اهمیت این کارت بزرگ است. ورق بازی شامل 52 کارت و 2 تا. Lenormand astromitologiczne عرشه این کار به بررسی آینده است. کارت Lenormand هستند به پنج ویژگی های موضوعات اصلی تقسیم می شوند :
 
-- برنده شدن در پشم طلایی (5 کارت)
-- جنگ تروجان (9 کارت)
-- کیمیاگری (7 کارت)
-- تمثیل و حکایات ، 19 کارت است که به چهار بخش تقسیم میشود :
1 خدایان -- 7 کارت
2 قهرمانان -- 5 کارت
3 مردم -- 4 کارت
4 حیوانات -- 3 کارت
-- نشانه ها از کارت های زودیاک 12

دو کارت متقاضی
ساختار یک کارت واحد 7 عکس های مختلف و معادل ها برای آنها است. بالا گوشه سمت چپ از کارت -- از نمادهای معمول از کارت وجود دارد. در 33 صفحه ، ما را به صور فلکی از همتایان باستان. دوازده صور فلکی زودیاک مربوط به کارت 7 کارت و سیارات قابل مشاهده است. در تفسیر توزیع طول می کشد به اهمیت بخش بالایی از کارت در گوشه سمت راست بالا ، و معادل و ارقام geomantic. هر کارت یک Lenormand صفت افسانه ای -- یکی داستان است که تصویر اولیه از کارت. اطلاعات تکمیلی ارائه با گوشه های کارت علاوه بر اساطیر است. پایین چپ و راست گوشه است و با کارت تصویر مرکزی همیشه همراه است. در بسیاری از برنامه های پایین تر به حساب ، یکی از گوشه های پایین تر است. هر کارت دارای گل و هر گل است و یک داستان و یا معنی. هفت کارت شامل مشاوره در مورد خاص przugotowania طلسم. من استرس بار دیگر که هر یک از کارت باید به تجزیه و تحلیل مشخص تر از افسانه. توزیع کارت نیز برای این تفسیر محدود است.

برنده شدن در پشم طلایی یک کارت 5 است و آن را از کارت را : 10 از الماس ، 9 از الماس ، پادشاه باشگاه ها و 4 از الماس ، ACE از باشگاه.

جنگ تروا به 9 کارت. جنگ تروجان یک توصیف از سال بسیاری از نفرت بین این دو به عنوان خدایان در کوه المپ در مقدونیه است. در 9 ما تصاویر از کارت و انواع شرایط جنگ است. کارت خواهد شد ، انعکاسی از مشکلات ما در زندگی صورت می شود. آنها به مشاوره در مورد چگونگی rozwiazaćobecne مشکلات را. ملکه الماس ، 5 از باشگاه ها و جک الماس ، 2 ، از spades ، 9 از spades ، 6 باشگاه ها ، باشگاه ها 10 ، 8 از spades ، 6 از spades : جنگ تروا ، به کارت وجود دارد.

کیمیاگری : کارت کیمیاگری است که نشان دهنده در نظر گرفته شده برای توصیف کار بزرگ از هفت مرحله :
-- ایده (تعمیر)
-- در این هفتههر دو (بازسازی کلسیم)
-- آگاهی (تصعید)
-- انتخاب (گوارش)
-- عملیات (تقطیر)
-- کنترل (بارش)
نتایج -- -- برخورد با سنگ جادو transmuted ماده. کارت عالی کار به نمایندگی از کیمیاگران 7 از spades ، 3 باشگاه ، 4 از باشگاه ها و 8 از باشگاه ها ، 7 از قلب ، 10 قلب ، 6 از قلب است

تمثیل و حکایات. کارت های تمثیلی را به 4 قسمت تقسیم شده است -- در اینجا آنها عبارتند از : خدایان ، قهرمانان ، مردم ، حیوانات. کارت های تمثیلی هستند یک گروه از 19 کارت.

خدایان : : یک گروه از ارائه کارت های از حوادث است که باید اتفاق می افتد. اخبار ارائه شده توسط این کارت در بازی نقش مهمی در زندگی من است. منشور خدایان 3 از spades ، 2 باشگاه ، 10 spades ، ملکه spades ، 4 spades ، ملکه از باشگاه ها و 3 از قلب است

قهرمانان : یک گروه از این کارت خواهد شد و وقایع و موقعیت هایی که نیاز از متقاضی برای نشان دادن ویژگی های مثبت خود را نشان می دهد. موقعیت های که در این صفحات نشان داده شده از حوادث زندگی روزانه ما است. تکمیل این وضعیت در این کارت بر روی متقاضی بستگی دارد. grupykatr قهرمانان شامل 5 کارت : پادشاه الماس ، جک از پریمیر لیگ در انگلستان ، ACE از الماس ، 7 الماس ، ACE از باشگاه.

مردم : وقایع نشان داده در این گروه از کارت های روزمره است که شادی ، غم ، نگرانی. این کارت از مردم : پادشاه Spades ، پادشاه قلب ، 5 ، از قلب ، 2 ، الماس.

حیوانات خانگی : یک گروه از حیوانات کارت تنها 3 کارت : 8 از قلب ، 6 از الماس ، 2kier.

نشانه ماه تولد : این گروه های تمثیلی نیست -- طراحی شده برای تعیین ترتیب و توالی زمان. کارت های این گروه را تعریف زمان انتظار می رود از وقایع و رویداد زمان وقوع و تمایل به مرحله بیماری است. دوازده فونت ها در اینجا نشان دهنده کارت های آنها عبارتند از :
-- جک از قلب ها (RAM)
-- آس از spades (گاو نر)
3 -- الماس (دوقلوها)
-- 9 باشگاه (سرطان)
-- 9 قلب (سمت چپ)
-- ملکه قلب ها (خانم)
-- جک از spades (وزن)
-- 5 الماس (عقرب)
-- 5 spades (تیرانداز)
-- 7 باشگاه (برج جدی)
-- 8 از الماس (دلو)
4 -- قلب (ماهی)

