متولد 1 ژانویه -- 9 فوریه و یا 11-20 اکتبر

در این سال شما با مسائل مربوط به خانواده رسیدگی کند. اگر شما تنها ، در عشق به یکدیگر می گیرند. در طول دوازده ماه آینده به شما خواهد شد موفقیت با جنس مخالف منع ناپذیر لذت ببرید. Lipa کمک خواهد کرد که هماهنگی عاطفی و دلسوز نگرش به جهان به دست شما. با کمک آن شما zwalczysz اغلب شامل بدبینی. بنوشید قبل از تزریق خواب معطر از گل نمدار ، که به طور موثر تسکین اعصاب می شود.


متولد 10 فوریه -- 5 مارس یا 21-31 اکتبر
می مراقبت از شما کاج

آیا می دانستید که در چین ، این درخت است که نمادی از زندگی جاوید؟ شما می توانید با قدرت ، که در این سال شما را بسیار مورد نیاز برکت. آیا مشکلات روبرو هستند ، و به همین ترتیب زندگی او ، و به شما خواهد شد راحت است. از شر مزاحم و روابط به حالت مستقیم از مسائل مالی. استفاده از آروماتراپی. روغن کاج شما کمک خواهد کرد برای مبارزه با عفونت ها و تسهیل خواب.


متولد 6 مارس -- 10 آوریل
می مراقبت از شما شاه درخت

این نمادی از تولد دوباره است. این است که قدرت جادویی banishes ارواح شر و بیماری شده است. این سال خواهد بود چابک تر از معمول. استفاده از این زمان برای اجرای رویاهای خود. به طور خاص ، شما باید مسائل مربوط به کار است. اگر شما نیاز به کمک در جهت ایجاد تغییرات ، ماندن به مراقبت از خود را از درخت. آرام FIR نفت ، تقویت سیستم عصبی کمک می کند و با سردرد.


متولد 11 آوریل -- 5 مه یا 01-10 نوامبر
روآن به نظر می رسد پس از

این یک سال امیدوار کننده برای شما می باشد. خواهد شد وجود ندارد چنین موانعی رفع شوند نمی potrafiłabyś. اگر می خواهید به از دست دادن وزن و یا تغییر عادات خود هستند ، پس از دوازده ماه مطمئنا او dopniesz. درخت شما را به شما بیشتر سازگار ، به خصوص اگر شما قصد دارید با مشکلات اعتیاد و مجتمع مبارزه کنند. روآن خواهد قدرت خود را آزاد و تقویت شجاعت رابطه ناراحت کننده برای پایان دادن به. میوه ها به خصوص روآن آماده با اختلالات گوارشی ، بیماری های کبد و معده کمک کند. گل خشک یک اثر مشابه به عنوان میوه.


متولد 6 مه -- 10 ژوئن یا 11-20 نوامبر
می مراقبت از شما ، توس

باغ توس یک مکان جادویی بود. شما در بخش درخت و آن را lends شما قدرت سود آور آن است. شاید به این دلیل مردم احساس می کنند فوق العاده در شرکت شما. استفاده از این سال ، اجرای خوب خود و مسائل pozałatwiaj برجسته است. زمان برای پاکسازی و بسته شدن از آنچه نباید طولانی تر است. در این فعالیت های شما را از درخت غان تابش ، که مجموعه انرژی را به حرکت ، پشتیبانی کار طراوت بدن و ذهن. این درخت مناسب برای افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی است -- حذف اضطراب ، آرامش اعصاب. همچنین آرام و پوست بهبود می یابد. همچنین شهود و توسعه حساسیت شما کمک کند.


متولد 11 ژوئن -- 5 ژوئیه و نوامبر 21-30
می مراقبت از شما ، بلوط

این یک نماد طول عمر ، قدرت و حکمت است. این درخت را به شما در این سال به کمک رابطه عشق خود را ، نشانه ای مطلوب به توافق اعتبار قانونی و یا پیدا کردن شغل های جالب و خوب پرداخت. تشکر Dębowo قدرت برای مبارزه با به دست آوردن و پیدا کردن راهی برای خروج از شرایط دشوار. بلوط نیز به شدت energizes و تحریک. تشعشعات آن را فعال عروق لنفاوی و جریان خون ، و بنابراین oxygenates بدن است. این یک درخت غیر قابل تعویض در طول دوره نقاهت است. از عصاره پوست درخت بلوط را آرام پوست آسیب دیده.


متولد 6 ژوئیه -- 10 اوت یا 01-10 دسامبر
 

می مراقبت از شما ، شاه بلوط

کاهش اضطراب و اضطراب. در این روش شما قادر خواهد بود به دنبال این پروژه که در سال zaplanowałaś. شما می توانید در ترویج و یا تغییر شغل شده. آیا نمی شود ترس از عمل جراحی ، شاه بلوط انرژی شما را در مسائل مربوط به سلامت کمک کند. درج در زیر تخت شاه بلوط یک خواب سالم و آرام. تزریق از گل های شاه بلوط اثر تسکین دهنده بر روی سیستم اعصاب ، آوردن صلح و تعادل می باشد. کمک در زمان مشکلات زندگی است.


متولد 11 اوت -- 5 سپتامبر یا دسامبر 11 - 20
می مراقبت از شما گردو

این است که بهترین روان درمانگر ، به حس قدرت درونی و حل مشکلات کمک می کند. این سال ، شما نیاز به تعیین ، شما در انتظار انقلاب زندگی است. آیا می شود ترس از تصمیم گیری های رادیکال نیست : همه چیز برای بهتر را تغییر دهید. گردو شما کمک می کند شرایط عینی ارزیابی و انتخاب خوب است. در بیماری های تنفسی و گردش خون کمک می کند. آجیل قبلا به عنوان یک گیاه جادویی نظر گرفته شود. باورهای عامیانه دیکته به خوردن میوه ها مانند ، در شب کریسمس ، بود که به رونق به خانه در سال آینده.


متولد 6 سپتامبر -- 10 اکتبر یا دسامبر 21 - 31
می مراقبت از شما راش

این درخت تابش انرژی قدرتمند است. بهبود تمرکز ، کاهش استرس و بهبود خلق و خو. راش کمک خواهد کرد که زندگی خود را سازماندهی شما است. شما مقرون به صرفه تر خواهد شد. شما همچنین می توانید شانس خود را در بازی از شانس ، یک پیروزی بسیار بعید است را امتحان کنید. خوب شما را در مسائل حرفه ای کرایه ، اگر تنها رویای ارتقاء ، شما آن را دارند در دست. ایده های شما قدردانی است. راش برگ تسکین درد و التهاب را درمان کند.