اهمیت این کارت بزرگ است. ورق بازی شامل 52 کارت و 2 تا. Lenormand astromitologiczne عرشه این کار به بررسی آینده است. کارت Lenormand هستند به پنج ویژگی های موضوعات اصلی تقسیم می شوند :
 
-- برنده شدن در پشم طلایی (5 کارت)
-- جنگ تروجان (9 کارت)
-- کیمیاگری (7 کارت)
-- تمثیل و حکایات ، 19 کارت است که به چهار بخش تقسیم میشود :
1 خدایان -- 7 کارت
2 قهرمانان -- 5 کارت
3 مردم -- 4 کارت
4 حیوانات -- 3 کارت
-- نشانه ها از کارت های زودیاک 12

دو کارت متقاضی
ساختار یک کارت واحد 7 عکس های مختلف و معادل ها برای آنها است. بالا گوشه سمت چپ از کارت -- از نمادهای معمول از کارت وجود دارد. در 33 صفحه ، ما را به صور فلکی از همتایان باستان. دوازده صور فلکی زودیاک مربوط به کارت 7 کارت و سیارات قابل مشاهده است. در تفسیر توزیع طول می کشد به اهمیت بخش بالایی از کارت در گوشه سمت راست بالا ، و معادل و ارقام geomantic. هر کارت یک Lenormand صفت افسانه ای -- یکی داستان است که تصویر اولیه از کارت. اطلاعات تکمیلی ارائه با گوشه های کارت علاوه بر اساطیر است. پایین چپ و راست گوشه است و با کارت تصویر مرکزی همیشه همراه است. در بسیاری از برنامه های پایین تر به حساب ، یکی از گوشه های پایین تر است. هر کارت دارای گل و هر گل است و یک داستان و یا معنی. هفت کارت شامل مشاوره در مورد خاص przugotowania طلسم. من استرس بار دیگر که هر یک از کارت باید به تجزیه و تحلیل مشخص تر از افسانه. توزیع کارت نیز برای این تفسیر محدود است.

برنده شدن در پشم طلایی یک کارت 5 است و آن را از کارت را : 10 از الماس ، 9 از الماس ، پادشاه باشگاه ها و 4 از الماس ، ACE از باشگاه.

جنگ تروا به 9 کارت. جنگ تروجان یک توصیف از سال بسیاری از نفرت بین این دو به عنوان خدایان در کوه المپ در مقدونیه است. در 9 ما تصاویر از کارت و انواع شرایط جنگ است. کارت خواهد شد ، انعکاسی از مشکلات ما در زندگی صورت می شود. آنها به مشاوره در مورد چگونگی rozwiazaćobecne مشکلات را. ملکه الماس ، 5 از باشگاه ها و جک الماس ، 2 ، از spades ، 9 از spades ، 6 باشگاه ها ، باشگاه ها 10 ، 8 از spades ، 6 از spades : جنگ تروا ، به کارت وجود دارد.

کیمیاگری : کارت کیمیاگری است که نشان دهنده در نظر گرفته شده برای توصیف کار بزرگ از هفت مرحله :
-- ایده (تعمیر)
-- در این هفتههر دو (بازسازی کلسیم)
-- آگاهی (تصعید)
-- انتخاب (گوارش)
-- عملیات (تقطیر)
-- کنترل (بارش)
نتایج -- -- برخورد با سنگ جادو transmuted ماده. کارت عالی کار به نمایندگی از کیمیاگران 7 از spades ، 3 باشگاه ، 4 از باشگاه ها و 8 از باشگاه ها ، 7 از قلب ، 10 قلب ، 6 از قلب است

تمثیل و حکایات. کارت های تمثیلی را به 4 قسمت تقسیم شده است -- در اینجا آنها عبارتند از : خدایان ، قهرمانان ، مردم ، حیوانات. کارت های تمثیلی هستند یک گروه از 19 کارت.