برنامه Lenormand


Lenormand تفسیر کارت اساسا متفاوت از دیگر شناخته شده است به ما به تفسیر کارت های تاروت ، کارت کلاسیک ، یا رونز. در تفسیر کارت Lenormand کارت در موقعیت معکوس استفاده نمی کنند. این واقعیت که کارت به یک معنای مثبت یا منفی را بر روی کارت به نمایندگی از اسطوره و معنای آن بستگی دارد. کار با کارت های باید با برنامه های ساده شروع و skąplikowanych نه تنها در زمان به دست آوردن مهارت ها و دانش از معانی باید به توزیع های پیچیده تر حرکت می کند. بسیاری از شما می توانید میل های ساده برای دور زدن توزیع و انتقال به توالی های سخت تر در آغوش. آیا آن را به دلیل تعداد زیادی از نمادها و اسطورهها ، هر یک از کارت خواهد بود که ضرب المثل چیز درهم و برهم و به سرعت zniechęcicie توزیع و این کارت را به کاوش است. تفسیر تجزیه شروع می شود با خواندن کارت های تک و سپس ترکیب کارت های اسطوره در کل به منظور راه اندازی یک فیلم بلند. باید لرزش از توزیع به عنوان یک کل و ضبط را در اطلاعات مربوط به کارت نیست. اطلاعات از کارت است علاوه بر این افسانه از کارت ، بسته به توزیع و تفسیر. استفاده از معانی آن است یا نه چیزی است که ما تصمیم می گیرند.

توزیع -- راه rozwojuTo ساده ترین توزیع کارت است که مورد استفاده برای مطالعه هر گونه مشکل. در این توزیع استفاده می کنیم عرشه کل کارت 52 کارت. Jokers کارت (متقاضی) را کنار بگذارند. پس از مخلوط کردن یک دست ورق روی میز و zrozłożeniu آنها را در راه تشکیل زیر است :
کارت اول نماد از حوادث گذشته.
کارت دوم برای حل این مشکل. این می تواند کمک به کسی در مورد کارت موفق و یا سختی در مورد کارت های جانبی.
کارت 3 کارت نمادی از متقاضی و یا مطالعه کرده است مشکل است.
کارت fourth برنامه ، تمایلات ، و یا شورای.
کارت 5 آینده. نهایی شود.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۳۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

شکستن نماد ، زندان ، قطع حل و فصل. کارت هشدار خطر منفی

داده های منفی

شماره 10 : دوگانگی ، زندگی و مرگ ، مردانگی زنانگی ، تعداد به طور معمول در کتاب مقدس در بر داشت : 10 آفت ، 10 فرمان

اهمیت طالع بینی : عطارد ، نشانه ای از سنبله

سنگ جید

 جک از الماس :

فرد جوان ، دوستانه ، می تواند یک برادر ، فرزند ، mczyzna جوان از مجاورت ، موفق باشید در کسب و کار ، حیله گری ، عقل

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:٢٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اهمیت اصلی :

دسته گل. این نشانه دوستی ، دعوت از یک رابطه نزدیک عاطفی spotkanie.Moze نیز به معنی یک عشق صمیمی است. از جمله سرنوشت این جشن ، -- آن را نشانه ای از شگفتی مثبت ، هدیه است. در نزدیکی یک کارت مشتری حساسیت ، شادی. کارت بر کارت های دیگر در توزیع.

مثبت داده

Numerological نماد : 9
با توجه به اعداد 9 کارت بسته شدن چرخه است. همچنین این عدد سه سه برابر در نظر گرفته عرفانی اتصال. تعداد 9 Wiccan الهه / three سه برابر در یکی از شخصیت ها / است

نمادهای نجومی :
مریخ. زودیاک ورود به برج حمل.

ملکه Spades :
 


ممکن است یک بیوه ، مادر طلاق گرفته در قانون ، فرد praktykuącą سحر و جادو بود.
فرد بازیگوش ، غیبت ، به او اعتماد ندارند. مکاری ، حیله گری. تلخ تری ، خام ، صدمه دیده است ، و بسیار قوی

سنگ : الماس

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:٢۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
  •  

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
  •  

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
  •  

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
  •  

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
  •  

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

اگر شما زمانی که خورشید در علامت متولد شده اند برج حمل ، بهترین درخت برای شما اقاقیا است. این هماهنگی کاملا با تکانشگری ، عشق و شور و تمرکز برای این شخصیت. رشد سریع آن نشان دهنده عجله خود را ابدی ، سریع ، و گاهی اوقات بی پروا به تصمیم گیری و حیات بسیار زیاد است. شاید ترمز نمی کنید آن را به عجله به عمل است ، اما خواهد شد که انرژی خود را به درستی به هدف شما. اگر شما حتی شما را مجبور به برای یک لحظه توقف و منعکس کننده در زندگی ، آن را شما شروع به توجه دیگر ، و از هزاران نفر از ایده ها در هر دقیقه ، شما انتخاب کنید که بیشتر سودمند است.

افرا را احاطه کرده که شما اگر شما در زیر نشانه ای از متولد شدند گاو نر. مانند او را به شما شخصیت قدرت ، صلح و ثبات. به عنوان یک هوادار از زیبایی شما را در این جذابیت فوق العاده ای از درخت آرام از قدرت و انعکاس کمی پیدا کنید. اهلی بودن و لذیذ ، که یکی مثل شما از گوشه مورد علاقه خود را که در آن خوراک های podjadając ، خواندن کتاب مورد علاقه خود را به حرکت نیست. شما تغییر را دوست ندارند و از آن است که شما به ارزش مراقبه در حالی که زیر درخت ، او متوجه شد که گاهی اوقات لازم است و ارزش دفاع در برابر جدید. اما آنها اغلب تولید چیزی بهتر است. افرا شما اجازه می دهد برای درک و قدردانی از همکاری دیگران است. از راه دور به شما برخی از مسائل دشوار ، به خصوص مالی و مربوط به خیانت ، که برای شما می باشد بدترین گناه می دهد.

روشن برج جوزا بهترین در حضور گیلاس احساس. با خودانگیختگی خود ، سرعت فکر و جذابیت منحصر به فرد هماهنگ. زنان از علامت در حضور و گیلاس ها هستند و حتی بیشتر گمراه کننده و صرف نظر از نوع از زیبایی را در راه مغناطیسی به کار در مردان است. در عوض ، مردان به دست آوردن هدیه ای از درک شهودی از جنس مخالف ، چه آنها را خوب و شرکای حساس است. این درخت می تواند با سرعت از زندگی کاهش کمی و شما هنوز نمی خواهد به تنش های عصبی. شما یک بیت از ثبات را ، که بسیار مفید است در پیگیری های مداوم از ماجراجویی ، نوآوری و دوستی های جدید در سایه ای از شاخه های آن می تواند در یک پیک نیک برای خانواده و ترتیب اختصاص به او کمی بیشتر از حد معمول به این دلیل که شخصیت های متعلق به کسانی که در هر چیزی را در خارج از خانه خود را علاقه مند به .
 


