پلوتو نماد هر آنچه را که پنهان است و ناخودآگاه. این نشان دهنده غریزه عمیق ، که در روح و روان همه مردم ریشه دارد ، و آشکار است که گاهی اوقات می تواند در راه غیر منتظره و خشونت.
 
پلوتو قوی در فال ممکن است به بی رحمی در دستیابی به اهداف خود و همچنین پیگیری بسیار موثر از این هدف باشد. برای رسیدن به هدف خود هستند و قادر به صرف مقدار زیادی از کار ضروری است ، اما بار دیگر آنها می توانند صبر بزرگ نشان می دهد. بنابراین ، پلوتو حوزه فال energetyzatorem ، که او در آن ساکن است. باعث می شود ناخودآگاه غرایز و تمایلات ترکیب را به قدرت بزرگ است. شما اجازه می دهد برای تبدیل یک مرد به طوری که او همه چیز را برای او در انجام وظایف مورد نیاز است.
هماهنگ جنبه داخلی پلوتو نشان می دهد نظم و انضباط ، شکیبایی و توانایی به تحولات داخلی است که به شما اجازه ایجاد تغییرات در جهان خارجی است. Nieharmonijnie aspected می کند یک مرد ظالم و بی رحم.
به عنوان مثال ، جنبه های مثبت از پلوتون با ماه می دهد در عمق زیادی از عواطف و احساسات ، و همچنین میل به نفوذ و حتی عمیق ترین دانند. جنبه های منفی بین پلوتون و ماه می تواند یک مرد کم و بیش آگاهانه سعی خواهد کرد تا آن فرد را از خود را ، به ویژه کسانی که با آنها او احساسی است.
پر انرژی بسیاری از آنها جنبه های مثبت از پلوتون با مریخ. از آنجا که هر دو این سیارات را با انرژی و فعالیت ، مریخ و پلوتون ، قابل مشاهده و ناخودآگاه پنهان همراه است ، خود را به همکاری را شخصیت فوق العاده قوی که قادر به غلبه بر مشکلات بسیار زیاد است. با این حال ، پس از کشف پلوتون است که با صاحبان قدرت در ارتباط ناخودآگاه فال خود را در جنبه های مثبت مریخ و پلوتون است که معمولا بی اطلاع از وجود این مخزن عظیمی از انرژی است.


ارباب تولد و مرگ. در اساطیر یونان ، حاکم این جهان تاریک است. می دهد پرشور و نفوذ و یا باعث ترس. با استفاده از این عناصر از طبیعت ما ، که در ناخودآگاه ما پنهان است. اقدام مثبت به کار مداوم و تلاش و تمایل. هوش فوق العاده ای می دهد ، یک ذهن مشتاق ، پشتکار ، عملیات شهودی و انواع بزرگ است. در بیشتر پرشور و هیجان انگیز بازیگران حرفهایها متولد کورکورانه یک مورد تک. پلوتو به نفع مسائل مربوط به ترک ها ، وظایف ، و اعتیاد. تشدید درگیری ها ، اختلافات ، مبارزه برای قدرت ، ریاضت ، نظم و انضباط ، بی رحمی ، طغیان نفرت ، ظلم ، جنایت ، نفوذ خارجی ، تعصب.

تابع را به او :
رنگ -- قرمز
عنصر -- آب
زودیاک -- عقرب
روز -- سه شنبه

پول به آنها را تبدیل به وسواس است.
این نشان می دهد resourcefulness بزرگ در تلاش برای تامین مواد. است بعد از همه هیچ مشکلی که وجود دارد ، اما چوب به طرف روشن از پلوتون است. میانبر اغلب گمراه سازد.
هزینه بیش از حد و خواسته ها ، وادار کردن شما به طور مداوم به دنبال منابع جدید درآمد.
رابطه شریک شما مراقبت برای حفظ خود کفایی و استقلال مالی.