خدایان : : یک گروه از ارائه کارت های از حوادث است که باید اتفاق می افتد. اخبار ارائه شده توسط این کارت در بازی نقش مهمی در زندگی من است. منشور خدایان 3 از spades ، 2 باشگاه ، 10 spades ، ملکه spades ، 4 spades ، ملکه از باشگاه ها و 3 از قلب است

قهرمانان : یک گروه از این کارت خواهد شد و وقایع و موقعیت هایی که نیاز از متقاضی برای نشان دادن ویژگی های مثبت خود را نشان می دهد. موقعیت های که در این صفحات نشان داده شده از حوادث زندگی روزانه ما است. تکمیل این وضعیت در این کارت بر روی متقاضی بستگی دارد. grupykatr قهرمانان شامل 5 کارت : پادشاه الماس ، جک از پریمیر لیگ در انگلستان ، ACE از الماس ، 7 الماس ، ACE از باشگاه.

مردم : وقایع نشان داده در این گروه از کارت های روزمره است که شادی ، غم ، نگرانی. این کارت از مردم : پادشاه Spades ، پادشاه قلب ، 5 ، از قلب ، 2 ، الماس.

حیوانات خانگی : یک گروه از حیوانات کارت تنها 3 کارت : 8 از قلب ، 6 از الماس ، 2kier.

نشانه ماه تولد : این گروه های تمثیلی نیست -- طراحی شده برای تعیین ترتیب و توالی زمان. کارت های این گروه را تعریف زمان انتظار می رود از وقایع و رویداد زمان وقوع و تمایل به مرحله بیماری است. دوازده فونت ها در اینجا نشان دهنده کارت های آنها عبارتند از :
-- جک از قلب ها (RAM)
-- آس از spades (گاو نر)
3 -- الماس (دوقلوها)
-- 9 باشگاه (سرطان)
-- 9 قلب (سمت چپ)
-- ملکه قلب ها (خانم)
-- جک از spades (وزن)
-- 5 الماس (عقرب)
-- 5 spades (تیرانداز)
-- 7 باشگاه (برج جدی)
-- 8 از الماس (دلو)
4 -- قلب (ماهی)

برنامه Lenormand


Lenormand تفسیر کارت اساسا متفاوت از دیگر شناخته شده است به ما به تفسیر کارت های تاروت ، کارت کلاسیک ، یا رونز. در تفسیر کارت Lenormand کارت در موقعیت معکوس استفاده نمی کنند. این واقعیت که کارت به یک معنای مثبت یا منفی را بر روی کارت به نمایندگی از اسطوره و معنای آن بستگی دارد. کار با کارت های باید با برنامه های ساده شروع و skąplikowanych نه تنها در زمان به دست آوردن مهارت ها و دانش از معانی باید به توزیع های پیچیده تر حرکت می کند. بسیاری از شما می توانید میل های ساده برای دور زدن توزیع و انتقال به توالی های سخت تر در آغوش. آیا آن را به دلیل تعداد زیادی از نمادها و اسطورهها ، هر یک از کارت خواهد بود که ضرب المثل چیز درهم و برهم و به سرعت zniechęcicie توزیع و این کارت را به کاوش است. تفسیر تجزیه شروع می شود با خواندن کارت های تک و سپس ترکیب کارت های اسطوره در کل به منظور راه اندازی یک فیلم بلند. باید لرزش از توزیع به عنوان یک کل و ضبط را در اطلاعات مربوط به کارت نیست. اطلاعات از کارت است علاوه بر این افسانه از کارت ، بسته به توزیع و تفسیر. استفاده از معانی آن است یا نه چیزی است که ما تصمیم می گیرند.

توزیع -- راه rozwojuTo ساده ترین توزیع کارت است که مورد استفاده برای مطالعه هر گونه مشکل. در این توزیع استفاده می کنیم عرشه کل کارت 52 کارت. Jokers کارت (متقاضی) را کنار بگذارند. پس از مخلوط کردن یک دست ورق روی میز و zrozłożeniu آنها را در راه تشکیل زیر است :
کارت اول نماد از حوادث گذشته.
کارت دوم برای حل این مشکل. این می تواند کمک به کسی در مورد کارت موفق و یا سختی در مورد کارت های جانبی.
کارت 3 کارت نمادی از متقاضی و یا مطالعه کرده است مشکل است.
کارت fourth برنامه ، تمایلات ، و یا شورای.
کارت 5 آینده. نهایی شود.