برای شما سرطان خواهد بود که بهترین شریک زندگی آهک. کاملا مربوط به خود را در حساسیت ، ظرافت و عاشقانه. همانطور که شما مهربان و بخشنده. در امتداد راه مراقبت از دست و پا ، تا اگر به پذیرش تمام موجودات ضعیف است. شما درک درستی از کجا و چه زمانی به کمک و مراقبت از شما واقعا مورد نیاز را ، بنابراین شما اجازه نخواهد داد بیش از حد خود مورد استفاده قرار گیرد. در سایه ای از شاخه های آن ، هر چند برای یک لحظه سعی کنید تا در مورد دیگران را فراموش کرده ام ، به خصوص برای کودکان و برای یک بار فکر می کنم در مورد خودتان و آنچه که شما می توانید برای خودتان انجام دهید. گرم و آهک را به شما قدرت می دهد و خوب درایو از شما ، ترس غیر منطقی است.
  •  

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۳٠

 

1 ژانویه -- 1 فوریه

 


"کودکان ،" آمون است دمدمی ، اصلی ، غیر معمول ، با استعداد. پیش از معاصران او برای چندین سال. آیا رنج می برند از یکنواختی است. آیا با حافظه تقریبا عکاسی وقف. این مستقل از فکر ، قلب نجیب ، اما ضعیف در حوزه احساسات. خوب در حرفه و یا به عنوان محققان. موضوعات مورد علاقه بیشتر معنوی و فکری از فیزیکی است. شناسایی خود را با هر جنبش مترقی است. اساسا ایده های جدید فشار دیگران کشیدن پشت سر او ، به دست آوردن بسیاری از دوستان از هر دو جنس. بیم داشتن از خشونت. نیروی محرک اعمال خود از اختراع است. در عشق ، تجارت آزاد را ترجیح می دهند -- ایجاد فرش عروسی ممکن است ثابت می شود بسیار دشوار است. "کودکان ،" آمون به طور کلی لذت بردن از سلامت خوب است. اما در مورد نیازهای خاص خود را به سیستم عصبی باقی می ماند -- در طبیعت ، و گوارشی -- -- باید یک تعادل ذهن ، آرامش اطمینان بیش از حد اشتها اغلب به چاقی منجر می شود -- باید بیشتر تمرین های ورزشی ، به جای نشستن برای ساعت ها در دفتر و یا کتابخانه. رنگ مناسب برای "فرزند" آمون آبی ، آبی و سیاه و سفید است. تعداد خوش شانس -- 2 و 7

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٩ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

ز 2 فوریه -- 4 مارس

 


کسانی که می مراقبت از Sebek ، عاقل و تحمل. آنها مقدار زیادی از حساسیت و درک و فهم برای ضعیف است. آنها صلح طلبان جذب تجزیه و تحلیل داخلی خود را. در اطراف شما به دنبال سحر و جادو و رمز و راز. فقط به عنوان رود نیل ، می تواند آرام و یا ضربه و مدبر. آنها باید برای به اشتراک گذاشتن احساسات با دیگران ، تخیل خلاق ، شهود و ادراک حسی از همه چیز است که آن را احاطه کرده است. آنها بسیار حساس به لذت نفسانی. آنها عشق زیبایی است. آنها انسان هستند قابل اعتماد ، اگر چه گاهی اوقات عمل impulsively ، بدون فکر. این افراد از رنگ اشتباه. اغلب آشکار مذهب یا نمایش با گرایش به تعصب. نیروی محرک خود را اعمال حساسیت است. "کودک" Sebka اغلب می تواند تمایل به اعتیاد ، سرماخوردگی ، بیماریهای عفونی ، به نقرس ، و تورم پا است. رنگ ایده آل برای کسانی متولد تحت این علامت Sebka بنفش ، ارغوانی کمرنگ ، دریا سبز. بخت و اقبال تعداد -- 6 و 3

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

از 5 مارس -- 9 آوریل

 


افرادی که تحت مراقبت هستند ازیریس نجیب. آنها یک طبیعت آتشین ، پرخاشگری ، undisciplined ، اما آنها نیز شکننده است و به راحتی آنها را صدمه بزند. گاهی اوقات آنها قطعا می تواند به صورت سختی نیست ، چرا که آنها همیشه نمی دانند آنچه که واقعا می خواهید. نشان جاذبه به سیاست و فعالیت های عمومی است. رفتن را از طریق فراز و نشیب های فوق العاده و بسیاری از تغییرات. یک زندگی پر از تلاش. نیروی محرک اعمال خود پویایی است. اگر «کودک» از ازیریس است توسعه یافته از لحاظ معنوی و فکری ، تمام انرژی است که معمولا در "خارج" ، حرکت در هر یک از دیگر است. پس از مدت زمان طولانی است و دلسرد و نا امید. از آنجا که تمام زندگی عمیق ، باقی می ماند افسردگی برای مدت زمان طولانی. با جنبه های بد ، "کودکان" از ازیریس حاضر است : سرگیجه ، التهاب مننژ ، خونریزی از بینی ، درد اعصاب و بیماری های مغز می شود. رنگ ایده آل برای کسانی که متولد شده در زیر نشانه ای از ازیریس سبز نور ، صورتی ، زرد ، قرمز. تعداد خوش شانس -- 7 و 9

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

از 10 آوریل -- 2 مه

 