استفاده از مهارت های خود را به افرادی که نمی کنند. سعی کنید به شهوت برای پول شما مهم پنهان است.پلوتو در خانه سوم :
شما ذهن نافذ. نظرات خود را دقیقا تنظیم و شما آن را در حال حاضر به وضوح. معمولا سخت منجر به بحث با شما ، چرا که آن مشکل است برای متقاعد کردن شما را به نمایش را تغییر دهید. شما فرد کنجکاو ، شما با توضیحات سطحی راضی نمی کند. بنابراین به کار تحقیقاتی بزرگ تحقق بخشند.
با قدرت خود را از اجبار می تواند به دست آوردن کمک به انجام طرح های خود را. این از ویژگی های بزرگ برای تحقق بخشیدن به طرف روشن از پلوتون است. یک سخنگوی کسانی است که تا به طرز ماهرانه ای می تواند قرار داده و استدلال خود را در یک عامل خوب است.
آیا شما دوست دارید که حق. هنگامی که شما می خواهید مطمئن شوید که شما به خوبی درک خواهد شد ، به شما می گویند "مستقیما از پل ،" گاهی اوقات باعث سردرگمی در شنوندگان.
شما یک برنامه گسترده ، اصلی ، گاهی اوقات رویایی. با توجه به اختیار ذاتی ، ناظران ممکن است از شما اطلاعات حساس را برای ذخیره اختصاص دهید.پلوتو در خانه چهارم :
آیا شما نیاز به یک جایی که شما قادر خواهد بود به استراحت و بهبودی. شما بسیار عاطفی و مشکل را برای شما به حفظ صلح داخلی است. خانواده برای شما مهم است ، حوزه ای از زندگی ، که عمیقا و درمان موضوع را به طور جدی. نیاز به تغییر ممکن است تشدید نمادین با شما در انجام تعمیر قوی داشته باشند ، چینش دوباره مبلمان. سعی کنید به خانه خود را در یک مکان امن برای عزیزان را ، کار بر روی تمایل به کنترل. او فقط به شما می دهد از امنیت کاذب.
آیا می توانید به نیاز عاطفی دیگران و آنها را تشویق اضافه کنید. قدرت درونی و خوبی شما ، می تواند کمک به باز کردن کسانی که کمتر خوش شانس در زندگی است.
شما می توانید به موفقیت در حرفه های مربوط به محیط زیست ، زمین و املاک و مستغلات دست یابد.پلوتو در خانه پنجم :
شما پتانسیل زیادی خلاق است. را به تجربه آنچه شما انجام همه چیز را بسیار به شدت. اما به جای خواب از قدرت ، به بررسی زندگی هنرمندان بزرگ است. این سخت بود ، اغلب در تنهایی و خاطره کار ، بدون بیانیه ای چشمگیر و فشارهای داخلی است.
بسیار جدی و عمیق از طریق تماس با کودکان است. آنها کلیدی برای تغییرات عمیق در زندگی شما. از آنجا که از قدرت بزرگ خود را به چشم ، همه چیز را به آنها منتقل خواهد شد ، زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهد.
اصطلاح "کودک" نیز می تواند استعاره باشد و مربوط به این مسائل که خودتان ایجاد کنید (شرکت شما ، انجمن ، مجله ، و غیره). وقتی چیزی از ابتدا ایجاد می کنید ، شما باید انگیزه بزرگ ، آن را به کار کامل است. سعی کنید شور و شوق خود را برای پیدا کردن ، چیزی است که به شما می دهد رضایت در زندگی و بنابراین شما می توانید از قدرت خلاق خود را از بند باز کردن.
روابط عاشقانه شما عمیق و پرشور. مردم معمولا احساس شیفتگی که با آن به کراوات. کسانی که به مردم می تواند بسیاری ، یادگیری به لطف ارتباط با شما.پلوتو در خانه ششم :
شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به آنچه شما در نظر به وظیفه خود. شما اشتیاق قوی برای کمک به دیگران است. شما باید مطمئن شوید که آنچه شما انجام می دهند مفید است برای افراد دیگر ، که حس می کند. لطفا توجه داشته باشید که این راه به شما کمک می کند آنها را ، بدون تعصب به آزادی خود را از انتخاب ، نمایش ، و یا امنیتی است.
