ماه در برج حمل
 
این صورت فلکی از متغیر های وعده داده تا در زندگی بشر نفوذ ، به خاطر یکی -- البته بسته به جنبه -- در ضبط صورت فلکی موفقیت در خانه ، در حالی که به اهداف خود در طول راه درست و خوب است ، در حالی که رکورد دوم یک شکست ، چرا که او را در جاده پیچ در پیچ راه رفتن و منجر به شر.
هیچ فقدان جاه طلبی ، ترقی در زندگی ، و احتیاط وجود دارد ، اما شما یک فکر دوم قبل از ساخت مرحله اول ، و یا در شروع سرمایه گذاری های جدید نبود ، بلکه نشانی از عدم و نیست. ضربان در پشت ، که قرار بر روی زمین -- به عبارت دیگر ، گاهی اوقات از ارتفاعات به دست آمده بهبود می یابند ، با وجود شجاعت بدون شک ، که قابل مشاهده است. تمایل به خطر کردن و به توسل به قمار در بازی ، حدس و گمان و سرمایه گذاری تجاری ، و در اینجا آن را باید پذیرفت که در چنین مواردی خواهد شد موفق تر ، به عنوان disappointments ، و از این رو امور خطرناک در اکثر پروژه های انجام شده و اهداف مورد نظر حاصل شود.
ماه aspected شده توسط بدن به شدت آسمانی دیگر از منظومه شمسی در این خانه ، وعده به سختی در این موارد ، که داده شده در بالا ، به عنوان پی در پی ، اول از همه شکست در بازی های مانند چیزهایی خطر می اندازند.

علامت گاو ماه
ماه در نشانه تجلیل و اهمیت ، و نیز نفوذ خود را در تجارت ، قوی در هر جهت ، البته ، به عنوان زمانی که آن را از جنبه های مهم از دیگر سیارات ، موفقیت در مسائل عاطفی ، عشق ، شخصیت مثبت ، که منجر به موفق باشید و ثروت ، و یک صورت فلکی است که سلامت ، خوبی ، بسیاری از دوستان و اقوام اختصاص داده است. خانه ، کشور ، خانه -- موفقیت را ، بسیاری از قابل معاشرت بودن ، مهمان نوازی ، عشق به هنرهای زیبا ، موسیقی ، و هر آنچه را که زندگی زیبایی می بخشد. در جنبه های مهمی از این داده ها نه تنها تضعیف شده ، اما هم وجود دارد مخالف است.

ماه در علامت سرطان است.
اعلام شخصیت بسیار اجتماعی و دوستانه به محیط زیست و توانایی به تلاش بیشتر به عنوان جسمی و روانی ، با توجه به نیازهای زندگی ، به عبارت دیگر ، سهولت و قابلیت انطباق با تمام شرایطی که ممکن است زندگی در چه قرار داده معمولی است -- جزر و مد بالا نیروهای وابسته به نیاز و اغلب از اجبار. حساسیت بالا ، حساسیت نسبت به نفوذ و اثر روان از مردم در اطراف شما ، بدون توجه به این که آیا این شخص خانواده ، یا فقط آشنا خواهد شد ، واکنش حضور خواهد داشت و قوی ، به خصوص در تقویت جنبه های نپتون و اورانوس به ماه در علامت زودیاک و همچنین بسته به نوع طبیعت از جنبه های از سیارات دیگر ، و بنابراین موفقیت نسبی. جنبه های حیاتی و در ابتدا من از کشورهای مثبت روحی و روانی از محیط زیست ، در حالی که در جنبه های دیگر / مهم / منفی ، می گوید ، حتی بدتر از تصور خود را دارد.
پانسمان بزرگ و عشق به کشور محل تولد ، از زمین که در آن از تولد صورت گرفت ، و به خانواده و زندگی خانوادگی ، سنت های خود ، خاطرات و ، بنابراین ، هیچ عدم افاده ، تمایل به نام زوم. تا بوجود می آیند ، جنبه های موفق و مهم است ، و به ویژه هنگامی که موفق -- -- تمایل اجداد در خانواده ، به جز که تمایل زیادی به تنبلی به راحتی که دست به دست با تنبلی و در برابر این پس زمینه که نبود گاهی اوقات در طول دوره های طولانی از تحرک افزایش یافته است به اختلالات گوارشی ، روده و معده.

