توس -- 23 / 24 ژوئن -- از انقلاب تابستانه (روز و شب)
 

خالق -- اطلاعات همراه با تخیل ، توانایی ساخت. شهود ، تخیل.

درخت زیبا با پوست سفید یا خاکستری ، گل ها ، جمع آوری و در پایگاه داده باشد. آن را به درختان در اروپا تعلق دارد. توس یک جزء مهم از جنگل است. چوب با تولید ارزش ، اما کمی پایدار. افراد متولد در این دوره هستند ، هوشمند ، مدبر ، مانند کار خلاق و زحمتکش. آنها متوسط است ، اما آنها می دانند که ارزش آن است. متعلق به مردم تحمل. آرام ، احساساتی ، آیا ابتذال را دوست ندارد. احساس می فولاد و وفادار.

در اینجا یک درخت زیبا و ظریف ، پر جنب و جوش ، پر زرق و برق و ظریف است. محبوب و پس از دنبال افراد در شرکت می باشد. خوب ، درخت غان خوب تنظیم مشکل باعث می شود هرگز از آن بودجه خود را خراب کردن نیست ، نیاز به کمی. او وعده های غذایی را دوست ندارد ، نوشیدن در حد متوسط ، در طبقه ترک نیست. را تحمل ابتذال در کل در هر زمینه نیست. این است که به طور کامل خالی از افاده. او عاشق زندگی در طبیعت ، اما به طور کلی می تواند به راحتی به شرایط دیگر اقتباس شده تا زمانی که آن را به کار در صلح داده شد. آیا های بیرونی آن ، خوب نمی شود فریب خورده -- او می تواند به کار با تیتانیم است. آیا عشق را تجربه نمی عاشقانه. احساس او ثابت است و مومن. همیشه همه چیز باید با شریک زندگی خود خوشحال است. هرگز پشیمان انتخاب خود را ، مگر اینکه بسیار بد رسید. از آن است که هوش بالا ، همراه با تخیل بنابراین اگر شما وضع و شرایط کار خود را همیشه موفق خواهد بود خلاقانه. هوش ، تخیل ، و سعی و کوشش باید تمام درب آن را باز کنید. توس کند جاه طلبی بیش از حد به اندازه کافی برای او تنها خانه ، محل کار و یک کتابخانه خوب است. در اطراف او همیشه از فضای صلح ، قناعت و ساده شانس احساس.

ظاهرا هر توس است ظریف ، باریک ، قابل توجه و ظریف است. خوب محبوب و پر جنب و جوش و مشتاق به در هر یک از شرکت گرفته است. این باعث می شود هیچ زحمتی به محیط زیست است ، تحمل و متوسط -- هر چند او می داند ارزش است. او دوست دارد غذاهای سبک و نوشابه. رفتار tactfully ، بدون ترک در کف و نه بیش از هر مردم است. آیا هرزگی و ابتذال به رسمیت نمی شناسد. است مداوم و اجباری ، با وجود ماهیت حساس از کار می تواند تیتانیوم. بهترین در مشاغل خلاق است. هوشمند و باهوش همچنین می توانید dullest کار از کار پرداخت می شود. کارگر پستی خواهد شد غیر متعارف یا فروشنده. تا به طبیعت را وقف توس تخیل غنی و اگر شما فراهم واقعیتهای زندگی با موفقیت ، آن را قبل از کار خود را باز می ایستد. یک فرد متولد شده در این نشانه بسیار علاقه حومه ، اما به راحتی سازگار و در همه شرایط. به خصوص زمانی که کسی خوب است به قلب او. توس احساساتی ، احساسات ثابت است و بدون قید و شرط وفادار. او از انتخاب خود پشیمان هرگز ، خوب ، مگر اینکه بسیار بد رسید. این وفادار و جدی زندگی طولانی همراه ، شریک زندگی خود را می خواهد به بهشت را تایید کرد. وقتی که توس یک خانه واقعی ، یک کتابخانه خوب است و می تواند با کار خلاق می رسد پری از شادی.

توس -- درخشان
ژوئن 24


توس نشاط و خود به خود است. او دوستان زیادی است ، نسبتا کم و با احتیاط. این یک فرد حساس ، جلوگیری از درگیری و اختلافات ، دوست ندارد به مبالغه. مجموعه خود را به اهداف است ، که مطمئن است که او مدیریت به آنها دست یابد ، هیچ جاه طلبی های بلند. این موسسه خیریه است که قادر به ایجاد یک رابطه گرم و موفق ، الهام بخش اعتماد به نفس. اغلب دوست دارد به خواب و در ابرها گردش.
توس ژوئن 24 و دسامبر 23

درخت توس است زیبا و ظریف ، فریبنده و ظریف است. چه بسیار پرطرفدار است و در پی پس از در شرکت! شیوه او بیشتر از این محیط قابل قبول است. این بسیار تصور نکردنی است که هر کسی می تواند مشکل را ، و این واقعا کم مورد نیاز برای آشنایی. این یک اونس افاده نیست بیش از حد. او را دوست دارد در نزدیکی به طبیعت ، و به موقعیت های جدید را در زندگی کاملا توانند خود را سازگار راست و imperceptibly. ظریف ، بلکه یک اسب بارکش -- اگر او می خواهد. شاید زیادی برای رسیدن به در زندگی است. هوش بالا ، با تخیل و خیالپردازی و همراه ، مستعد خود را به کار خلاق است. بنابراین می تواند درهای چند از هم باز کردن ، و اگر آن را ندارد ، به این دلیل است که هیچ جاه طلبی از جمله در همه وجود دارد. در حالی که عشق شهوانی را تجربه نیست ، او می تواند آنها را خوشحال. قدردانی صلح ، و در اطراف آن شما همیشه می توانید احساس صلح آمیز و عادی... موفق باشید.