"کودکان از PTAH" واقع گرایان هستند ، مناسب است برای یک مدت طولانی و یا نیاز به کار پشتکار. به عنوان کارکنان ، آنها را بیمار و روشمند. بسیاری از آنها با عشق به صلح و آرامش و زیبایی طبیعت برخوردار ، اشتیاق برای سرگرمی ، هنر ، موسیقی ، اغلب خوب ، صدای ملودیک داشته باشد. آنها یک میل شدید برای آسایش و راحتی ، راه هایی برای افزایش کالاهای مادی خود قرار دهند. احساسات خود را عمیق و مهم در زندگی است. مهمترین ویژگی تمایل خود را برای هماهنگی است. و در هر دو معنوی و فیزیکی است. خلق و خو بسیار دیپلماتیک است ، اگر چه شرکت تا حدودی دگم و بسته و بدگمانند. نیروی محرک اعمال خود به غلظت است. "کودکان" PTAH از درد گلو ، لوزه ها ، رینیت رنج می برند ، و باید از یک رژیم غذایی را دنبال کنید ، به دلیل گرایش به لذت گرایی. رنگ ایده آل است ، آبی ، نیلی ، سفید. بخت و اقبال تعداد -- 6

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

از 3 مه -- 16 ژوئن

 


متولد تحت مراقبت هروس همه ویژگی اجازه می دهد که آنها را برای صعود به قله. برجسته توسط فضل و دانش ، حساسیت خود را ، یک توانایی منحصر به فرد بصری به رسمیت شناختن موارد و پدیده ها ، که همه چیز به آسانی قابل درک و بسیار خلاق است. آنها بی تاب در همان زمان ، به واکنش سریع ، توانایی صحبت و معمولا شوخ شوخی است. تخیل فعال می توانند به کار دوباره و دوباره. بسیاری از افراد متولد در زیر نشانه ای از هروس درگیر در نوشتن ، روزنامه نگاری ، مکاتبات. "کودک" را به عنوان رئیس هروس اشتباه است ، تمایل به بی ثباتی بیش از حد و کمی چشم انداز واقع بینانه در ماده. به طور کلی ، آن بزرگوار و بخشنده ، دلسوز ، حساس ، بسیار فعال است. این یک آرمانگرا است. بدن از "کودکان" از هروس است تحرک بالا و مشخص ، و سوخت و ساز بسیار سریع است ، بنابراین از نقطه حساس خود را از تبدیل شدن به قفسه سینه ، برونش ها ، ریه ها و کل سیستم تنفسی و سیستم عصبی. رنگ ایده آل سفید ، سیاه ، زرد ، سبز نور است. خوش شانس شماره -- 5

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

 از 17 ژوئن -- 21 ژوئیه

 


کسانی که می مراقبت از Nephthys بسیار حساس هستند ، یک تخیل بزرگ ، خلق و خوی ملایم و مهربان ، آرام ، طبیعت عاشقانه. فرار از واقعیت به خیال خود. آنها قادر به تجربه طیف گسترده ای از انواع احساسات. با تشکر از امکانات زیادی از همدلی برای احساسی افراد دیگر ، دارای توانایی های بزرگ روحی و روانی. علاقه به امور غیبی ، طالع بینی ، لذت عجیب و غریب از موارد و پدیده های طبیعت است. آنها از توانایی و یا درام های سیاسی ، مانند داستان های تاریخی. متاسفانه ، آتش به سرعت و به تجلیل و ستایش است ، اما همچنین آسان به توهین. به ندرت با خشم فوران ، اما اگر این اتفاق بیفتد ، آن را با نیروی پر از آسیب های انباشته شده اتفاق می افتد. نیروی محرک اعمال خود از قدرت جاذبه است. "کودکان" Nephthys باید هم به همان اندازه در آب صرف ، به ویژه در دریا ، و به آرامش داخلی و... خانواده است. هنگامی که جنبه های بد از "کودکان" Nephthys تسلیم به بیماری های معده ، پستان ، پانکراس. بیماری که ممکن است به عنوان تولد شخصیت در نظر گرفته عبارتند از : سوء هاضمه ، سکسکه ، و ادم. آنها بسیار مستعد ابتلا به بیماری های ناشی از رژیم غذایی فقیر -- به خصوص مصرف بیش از شیرینی. رنگ ایده آل زمرد سبز ، سفید است. تعداد خوش شانس -- 2 ، 7

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

ز 22 ژوئیه -- 18 اوت

 


متولد تحت مراقبت خود هستند و کمال. م **** که حیات خود را ، شوق ، شور و شوق ، مجبور خواهد شد یکی دیگر از خود. آنها نیاز به یک ایده برای زندگی می کنند و یا به انجام یک ماموریت در زندگی ، انجام هر گونه اعتراض رنج می برند نیست. اغلب اضطراب و ترس از اشتباه را حس کند. آنها در ترس است که آن را تبدیل به صالح زندگی می کنند. حد وسط باعث ترس خود را در تمام سطوح. پر حرارت در عشق ، در خشم و خشونت ، آنها بسیار حساس به تملق. نیروی محرک اعمال خود عشق به قدرت است -- احساس می کنید که جای خود را در زندگی از موضع قدرت و سازمان. برای ارضاء غرور خود ، آنها حاضر به متقاعد کردن تمام از برتری خود را بر آنها. آیا به خوبی توسعه یافته حس زیبایی است. این ذهن فلسفی و فعال است. به طور معمول گرم و نگرش نسبت به مردم به دست آوردن بسیاری از دوستان ، به شرطی که تحسین دوم استقلال ، عزم خود را بلند پروازانه و طبیعت. آنها عشق را در موقعیت زندگی ، درام و کودکان است. قلب ، آئورت ، ورید اجوف ، ستون فقرات و نخاع : انرژی اضافی در "کودکان" ست می تواند به صدمه و بیماری می شود. آنها همچنین ممکن است از اختلالات گلبولهای سفید خون ، که ناوشکن از باکتری ها در بدن رنج می برند. رنگ سیاه و سفید ایده آل است ، طلا ، زرد ، نارنجی. خوش شانس شماره -- 1 ، 4

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

19 اوت -- 21 سپتامبر

 


