام هر فعالیتی را دارد و به همین سبب انتظار می رود که ثروتمند بشود. باهوش و استعدادی که دارد در صنعت به موفقیت می رسد. اگر نقشه ها و خواسته هایش را با دقت پیگیری کند نتیجه خوبی به دست می آورد. در مسایل مالی خوش شانس است.

از لحاظ شغلی:

او برای انجام هر کاری مناسب است. سازگار است و با این روحیه می تواند با هر تیپ آدمی و شغلی کنار بیاید . بانکداری حرفه مناسبی برای اوست. عطارد همچنین نشانه استعداد در داروسازی و جراحی است. می تواند وکیل خوبی هم باشد.

از لحاظ سلامتی:

اساسی ترین مشکل وی از سیستم عصبی و صفرای وی ناشی میشود. البته صفرا هم ارتباط نزدیک با سیستم عصبی دارد. با افزایش فشار عصبی، صفرا هم افزایش و با کاهش و تحت کنترل گرفتن اعصاب، صفرا هم کاهش می یابد. یا از بین می رود. عطارد بر نواحی عصبی ، گردن، بازو ،گوشها ، سیستم تنفسی تسلط دارد.

ازدواج و دوستان

این فرد به طور طبیعی به متولدین  30 شهریور تا  30 آبان و  1 بهمن تا  30 اسفند و افراد تحت نفوذ اعداد  1-7-8  گرایش دارد. پس توصیه می شود همسرش را از بین این اعداد انتخاب کند.

 

فرد تحت نفوذ عدد 5 به عنوان شوهر:

در زندگی زناشویی موفق و خوش شانس است . انتخاب خوبی دارد و معمولا فردی را که هم تیپ خودش باشد برای ازدواج انتخاب می کند. عاشق همسرش است. از همسرش توقع پاکیزگی و نظم دارد. و می خواهد که در لذات زندگی با او سهیم باشد. عاشق بچه ها و خانواده اش است. حتی اگر به سفری طولانی برود سعی می کند هر چه زودتر به خانه و پیش خانواده اش برگردرد. دست و دلباز است و هر چه که اعضای خانواده می خواهند فراهم می کند. خانه اش با سلیقه خوبی تزئین می کند.

 

فرد تحت نفوذ عدد 5 به عنوان زن

او به اندازه بیرون به خانه علاقمند است. بسیار فعال است و کارهایش را به بهترین شکل انجام می دهد. پاکیزگی و نظم را دوست دارد ولی بندرت خودش کاری انجام می دهد و از دیگران تقاضای کمک می کند.

دوستان:

 بهترین دوستان وی، افرادی هستند که تحت تاثیر اعداد 1-3-4-5-7-8  و متولدین ماه های بهمن، اردیبهتش، مرداد و هم ماه خودش باشند و افرادی که زیرک و باهوش و سریع هستند علاقمند است.

روزها و اعداد خوش یمن:

روزهای چهارشنبه ، جمعه ، شنبه و اعداد 1-3-5 برای وی خوش یمن هستند وی باید کارهای مهمش را در چنین روزها یا اعدادی انجام دهد . می تواند شانس خود را در خرید بلیط بخت آزمایی که کل ارقام آن  1-3-5  یا سه رقم آخر آنها  1-3-5  باشند امتحان کند.

رنگهای خوش یمن:

  سفید و سبز

سنگها و جواهرات قیمتی خوش یمن:

زمرد سبز ، الماس و یاقوت کبود

صفات و ویژگیهای خوب:

همکاری ، زیرکی، چالاکی

صفات زیان آور وبد:

 فقدان پشتکار، شکاکی ، غیر قابل اعتماد

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٩/٢٩