ماه در برج MARK
ذهن خوش فکر و بسیار محتاط و در صورت فلکی استعداد عدم به کار از منافع ادبی و علمی است. و همچنین در این مناطق از موفقیت و شهرت.
یک مرد با یک صورت فلکی است توسط دیگران در زندگی و حمایت پشتیبانی است ، نیز یک قهرمان و مدافع ، و آن را به ادبیات ، آثار ادبی و ایده های اصلی در این زمینه می آید ، ما را در اینجا است که یک روزنامه نگار برجسته و فعال هستند که هر دو بسیار inklinowani و مستعد ابتلا به برای تغییر و تحول ، نه تنها در زندگی خود ، بلکه در زندگی اجتماعی ، از شهوت دانش به سادگی آنها را در این جهت به ، که در آن تغییرات مورد نیاز است. عشق بزرگ به سفر ، تور ، و شور و شوق زیادی در کار زندگی عمومی در باز ، قابل مشاهده است.


ماه در نشانه ای از لئو
این صورت فلکی به خصوص به شدت بر اهمیت ذهن و روح و روان و توسعه در این مناطق ، طبیعت به دست آوردن قدرت و استقلال در زندگی خود ، بزرگ اعتماد به نفس و تمایل به مبارزه در صورت دشمن ، و یا سختی و مبارزه گرفته می شود بیشتر به شما برنده شوید!
به خوبی توسعه یافته استعداد و توانایی های سازمانی به دیگران از طریق درک خوبی از روانشناسی افراد از محیط زیست و توانایی نگه داشتن مردم در اطاعت.
غرور و افتخار زیادی را در مسائل مربوط به پول و جنبه های بد ، حتی سخاوت ، که می دهد از دست دادن هرزگی ، فقط به عنوان افتخار زیادی در زندگی اجتماعی و بسیاری از عدالت در ارتباط با افراد دیگر ، آن را نیز می دهد نتیجه این است که مردم با چنین صورت فلکی به خوبی با محیط اطراف دوست و هر دو بسیار انسان در رابطه با محیط زیست است.

علامت مری ماه
یک منادی از توانایی های ذهنی ، که هیچ فقدان جنبه های موفق را از دیگر سیارات به ماه ، اول از همه یک حافظه خوب است ، و با آن سهولت یادگیری زبان های خارجی و اشتیاق به آموزش ، مطالعه و یادگیری در مورد دانش نهفته وجود دارد ، نیز وجود دارد جاه طلبی ، شامل علم ، مانند شیمی ، مبحی اغذیه ، همچنین هیچ عدم اعتدال ، حالت آرام ، این مردم تملق را دوست ندارد ، و من نفرت موقعیت نماینده -- قابل مشاهده در زندگی اجتماعی و متعهد به عنوان کارمندان و تجار ، کارگران در شرکت های تجاری ، به خصوص در تجارت مواد غذایی ، مبحی اغذیه ، و غیره دخیل کار .

ماه در ترازو
این صورت فلکی بسیار موفق برای مقاربت اجتماعی و دلجویی از دوستان که در زندگی بسیار زیادی می شود و آن را وعده به مسائل باز و روشن از عشق ، ازدواج است.
عاشقان خوب ، دوستانه ، اجتماعی ، هنرهای زیبا ، موسیقی و استعداد برای ایجاد ترکیب اصلی مردم با چنین در صورت فلکی فال تولد.