متولد تحت مراقبت خود با ننگ تیره مشخص شده اند. آنها ناظران مشتاق ، بسیار سختکوش با میل شدید برای کار به زیبایی انجام و با دقت. گاهی اوقات ، مست میوه های آن ، به طور کامل شکسته نفسی از دست بدهند. "کودکان" آنوبیس است جدی ترین ، بروز توانایی های خوش زبان و ادبی ، در بحث با منطق هدایت شده است ، مخالفت خواهد کرد مذاکره و نه در حکم او اصرار دارند. آنها یک حس درونی برای کسب و کار و تجارت ، یک میل شدید برای نظم و قانون و ذخیره کنید. در جلسه اول خود را ، مشکل است برای شناختن و کشف. م **** که به وضوح خود را از ذهن ، بدون فکر عمل می کنند ، هرگز ، اما ممکن است بیش از حد مستعد ابتلا به تجزیه و تحلیل و نقد. vindictiveness بیش از حد اغلب توسط خود ابتکار عمل و اقدامات فلج -- به خصوص در عشق است. آنها زندگی می کنند مدت زمان طولانی ، اما اغلب در تنهایی. نیروی محرک اعمال خود یک کار است. متولد در سایه آنوبیس باید مثل طاعون بیمارستان و کلینیک های جلوگیری از آنجا که آنها "اسفنج" جذب بیماری از بیماران دیگر است. بسیاری از بیماری ها از داخل حفره شکم ، روده ، کبد ، طحال ، دئودنوم و سیستم عصبی سمپاتیک رنج می برند. رنگ -- آبی کمرنگ ، bladozłoty ، زرد. اعداد خوش شانس -- 10 ، 5

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

از 22 سپتامبر -- 15 اکتبر

 


متولد تحت مراقبت خود قدردانی از زیبایی و هماهنگی در زندگی شما. برجسته توسط سخاوت است. آنها مودب ، لطیف ، ملایم ، و نیروی حیاتی خود را که باعث می شود هر کس در اطراف آنها احساس امنیت. این دیپلمات های بزرگ است. سطح فکری او است به طور کلی بیشتر از محیط زیست که در آن زندگی می کنند. م **** ها عقل بزرگ خود را از زندگی ، هدیه ای از کنجکاوی و مشاهده. آنها قادر به دیدن آنچه که دیگران نمی شود برای مدت زمان طولانی. در فعالیتهای آن محتاطانه و persevering ، می دانند که چه آنها را از زندگی می خواهید. اغلب تمایلات هنری خیانت. آنها دوست ندارند که در تنهایی باقی بماند ، احاطه شده توسط یک دایره از دوستان ، که سرنوشت بسیار علاقه مند است که همیشه در آنها است. ما خوشحال به تفکر. اساس رفاه و خوشبختی در زندگی عشق و ازدواج و یا دیگر همکاری پایدار است. نیروی محرک و اقدامات آنها ترکیبات. م **** که تعادل خود و صلح داخلی است. من احتمالا حداقل تهدید به حمله قلبی ، و حتی بیماری های سیستم عصبی. "کودکان" رادیوم رنج می برند معمولا از : کمر درد ، بیماری های بافت همبند ، نفریت و دیابت. رنگ ایده آل است -- آبی ، بنفش. اعداد خوش شانس -- 8 ، 6

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

16 اکتبر -- 9 نوامبر

 


متولد در مراقبت از خود را توسعه داده اند مهارت های برجسته و شهود. م **** که احساسات اصیل خود را. آنها حساس و ملایم است ، اما در دیدگاه ها و اقدامات انجام عدم شجاعت نیست. من همیشه متوجه یک فرد نیاز به کمک. آنها می توانند افراد دیگر را آلوده شور و نشاط و خوش بینی است. آنها ترس از چیزهای جدید. آنها بیش از حد محافظه کار برای آزمایش های مختلف است. آنها مانند به حرکت به مسیرهای در حال حاضر مورد ضرب و شتم. در آنچه انجام می دهند بسیار سخت کوش و روشمند. ضمیمه اهمیت بیش از حد به امور رسمی و تشریفاتی. ایده آل برای حرفه پزشکی ، و یا یک سرباز. در محیط زیست مورد ارزیابی قرار دوپهلو است ، زیرا علاوه بر جذابیت های شخصی نیز آشکار بی صبری ، لجاجت و touchiness. احساس می فولاد و وفادار -- در رابطه با بعدی -- بسیار وفادار. اغلب صفات منحصر به فرد از طبیعت خود را با خلق و خو و شرایط میشود. نیروی محرک اعمال خود رمز عبور است -- تقسیم و موفقیت. بیماری که توسط "کودکان" ایسیس تصویب فتق ، اسکوربوت ، یک تناسلی بیماری و تب یونجه است. رنگ ایده آل است -- قهوه ای مایل به قرمز. خوش شانس شماره -- 9

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

از 10 نوامبر -- 3 دسامبر

 


افرادی که تحت مراقبت خود بسیار خلاق -- وفادار به سنت ها و رسم مشت از ثروت خود را در آینده برای ساخت. آنها یک شخصیت نجیب ، استقلال زیادی از تفکر و عمل ، که تاثیر بزرگی بر دیگران است. همیشه خود را یک بار کلمه را حفظ و از اعتماد کسی شکست نیست. حالت برجسته شده توسط شاد و سبکی واقعا جوان. آنها می توانند اصلی توسط eccentricities خود و اشتباهات. موفق به لطف شجاعت خود را ، و عشق به آزادی brawurze. اغلب علائم و نشانه ها نیز یکی دیگر از راه -- یک فیلسوف ، متفکر و فعال اجتماعی است. نیروی محرکه از استقلال عمل است. آنها می تواند مشکل در روابط زناشویی است ، زیرا بیش از حد وقت و انرژی به اختصاص به مسائل اجتماعی ، برای پاسخگویی به شرایط دوستی و آشنایی. خانه خود را بیشتر "Dworcowa اتاق انتظار." شبیه فعالیت بیش از حد از "کودکان" را به عنوان یک نتیجه از Thoth می تواند به روماتیسم ، کمر درد ، التهاب ریشه های عصبی کمری و اعصاب ischial ، حوادث و صدمات در ورزش منجر شود. بسیار خطرناک است برای آنها سرد است. رنگ ایده آل هستند -- قرمز ، بنفش کمرنگ و بنفش است. اعداد خوش شانس هستند و 4 و 3

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۱۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

ز 4 دسامبر -- 31 دسامبر

 