کار بسیار مهم است به شما. اگر شما یک فروشنده ، شما از فروش تا زمانی که شما در مورد شما اعتقاد دارند. باید از کیفیت فوق العاده. بنابراین آن را با هر شغل و حرفه است. شما باید برای احساس یک ماموریت در آنچه شما انجام دهد. اغلب احساس می کنید که کار شما انجام می دهند باعث تغییر و تحول شخصی شما. شما توانایی برای بهبود شرایط کار و روش.
مراقبت از سلامت خود ، مواد مغذی مناسب. یاد داشته باشید که شیوه زندگی ، راه و روش تفکر و مقاومت در برابر استرس یک اثر را در خود می کند. آرامش در هوای تازه ، سر و صدا ، آب ، آواز پرندگان و یا هیچ اهمیت آن کمتر از بدهی خود را. سلامت شریف ، شما نمی خواهد می دانم که شما طعم و مزه ، تا زمانی که میکشید تا. به خاطر داشته باشید؟
سنت نجومی نشان می دهد که موقعیت پلوتو در فال خود را پنهان مهارت های شفا.پلوتو در خانه هفتم :
روابط و مشارکت تاثیر زیادی بر فرآیند های داخلی خود را تغییر دهید. شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به شریک رابطه نزدیک ، اما روابط خود را معمولا یک طوفانی کم است. هر دو می خواهند به تسلط بر یکدیگر و هر یک از دیگر را تغییر دهید. قانون به عنوان یک آهن ربا برای مردم : هر دو جذاب و جذب ، سپس رانندگی را دوباره. را. شرط در رابطه صرفا بر اساس وضعیت صدا ، و توضیح هر گونه سوء تفاهم حق دور. بحث. کار بر روی دستیابی به یک سازش ، توانایی مذاکره عادلانه ، در یک رابطه.
بهتر است برای شما کار می کنند ، که در آن خودکفایی را ذخیره کنید. هنگامی که شما در پیدا کردن کسی که قدرت بر فرض شما ، کار کردن با چنین فردی می آید به شما بسیار سخت است. شما یک حس از زمانی که پیمانکاران در این هفتهóbują شما تقلب و یا بی توجهی به وظایف آنها. سعی کنید به یاد بگیرند که با دیگران به اشتراک ابتکار و مسئولیت.پلوتو در خانه هشتم :
م **** الکترونیکی شما بینش و جستجو برای حقیقت است. این میل از طریق علاقه محرمانه تحقق یابد. شما باید اراده قوی ، شما جدی در مورد زندگی ، برخورد با مسائل مهم است. در شرایط بحرانی ، حفظ توانایی عمل می کنند. شما می خواهید برای نفوذ در جهان در اطراف شما و مردم است.
آیا شما می توانید نگاه کنید به اهداف از دیگران است. قدرت باور نکردنی شما قرار می دهد دیگران در پای او.
کار شما ممکن است با اسرار همراه است ، ممکن است از شما نیاز به در مخفی عمل می کنند. شما به قدرت و توانایی کنترل برنامه های خود جلب کرد. شما توانایی های ویژه ای در فیزیک.پلوتو در خانه ninth :
شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به آرمان استادانی. قوی نگه دارید به چه فکر می کنید خود را در فلسفه زندگی است. اغلب ، با این حال ، اعتقاد راسخ خود را مرور خواهیم کرد.
شما ممکن است وسوسه بشوید برای تحمیل یکی دیگر از آرمان های استادانی است. به خاطر داشته باشید که افراد مختلف از یکدیگر و آنچه مهم است برای برخی ، برای دیگران ممکن است هدف از راه دور.