ماه SKORPION ورود
امتیاز به شجاعت ، استقلال در زندگی و فکر ، که همیشه اعدام ، بی رحمی در رهبری و تلاش برای اجرای برنامه ، در حالی که آنها کاملا اجتناب شود هر گونه انحراف و یا انحراف از خط راهنما ، و نیز وقفه در پروژه اجتناب کرد ، یک بار آغاز شده است -- به خوبی به پایان قطعی به ارمغان آورد ، در دور زدن بسیاری از سادگی ، ایجاز در بیان و سرعت در عمل ، با تهدید ، تهدید یک مرد است که ماه در نشانه ای از عقرب ترس و وحشت نیست ، هیچ فقدان محبت ، دوستی ، که دستاوردهای بسیاری در زندگی وجود دارد و روابط با مردم ، علاقه وافری به علوم غیبی.
جنبه های ماه مهم در نشانه ای از عقرب ، اعلام کرده است که تحت تاثیر هوسرانی ، زندگی لذت بخش ، سرگرمی ، معاشقه ، که اغلب می یدک -- صور فلکی از جمله برای زنان و اهمیت آن ، وعده مشکل با تولد ، سقط جنین ، و یک صورت فلکی در طالع اعلام مردان همیشه شکست با زنان ، به علاوه در مقدمه به مهم aspektowanego ماه در نشانه ای از عقرب داده می شود.

ماه در صورت فلکی قوس MARK
وعده چابکی ، resourcefulness ، عمل ، میل و اشتیاق برای تمام حرکات فیزیکی ، بنابراین ژیمناستیک ، ورزش ، تمایل زیادی برای پیوند اسب ، سگ ، بازی ، سرگرمی و حرکت به سفر دور ، مذهبی ، استعداد علم ، روش یا فلسفه رمز وسر ، خوش بینی ذاتی ، بسیاری از ویژگی های محبت انسان و تعهد در مقاربت اجتماعی است.

ماه در برج جدی MARK
با جنبه های موفق -- فراوانی از لطف و محبت و حمایت از افراد برجسته در جامعه -- در پست از مسئولیت. بزدلی و ترسویی و طبیعت کند ، مستعد ابتلا به سودا و بی توجهی به مسئولیت و کار.
ماه بحرانی aspected در این نشانه -- می گوید : بسیاری از انتقاد ، حساسیت ، حساسیت به بیماریها دستگاه گوارش ، از ترس بی جا که درآمد شما به اندازه کافی به خودتان پشتیبانی ، مقدار زیادی از بخل ، dusigroszostwo ، بخل ، و نه به طوری که آنها را انکار کند خود را به کوچکترین راحتی و لذت ، و برای ارسال در اواخر و دلسوزی برای خود و یا ، حتی کمتر ، البته ، برای غریبه ها و اقوام است.

در ماه دلو
با جنبه های موفق از سیارات دیگر -- بسیار زنده و خلاق ، تخیل ، به شدت توسعه یافته شهود ، که بدون کمک از دلیل کار هموار ، قابل معاشرت بودن ، محبت ، حسن نیت ارائه میدهد و ادب ، و بسیاری از دوستان و آنها را توسط محیط زیست دوست داشت که در آن برای پیدا کردن و بسیاری دوستان برای کمک به آنها به میل خود ، جنبه های مهم به ماه از سیارات دیگر -- دلیل عجیب و غریب قاصد ، و هوی و هوس است.

ماه ماهی MARK
در وعده های این شخصیت بسیار وسیع ذهن و تخیل خلاق ، با تمایل به بی تفاوتی. گفتن خودم بیماری با تلقین بنفس بدن اغلب واقعا بیمار ، بزدلی و ترسویی ، بی میلی به سرمایه گذاری ، کم رو بودن ، زندگی جریان dreamily و تا حدودی سست ، بدون عمل بسیار ، به طوری که بر اساس چنین حوادث ناگوار و اهداف نادرست ، تلفات ، نگرانی ، اضطراب ، نمی خواهند شکست ؛ medialność ، به ویژه به عنوان نایب السلطنه از نشانه حوت و خانه twelfth در همان زمان ، که حوت -- نپتون است از سوی دیگر سیارات aspected و نپتون است در جنبه های مهم ماه. این مهم از جنبه های اغراق وعده تخیل ، تمام حقایق ، حساسیت ، افراد با این صورت فلکی از تملق و همیشه در همه چیز را کرده است که با احساسات افراط است. در خارج از آنها را که تاثیر آنها بسیار غنی از فراوانی از کلمات ، و جنبه های موفق از زهره یا عطارد به ماه -- نه فقدان استعداد برای پخش موسیقی و چنین افرادی ، در این مورد ، عاشقانه نواختن سازهای زهی / ویولن / یا ابزار szczypanych / عود ، گیتار ، نوعی سنتور یا قانون / و این کار را با محبت بزرگ است.
ماه در این نشانه حساس جنبه ، اعلام کرد که چیز در زندگی در منطقه از ناآرامی هستند ، و از دست دادن خانه دوازدهم حوت -- پدر و مادر به دنیا آمد افراد مسئول خواهد بود موضوع را به مستی ، که می دهد دوره حساس از دوران کودکی و بهتر ، شرایط در طول زندگی از افراد مسن تر متولد شده با چنین صورت فلکی.
ماه در رشته با دیگر سیارات