افرادی که تحت مراقبت او را بلند پروازانه و زحمتکش. قادر به معامله نوآوری و اختراع. آنها دارای قابلیت های گسترده و بالا و طعم هنری. آنها می توانند به موفقیت قابل توجهی به دست ، تنها در خود ما است. آنها بسیار مستقل در زندگی است. آنها می توانند در زمان های مناسب تمرکز کنید. چه می کنید؟ ، با جدیت به علت درمان. بیش از حد ، با این حال ، می نگرند یکدیگر. بیشتر برای یک دیپلمات حرفه ای ، رسمی ، یک بازیگر و یا یک معمار مناسب است. در زندگی در یک جامعه می تواند به امری نیک ، دوستانه ، با احتیاط و قابل اعتماد ، بلکه بیش از حد سرد ، غیر قابل نفوذ برای بستن اطمینان. را تحمل دخالت در زندگی خصوصی خود را نه -- ارزش استقلال و آزادی شخصی است. ضمیمه توجه زیادی به لباس ، ایجاد و ارائه. در عشق ، عشق به شدت و authoritatively ، اما محافظه کاری بیش از حد از معاندت و آنها را هدایت به راه تنها از زندگی است. آنها اغلب انفرادی در طبیعت. نیروی محرک اعمال خود پیاده سازی است. بیماری که مستعد ابتلا به "کودک" Hathor است : اگزما ، بیماری های مقاربتی و شکستگی استخوان با جابجایی. رنگ ایده آل هستند سیاه و سفید ، خاکستری و بنفش است. تعداد خوش شانس -- 3 و 8

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ۳:٥٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢۸

 

توس -- 23 / 24 ژوئن -- از انقلاب تابستانه (روز و شب)
 

خالق -- اطلاعات همراه با تخیل ، توانایی ساخت. شهود ، تخیل.

درخت زیبا با پوست سفید یا خاکستری ، گل ها ، جمع آوری و در پایگاه داده باشد. آن را به درختان در اروپا تعلق دارد. توس یک جزء مهم از جنگل است. چوب با تولید ارزش ، اما کمی پایدار. افراد متولد در این دوره هستند ، هوشمند ، مدبر ، مانند کار خلاق و زحمتکش. آنها متوسط است ، اما آنها می دانند که ارزش آن است. متعلق به مردم تحمل. آرام ، احساساتی ، آیا ابتذال را دوست ندارد. احساس می فولاد و وفادار.

در اینجا یک درخت زیبا و ظریف ، پر جنب و جوش ، پر زرق و برق و ظریف است. محبوب و پس از دنبال افراد در شرکت می باشد. خوب ، درخت غان خوب تنظیم مشکل باعث می شود هرگز از آن بودجه خود را خراب کردن نیست ، نیاز به کمی. او وعده های غذایی را دوست ندارد ، نوشیدن در حد متوسط ، در طبقه ترک نیست. را تحمل ابتذال در کل در هر زمینه نیست. این است که به طور کامل خالی از افاده. او عاشق زندگی در طبیعت ، اما به طور کلی می تواند به راحتی به شرایط دیگر اقتباس شده تا زمانی که آن را به کار در صلح داده شد. آیا های بیرونی آن ، خوب نمی شود فریب خورده -- او می تواند به کار با تیتانیم است. آیا عشق را تجربه نمی عاشقانه. احساس او ثابت است و مومن. همیشه همه چیز باید با شریک زندگی خود خوشحال است. هرگز پشیمان انتخاب خود را ، مگر اینکه بسیار بد رسید. از آن است که هوش بالا ، همراه با تخیل بنابراین اگر شما وضع و شرایط کار خود را همیشه موفق خواهد بود خلاقانه. هوش ، تخیل ، و سعی و کوشش باید تمام درب آن را باز کنید. توس کند جاه طلبی بیش از حد به اندازه کافی برای او تنها خانه ، محل کار و یک کتابخانه خوب است. در اطراف او همیشه از فضای صلح ، قناعت و ساده شانس احساس.

ظاهرا هر توس است ظریف ، باریک ، قابل توجه و ظریف است. خوب محبوب و پر جنب و جوش و مشتاق به در هر یک از شرکت گرفته است. این باعث می شود هیچ زحمتی به محیط زیست است ، تحمل و متوسط -- هر چند او می داند ارزش است. او دوست دارد غذاهای سبک و نوشابه. رفتار tactfully ، بدون ترک در کف و نه بیش از هر مردم است. آیا هرزگی و ابتذال به رسمیت نمی شناسد. است مداوم و اجباری ، با وجود ماهیت حساس از کار می تواند تیتانیوم. بهترین در مشاغل خلاق است. هوشمند و باهوش همچنین می توانید dullest کار از کار پرداخت می شود. کارگر پستی خواهد شد غیر متعارف یا فروشنده. تا به طبیعت را وقف توس تخیل غنی و اگر شما فراهم واقعیتهای زندگی با موفقیت ، آن را قبل از کار خود را باز می ایستد. یک فرد متولد شده در این نشانه بسیار علاقه حومه ، اما به راحتی سازگار و در همه شرایط. به خصوص زمانی که کسی خوب است به قلب او. توس احساساتی ، احساسات ثابت است و بدون قید و شرط وفادار. او از انتخاب خود پشیمان هرگز ، خوب ، مگر اینکه بسیار بد رسید. این وفادار و جدی زندگی طولانی همراه ، شریک زندگی خود را می خواهد به بهشت را تایید کرد. وقتی که توس یک خانه واقعی ، یک کتابخانه خوب است و می تواند با کار خلاق می رسد پری از شادی.

توس -- درخشان
ژوئن 24


توس نشاط و خود به خود است. او دوستان زیادی است ، نسبتا کم و با احتیاط. این یک فرد حساس ، جلوگیری از درگیری و اختلافات ، دوست ندارد به مبالغه. مجموعه خود را به اهداف است ، که مطمئن است که او مدیریت به آنها دست یابد ، هیچ جاه طلبی های بلند. این موسسه خیریه است که قادر به ایجاد یک رابطه گرم و موفق ، الهام بخش اعتماد به نفس. اغلب دوست دارد به خواب و در ابرها گردش.
توس ژوئن 24 و دسامبر 23

درخت توس است زیبا و ظریف ، فریبنده و ظریف است. چه بسیار پرطرفدار است و در پی پس از در شرکت! شیوه او بیشتر از این محیط قابل قبول است. این بسیار تصور نکردنی است که هر کسی می تواند مشکل را ، و این واقعا کم مورد نیاز برای آشنایی. این یک اونس افاده نیست بیش از حد. او را دوست دارد در نزدیکی به طبیعت ، و به موقعیت های جدید را در زندگی کاملا توانند خود را سازگار راست و imperceptibly. ظریف ، بلکه یک اسب بارکش -- اگر او می خواهد. شاید زیادی برای رسیدن به در زندگی است. هوش بالا ، با تخیل و خیالپردازی و همراه ، مستعد خود را به کار خلاق است. بنابراین می تواند درهای چند از هم باز کردن ، و اگر آن را ندارد ، به این دلیل است که هیچ جاه طلبی از جمله در همه وجود دارد. در حالی که عشق شهوانی را تجربه نیست ، او می تواند آنها را خوشحال. قدردانی صلح ، و در اطراف آن شما همیشه می توانید احساس صلح آمیز و عادی... موفق باشید.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ۳:۱٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

زیتون و یا گیلاس -- سپتامبر 23 -- از انقلاب پاییزی (اعتدال)
 

سیج -- هوش ، شوخ طبعی ، توانایی تجزیه و تحلیل و استنتاج -- تمایل به انعکاس.