اگر شما علاقه مند در زندگی اجتماعی ، متوجه شوید که قدرت را به اصلاح سیستم فعلی قانونی ، اخلاقی یا مذهبی است. از طریق مشاهده دقیق و تجزیه و تحلیل می تواند پیش بینی جهت توسعه اجتماعی ، گرایش های اجتماعی و رفتار گروه های انسانی است. به یاد داشته باشید ، با این حال ، در مورد تحمل ، حفظ بیطرفی و یک چشم انداز گسترده ای که در ارزیابی واقعیت است.پلوتو در خانه دهم :
شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به پیدا کردن جای خود را در جهان و انتخاب جهت مناسب زندگی است. اغلب شورش علیه اقتدار ، و آن را به شما منجر به چشم انداز شکستن به سطح و متوجه. این ممکن است جاه طلبی قوی و تمایل به رسیدن به "اجساد" باشد. م **** الکترونیکی شما از استقلال ، قدرت و اعتماد به نفس خواهد شد.
گاهی اوقات در محله بد را درک مقاصد خود را ، پس برای برقراری ارتباط به وضوح آنچه شما می خواهید امتحان کنید. گوش دادن به مشاوران صالح. بحران در زندگی کار ممکن است برای شما یک ضربه به یک تغییر و تحول عمیق است ، چرا که آنها رخ می دهد به منظور به شما نشان دهد چه چیز دیگری نیاز به تغییر ، به شما معرفی به راه راست برای شما.
شما می خواهید به موفقیت. شما می توانید بسیاری ، اگر شما در رسیدن به کشف آنچه ماموریت شما این است. این به شما می دهد یک شانس برای پیروزی در عشق و شور و تعهد زیادی را خوب در یک انجمن عمومی است.پلوتو در خانه یازدهم :
شما از این ظرفیت بصری برای پیش بینی تحولات ، و امکانات زیادی از اصلاحات. شما می توانید مهارت های خود را با درگیر شدن در فعالیت های انجمن ، گروه و یا جنبش های مذهبی استفاده کنید. شما می توانید تغییر فردی خود را به بسیاری از مسائل در چنین گروه و اضافه کردن پویایی توسعه آن است.
جدی در مورد دوستی های خود را. تلاش برای اطمینان حاصل شود که روابط دوستانه خود را عمیق بود و سمت چپ یک حافظه فشرده. تشکر از دیگران به آنها ، گاهی اوقات شما را در تغییر و تحول در زندگی را تجربه کنند. نیاز به تایید. روابط آشفته با دیگران ممکن است برای شما یک سرنخ مهم است که آن را هم برای تغییر ، و موافقت نامه های خود را با دیگران به اصلاح. به خاطر داشته باشید که علت حوادث می کند در خارج از دروغ نیست ، و تنها شما.
اجرا می شود ، شما را به افکار از آینده دارند. او گسترده قصد دارد برای ساخت و بر اساس واقعیت و در حال حاضر.


پلوتو در خانه twelfth :
اغلب شما از گرفتن این است که شما در یک راه کاملا متفاوت از شما برنامه ریزی شده عمل می کنند. شما باید برای مردم رنج می برند و دیگران کمک می تواند هر زمان که شما درک. به خصوص خشونت علیه شما ضعیف تر افزایش می دهد. شما. بزرگ ، ساخته شده است آگاهی از مهارت های داخلی ، که می تواند خود را از طریق رویاها نبوت آشکار اجتناب از مواد مخدر که ممکن است ایجاد کند.
در برخورد با مردم احساس اجبار برای پنهان کردن این ویژگی شخصیت او را ، که شما رد. شما حساسیت زیادی به افکار و احساسات دیگران ، اما به شما احساس بسیار بهتر است اگر مردم به شما اعتماد نزدیک است. وقتی شما احساس یک تنهایی قریب به اتفاق ، به مردم ، و نه در تنهایی رنج می برند. احساسات می تواند شما را پایمال کردن. بحث در مورد احساسات خود را با عزیزان ، سپس آنها را به ابعاد واقعی تر ، و شما کاهش بار گناه. کار بر روی پذیرش خود. ارائه شده و کار از طریق اشتباهات خود ، دوباره به دست آوردن یک احساس وحدت با جهان ، شما می توانید اعتماد و درمانگر را درک loners ولگرد.
هنگامی که شما در محل کار هستند ، سعی کنید به شخصی جدا از زندگی حرفه ای ، در غیر این صورت کار شما خواهد شد ناکارآمد ، و شما بی ارزش در موقعیت هایی که شما نمی خواهید درگیر.