ماه در sextile با زحل سه بر OR
با جنبه های موفق را از دیگر سیارات به ماه و یا زحل -- تقویت اهمیت این جنبه های مثبت ، اعلام اعتماد به نفس زیادی از محیط زیست ، اعتماد به نفس ، جدی ، عشق از نظم در همه چیز ، اقتصاد ، عملی ، و با این ویژگی ها را ندارد عدم موفقیت در زندگی ، زمانی که موافقت نامه ها ، ترتیب ، احتیاط بسیار ، قابلیت انتشار هستند ، آسان به افتخار و شهرت ، بسیاری از عدالت آسان برای رسیدن به موقعیت های بالاتر ، در حالی که هیچ نبود پشتکار ، حوصله وجود دارد -- که به سادگی پایان ناپذیر.

Paral یا ماه را در رابطه با زحل
این جنبه در آن موارد که در آن در خطر است از : حس مشترک ، دلیل -- آن را نیز در خانه و صبح کاذب که در آن نشانه این جنبه ها بستگی دارد ، و یا در حال انجام. زحل وعده های یک ذهن عمیق ، قدرت و توانایی به تمرکز افکار. ارتباط در نشانه ای از ترازو ، برج جدی یا دلو اگر او نیز توسط دیگر سیارات aspected است ماه -- می گوید : فضیلت های بسیاری است ، اما همچنین هیچ عدم تمایل به سودا ، در این رابطه شخصیت ضعیف -- برای مثال ، در حمل و در جنبه های بد را از دیگر سیارات به ماه -- اهمیت همراه شبیه به مخالفت و یا تربیع. همراه ناموفق است و در طالع از زنان ، به عنوان در ارتباط با غیر طبیعی عادت ماهانه ، خود را از طریق متوقف کردن ، و در نتیجه اختلالات در سراسر بدن اعلام کرد ، در فال مرد -- مرگ زودرس از همسر خود و یا درد و رنج ثابت خود ، در طالع از هر دو جنس -- از شکست در ارتباط با ارگان های گوارش ، دستگاه گوارش و infirmities از آن بدن.

ماه در مربع با نپتون یا مخالفت
سطح بالای ذهنی و روحی ، فرود آسان گمراه و تقاطع ، انفعال بسیار ، حساسیت ، mediumship ، مردم با مخالفان و یا تطبیق نپتون به ماه باید قوی تر خواهد شد خود را ، در غیر این صورت تعداد اشتباهات در زندگی و نزول از بیابان رخ می دهد خواهد شد اجتناب ناپذیر و مرتبط بسیاری از مشکلات و adversities ، و همچنین زیان های مادی.
نپتون این سیاره از هرج و مرج است. ماه -- نوسانات ، با جنبه های مهم هر یک از دیگر ترکیب کنند -- آنها در ذهن کار می کنند.

ماه نپتون بهم پیوسته یا Paral
روانی توانایی ، به خصوص به عنوان همراه در علامت برج حوت یا سرطان ، کودکان متولد شده در زمانی که نپتون در نشانه ای از جمینی / 1888 - 19O1 / را گسترش بلوغ و به دست آوردن هوا ، انجام اختراعها ، و نیز در افکار خود را به هوا ، مانند پرندگان. مردم از دوره زمانی که نپتون در علامت سرطان -- آنها با استعداد به دیگران ، فقدان استعداد روحانی و معنوی ، ذهنی نیست ، و به اکتشاف ها ، به نفع نوع بشر قرار دارد در یک برنامه عالی است.