درخت گیلاس و یا درختچه با برگ های بیضی شکل ، معمولا توسط stipules همراه است. گل سفید یا صورتی در روی ساقه های بلند. میوه کروی pestkowiec است. چوب معطر است برای محصولات هنری استفاده می شود. افراد متولد در این دوره هستند موقر و آرام ، یک وضع هوا آفتابی است. همیشه بر آنها وجود دارد. شوی به همه طوفان. با اعطای جذابیت شخصی ، به اطرافتان با مردم دانا است. تحمل آزادی شریک زندگی خود را.

اگر چه قسمت بیرونی به طور متوسط ، روغن زیتون است ، بدون جذابیت است. او عاشق خورشید و احساسات گرم و شکوفه زیبایی. این بیماری معمولا haunts روماتیسم است. این است که پر از افراد از حس مشترک و اجتناب از هر گونه صحنه های خشن و خشونت آمیز. این پر است از اختیار می کند و در زندگی از محیط اطراف خود را دخالت نمی کنند. تحمل و نجابت او را هیچ ربطی به بی تفاوتی. امور تجربه عمیق خود را به عزیزان. آرام و خلق و خو ، طبیعت و آرام ، حس بزرگ و عدالت است. روانشناس کوچک در صدد درک و با این وضعیت از همسایگان خود همدردی. در عشق ، و نه خالی از احساس حسادت در هر صورت ، به نظر می رسد هرگز. حتی تحمل آزادی شریک زندگی خود را تا به او صدمه بزند. نه ضعف و نه استعفا است. فلسفه OT زندگی به سادگی. هوشمند و قادر به انعکاس. او دوست دارد در کتاب و مشتاقانه در احاطه مردان دانا است. به ارمغان می آورد در شادی و صلح از خانه.

زیتون بیرونی است که به طور متوسط ، گاهی اوقات حتی زیر متوسط است ، اما این شخصیت است با فضل فوق العاده وقف. نگاهی به زیتون فراموش کرد که طبیعت خیلی سخاوتمندانه به او. زیتون را دوست دارد از خورشید ، در رشد و نمو احساسات گرم است. یکشنبه همچنین برای سلامت او لازم است ، آن را به عنوان اغلب از روماتیسم رنج می برد. این است که آرام ، متین و آرامش در هر شرایطی حفظ حس تعادل می باشد. این بازتاب طبیعت ، دوست دارد مردم هوشمند و کتاب جالب است. این چیزی است که از یک متفکر و محقق. زیتون یک روانشناس خوبی است ، کاملا deciphers به مردم حرکات کاذب و کلمه است. با احتیاط ، بردبار و ملایم ، در محیط زندگی دخالت ندارد. این بدان معنی نیست که همه چیز مردم قادر به حل مشکلات با او بی تفاوت و عمیقا تجربه دیگران همدردی. طبیعت او یک حس قوی از عدالت است. هر چند که شاد و دوستانه ، دور از سبک بودن بیش از حد جدی است. باید آن را خوب می دانیم که "به داد مانند." به نظر می رسد غیر فعال ، در حالی که شجاعانه رو به سختی. سادگی و صداقت آن شگفت آور ، به محیط زیست است. عشق است ، حسود نیست ، و در هر صورت این است که به آن نیست. تحمل در یک شریک حق آزادی ، حتی اگر آنها رنج می برند به خاطر این. به عبارت ساده ، این یک فلسفه زندگی است و او است نگه داشتن. همچنان ادامه دارد به نام ثبات اتصال! 
 
گیلاس -- سیج
سپتامبر 23


گیلاس یک فرد عاقل و محتاط ، پر از گرمای درونی و صلح است. الهام بخش اعتماد به نفس در میان دیگران ، مبتکر و مدبر ، قادر به کمک و راهنمایی کند. او عاشق زندگی و خورشید ، در هماهنگی با طبیعت زندگی می کنند. فرد هوشمند و قادر به در عشق می تواند در ایجاد یک ارتباط موفق ، آن است که تحمل ، اعتماد به شریک زندگی ، با پشتیبانی از او را در هر وضعیت ، و جلوگیری از درگیری.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ۳:٠٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

متولد 1 ژانویه -- 9 فوریه و یا 11-20 اکتبر

در این سال شما با مسائل مربوط به خانواده رسیدگی کند. اگر شما تنها ، در عشق به یکدیگر می گیرند. در طول دوازده ماه آینده به شما خواهد شد موفقیت با جنس مخالف منع ناپذیر لذت ببرید. Lipa کمک خواهد کرد که هماهنگی عاطفی و دلسوز نگرش به جهان به دست شما. با کمک آن شما zwalczysz اغلب شامل بدبینی. بنوشید قبل از تزریق خواب معطر از گل نمدار ، که به طور موثر تسکین اعصاب می شود.


متولد 10 فوریه -- 5 مارس یا 21-31 اکتبر
می مراقبت از شما کاج

آیا می دانستید که در چین ، این درخت است که نمادی از زندگی جاوید؟ شما می توانید با قدرت ، که در این سال شما را بسیار مورد نیاز برکت. آیا مشکلات روبرو هستند ، و به همین ترتیب زندگی او ، و به شما خواهد شد راحت است. از شر مزاحم و روابط به حالت مستقیم از مسائل مالی. استفاده از آروماتراپی. روغن کاج شما کمک خواهد کرد برای مبارزه با عفونت ها و تسهیل خواب.