ماه در sextile به نپتون سه بر OR
این جنبه وعده توانایی دریافت سند چشم انداز ، به خصوص به عنوان جنبه ای از یک محل در خانه نهم ، رویاهای پیشگویانه ، پدیده مافوق احساس جهان ، مهارت ، زبردستی ، هوش و ذکاوت ، توانایی در زمینه هنرهای زیبا و در سطح بالاتر در بر داشت. الهام بخش است ، بسیاری از محبت و همدردی را از و برای دیگران.

ماه در اورانوس مربع یا مخالفت
این جنبه وعده تکینگی ، تکینگی ، حساسیت بیش از حد ، احساس ، و ناگهانی ، بسیاری از سر و صدا ، zblazowania ، عدم تحمل ، niewyrozumiałości. در هر سایت به رهبری تلاش با هدف تنظیم ، به خصوص در محل کار و با همکاری و عدم تمایل از انقیاد به دیگران ، به طوری که این افراد نمی مانند ، طولانی مدت بر یک مکان ، نسبت دادن برجستگی بزرگ به عدم بی اهمیت ، نه علاقه به علوم غیبی و انتزاعی است ، اما اغلب موارد تحریف در راه درست فکر کردن مهم است ، اگر جنبه های دیگر به اورانوس در مخالفت و یا تربیع ، اعلام کرد یک زندگی اسرار آمیز شخصی و در اسرار بسیاری از زندگی ، و یا در راز ، مسائل شخصی از سوی دیگر در ازدواج / زن یا شوهر و / محصور شده است.
این جنبه ها را در خانه هفتم در یک مرد -- زن خواهد بود وضع بی قرار ، و ایجاد یک زندگی در خارج از تعدادی از دلایل برای نگرانی ، خشم ، و خشم ، که سرانجام به ازدواج ، طلاق ، جدایی ، بازشدگی منجر شود ؛ انتقادی اورانوس aspected شده توسط خورشید به نظر می رسد همان در یک فال زن نسبت به شوهرش.

ماه در مربع با زحل یا مخالفت
این جنبه ها وعده یک زندگی پر از نگرانی ، سودا ، از جدیت بزرگ ، mrukliwości ، مردم با این جنبه ها tetryczne ، غم انگیز ، با شرایط و وضعیت بدتر از خلق و خوی بد ، خشم و افسردگی ، افکار به طور کامل به اقدامات مربوط و اغلب به اهداف اشتباه ، شکست ، تاخیر و تعویق افتادن امور مهم و فوری ، و شر و بسیاری از نارضایتی در خارج از زندگی ، و در روابط با پدر و مادر ، بستگان ، پول و کالاهای مادی از دست دادن همه این افراد ، و مشکل به دست آوردن و یا هر چیزی که ملموس ، جنبه های از این در فال تولد معنی زندگی سرشار از فقر و کاستی ها : تعداد زیادی از دشمنان است ، که خواهد شد بیش از دوستان ، در ادامه با مردم ، گفتگو ، گفتگو ، انتقاد از همه چیز ، به راحتی از تشکیل رسوایی های عمومی ، و از آن آسان است به آبرو ، بسیاری از خودخواهی ، اما اعتماد به نفس ، حساسیت ، بی رحمی ، عدم احساس و تمایل به بخل. نارسایی دائمی ، در شرایط سخت ، و با توجه نادرست ، که در آن گوی / دامنه / 6 تا 4 درجه ، و هنگامی که زحل در مقیاس علامت زودیاک -- که در آن زحل است که به نام. تجلیل -- این جنبه ها کمتر حساس ارزهای پربازده تضعیف شده توسط تجلیل از زحل در ترازو و قول در بسیاری از موارد ، بخصوص در افراد مسن -- به منظور بهبود شرایط زندگی ، دروس آموخته شده در زندگی و احتیاط در نتیجه ، برای آنچه در آن دستاوردهای شخصیت -- و آن را بهتر و برای این عمل نیز ، از جمله عواقب و به عنوان دستیابی به موقعیت های بهتر اجتماعی است.
جنبه های انتقادی از ماه زحل -- به طور عمده بهداشت و درمان و ارائه آنها به طور خاص به معنای طالع بینی بیماری های تناسلی زن و مرد نشان می دهد مشکلات طالع بینی ، مرگ زودرس با همسر خود به مقاربت بد مرتبط است ، و یا با زنان ، جنبه های از این تحریف ، تضعیف و نابود کردن تمام موضوعات ، بسته به نماد ماه تولد و فال در خانه ، که به سقوط است.

ماه در Paral ، همراه ، sextile ، سه بر Z مشتری
این جنبه وعده زیادی از خوش بینی و درک بسیار خوبی از زندگی ، بسیاری از محبت ، محبوبیت ، احترام ، دوستی در روابط با مردم ، توسط مردم در اطراف این افراد را با این جنبه ها بسیار محبوب است ، این جنبه نیز افزایش قدرت تخیل و ذهن و بهداشت ، افکار به وضوح و به سرعت ، بدن قوی ، محکم ، بسیاری از خاصیت مغناطیسی ، که مناسب است برای درمان بیماران ، هیچ نبود در میان پیروان این مردان از ایده های بزرگ ، و بسیار با استعداد و غنی وجود دارد ، زندگی به طور کلی در فراوانی ، با فراوانی از آنچه در زندگی لذت بخش و شاد ، رضایت بدهد ، علاقه به انسان دوستی به طور کلی.

ماه در مربع با مشتری یا مخالفت
این جنبه با اشاره به ضعف از ذهن و استعدادهای خود ، و ایجاد مشکلات در روند. به عنوان کمبود و گمانه زنی ها در پروژه های بزرگ ، هیچ rezolutności عدم وجود ، قاطعیت و صداقت ، و تمایل به samochwalstwa fanfaronady ، غرور ، صفات مرتبط با آن در dorobkiewiczów وجود دارد و انشعاب وجود دارد و پراکندگی ، درآمد اغلب از بازار کار جدا ، اما به عنوان یک نتیجه از قمار ، سرمایه گذاری های بسیار وحشتناک ، خطر و شجاعت به مرز جنون شده توسط قمار ، شرط بندی ، حدس و گمان ، و در این جهات -- انسان به معنای واقعی کلمه در آب ، آن را نیز ندارد و عدم فرصتها در اینجا به ورشکستگی ، بی احترامی کردن ، شرم ، سوء استفاده -- در واقع ، سزاوار.
این جنبه بسیار مهم هستند به سلامت ، چرا که من قول می دهم ، آنها در اختلالات طالع زن و از بیماری های سیستم گوارشی و در مقابل پس زمینه عملکرد کبد ضعیف ، و همچنین گردش خون ضعیف ، اجزای خون ضعیف می شوند.

ماه در sextile یا سه تایی از مریخ
این جنبه وعده مقدار زیادی از قدرت فیزیکی ، بدن قوی و مخالف را به راحتی به هر نوع بیماری ، بسیاری از شجاعت ، قدرت ، جاه طلبی ، قدرت را در مقررات ، توانایی سازنده ، بسیاری از عجله ، اما نه در مقررات است که در آن عدم احتیاط وجود دارد ، راه رفتن سریع که *** * * * * الکترونیکی این افراد ، سود توسط اعتماد از محیط زیست و سهولت جلب توجه به خود را از محیط اطراف خود را ، که همیشه خارج از غرفه در میان مردم دیگر در کار و زندگی اجتماعی ، مانند این افراد آزادی ، استقلال و دوست ندارند به امساک کردن ، پول. بنابراین ، با وجود درآمد خوب ، به ندرت به ثروت می آیند ، اما با این حال همیشه باید بیش از آنها می توانند صرف کنند ، و به طور متوسط بیش از دولت و نیز حاضر به دادن دیگران است و آنها باور دارند که در بیش تر ، توزیع و یا به عنوان هدیه به زندگی شما.

ماه در میدان یا مخالفت به مریخ
این جنبه پیش بینی ، اضطراب ، خلق و خو با تمایل به کلمات خشن ، تند و شدید و بی پروا ، و یا اسناد ، نگرانی بسیاری از درد و وضع نامناسب ، به عنوان یک قاعده این جنبه به این واقعیت است که انسان هیچ گونه قوانین ، مقررات و مقامات به رسمیت نمی شناسد منجر شود ، مگر اینکه آنها را به خط از مقاصد و افکار ، و همچنین منافع شخصی ، استبداد بزرگ ، samowładność ، در همان زمان آن را باید اعتراف کرد که دقت بالا و به انطباق مورد با طرح زندگی از کسانی که اشخاص درگیر در موارد نیز حمایت از اطاعت از دیگران ، آن را به عنوان به است آنها نیاز به یک برنامه ، و چگونه آن را نشانی از این افراد در معرض خطر شخصی قرار داده است.
این افراد اغلب به روش های از جان گذشته چسبیده ، زمانی که تلاش های خود را به سختی اجرا می شود و نیز در چنین مواردی مثمر ثمر ایده ها ، خنده ها شدید در قمار و خطر ، در حالی که به انجام اعمال که در زمان عادی و در شرایط عادی و یک ذهن سالم ، دوست ندارم ، از این رو همچنین بسیاری از دشمنان ، با خانواده اش ستم فوری.
این جنبه از نشانه های صبح کاذب متعلق آب دی سی -- به ویژه در مریخ یا ماه در برج حوت -- پیش بینی مستی. در معرض حوادث و سوانح ، بیماری های اندام های تناسلی ، جراحی ، ضایعات ، اسراف در مسائل پول است.

ماه OR Paral از همراه از مریخ
این جنبه ها در یک پیش بینی یک زن فال بهداشت و درمان قوی و به مقدار زیادی از انرژی و زنده دلی ، و مرد فال -- نشان می دهد یک زن قوی و پر انرژی و رهبری او را در زندگی زناشویی او و سلطنت در خانه.
در خانه از متغیرها مانند III یا IX -- این جنبه پیش بینی تحرک بالا ، فعالیت و نشاط ، در حالی که ذهن بسیار فعال و پرکار در خلق و خو ، که ثابت می شود بد است ، اما کمتر مهم ، به عنوان تربیع و یا مخالف.
همراه در علامت زودیاک از عقرب (یا موازی) ، اعلام بقا بسیار قوی و غیر طبیعی انحرافات جنسی ، کمبود اندام تناسلی ، به خصوص که زهره در برج عقرب است ، و یا از جنبه های زهره حساس به ماه یا مریخ در طالع از هر دو جنس -- تنوع ، بی قراری در نشانه های آب (سرطان ، عقرب و حوت) -- مستی ، این است که با توجه به تقریبی از ماه ، که نشان دهنده آب از مریخ -- به نمایندگی از آتش ، از عناصر با هم با او به یک تناقض بزرگ است و متقابلا مخرب و متضاد.

ماه در sextile یا سه تایی اورانوس
این جنبه وعده ذهن اصلی ، استقلال بزرگ ، عجله ، بینش و شهود ، هوشیاری استعداد اختراع ، پنهان و مسائل آن شامل ، آنها که توانایی انرژی دادن به مردم ، hypnotizing و توانایی زیادی به طالع بینی ، جذب این همه چیز مردم است که با برق کار ، electromechanics در این مناطق است و کمبود فرصت برای برنده شدن شهرت ، یکی از جاذبه های قوی به جنس دیگر نیست و همچنین هیچ عدم فرصت برای عشق پاک و روابط جنسی خلاف قانون ، اخلاق ، که ، با این حال ، وابسته به جنبه های دیگر سیارات به ماه و یا اورانوس.

Paral یا ماه را در رابطه با اورانیوم
این جنبه وعده حوادث ، به عنوان sextile و یا سه تایی با این تفاوت ثبت شده ، با این حال ، که قدرت این جنبه از خود را برجسته تر ، به خصوص مسائل مربوط به بدتر شدن در ارتباط با عشق ، به خصوص هیچ ترکیب راز در ارتباط است ، که به نوبه خود به نابودی منجر می شود و درد همراه در نشانه ای از سرطان اعلام کرد که بیماری های عصبی ، بیماری های دستگاه گوارش ، دستگاه گوارش ، نشانه ای از لئو را ضربان قلب غیر طبیعی ، فعالیت های نامنظم در قلب ، سکته ، اسپاسم قلب ، منجر به یک نتیجه از مرگ ناگهانی در نشانه ای از عقرب -- انحرافات ، در نشانه آرچر -- مرضی عملکرد ریه و اختلال.
 

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