متولد 6 مارس -- 10 آوریل
می مراقبت از شما شاه درخت

این نمادی از تولد دوباره است. این است که قدرت جادویی banishes ارواح شر و بیماری شده است. این سال خواهد بود چابک تر از معمول. استفاده از این زمان برای اجرای رویاهای خود. به طور خاص ، شما باید مسائل مربوط به کار است. اگر شما نیاز به کمک در جهت ایجاد تغییرات ، ماندن به مراقبت از خود را از درخت. آرام FIR نفت ، تقویت سیستم عصبی کمک می کند و با سردرد.


متولد 11 آوریل -- 5 مه یا 01-10 نوامبر
روآن به نظر می رسد پس از

این یک سال امیدوار کننده برای شما می باشد. خواهد شد وجود ندارد چنین موانعی رفع شوند نمی potrafiłabyś. اگر می خواهید به از دست دادن وزن و یا تغییر عادات خود هستند ، پس از دوازده ماه مطمئنا او dopniesz. درخت شما را به شما بیشتر سازگار ، به خصوص اگر شما قصد دارید با مشکلات اعتیاد و مجتمع مبارزه کنند. روآن خواهد قدرت خود را آزاد و تقویت شجاعت رابطه ناراحت کننده برای پایان دادن به. میوه ها به خصوص روآن آماده با اختلالات گوارشی ، بیماری های کبد و معده کمک کند. گل خشک یک اثر مشابه به عنوان میوه.


متولد 6 مه -- 10 ژوئن یا 11-20 نوامبر
می مراقبت از شما ، توس

باغ توس یک مکان جادویی بود. شما در بخش درخت و آن را lends شما قدرت سود آور آن است. شاید به این دلیل مردم احساس می کنند فوق العاده در شرکت شما. استفاده از این سال ، اجرای خوب خود و مسائل pozałatwiaj برجسته است. زمان برای پاکسازی و بسته شدن از آنچه نباید طولانی تر است. در این فعالیت های شما را از درخت غان تابش ، که مجموعه انرژی را به حرکت ، پشتیبانی کار طراوت بدن و ذهن. این درخت مناسب برای افراد مبتلا به اضطراب و افسردگی است -- حذف اضطراب ، آرامش اعصاب. همچنین آرام و پوست بهبود می یابد. همچنین شهود و توسعه حساسیت شما کمک کند.


متولد 11 ژوئن -- 5 ژوئیه و نوامبر 21-30
می مراقبت از شما ، بلوط

این یک نماد طول عمر ، قدرت و حکمت است. این درخت را به شما در این سال به کمک رابطه عشق خود را ، نشانه ای مطلوب به توافق اعتبار قانونی و یا پیدا کردن شغل های جالب و خوب پرداخت. تشکر Dębowo قدرت برای مبارزه با به دست آوردن و پیدا کردن راهی برای خروج از شرایط دشوار. بلوط نیز به شدت energizes و تحریک. تشعشعات آن را فعال عروق لنفاوی و جریان خون ، و بنابراین oxygenates بدن است. این یک درخت غیر قابل تعویض در طول دوره نقاهت است. از عصاره پوست درخت بلوط را آرام پوست آسیب دیده.


متولد 6 ژوئیه -- 10 اوت یا 01-10 دسامبر
 

می مراقبت از شما ، شاه بلوط

کاهش اضطراب و اضطراب. در این روش شما قادر خواهد بود به دنبال این پروژه که در سال zaplanowałaś. شما می توانید در ترویج و یا تغییر شغل شده. آیا نمی شود ترس از عمل جراحی ، شاه بلوط انرژی شما را در مسائل مربوط به سلامت کمک کند. درج در زیر تخت شاه بلوط یک خواب سالم و آرام. تزریق از گل های شاه بلوط اثر تسکین دهنده بر روی سیستم اعصاب ، آوردن صلح و تعادل می باشد. کمک در زمان مشکلات زندگی است.


متولد 11 اوت -- 5 سپتامبر یا دسامبر 11 - 20
می مراقبت از شما گردو

این است که بهترین روان درمانگر ، به حس قدرت درونی و حل مشکلات کمک می کند. این سال ، شما نیاز به تعیین ، شما در انتظار انقلاب زندگی است. آیا می شود ترس از تصمیم گیری های رادیکال نیست : همه چیز برای بهتر را تغییر دهید. گردو شما کمک می کند شرایط عینی ارزیابی و انتخاب خوب است. در بیماری های تنفسی و گردش خون کمک می کند. آجیل قبلا به عنوان یک گیاه جادویی نظر گرفته شود. باورهای عامیانه دیکته به خوردن میوه ها مانند ، در شب کریسمس ، بود که به رونق به خانه در سال آینده.


متولد 6 سپتامبر -- 10 اکتبر یا دسامبر 21 - 31
می مراقبت از شما راش

این درخت تابش انرژی قدرتمند است. بهبود تمرکز ، کاهش استرس و بهبود خلق و خو. راش کمک خواهد کرد که زندگی خود را سازماندهی شما است. شما مقرون به صرفه تر خواهد شد. شما همچنین می توانید شانس خود را در بازی از شانس ، یک پیروزی بسیار بعید است را امتحان کنید. خوب شما را در مسائل حرفه ای کرایه ، اگر تنها رویای ارتقاء ، شما آن را دارند در دست. ایده های شما قدردانی است. راش برگ تسکین درد و التهاب را درمان کند.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٥٧ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

علامت گاو ماه
ماه در نشانه تجلیل و اهمیت ، و نیز نفوذ خود را در تجارت ، قوی در هر جهت ، البته ، به عنوان زمانی که آن را از جنبه های مهم از دیگر سیارات ، موفقیت در مسائل عاطفی ، عشق ، شخصیت مثبت ، که منجر به موفق باشید و ثروت ، و یک صورت فلکی است که سلامت ، خوبی ، بسیاری از دوستان و اقوام اختصاص داده است. خانه ، کشور ، خانه -- موفقیت را ، بسیاری از قابل معاشرت بودن ، مهمان نوازی ، عشق به هنرهای زیبا ، موسیقی ، و هر آنچه را که زندگی زیبایی می بخشد. در جنبه های مهمی از این داده ها نه تنها تضعیف شده ، اما هم وجود دارد مخالف است.ماه در برج حمل
صورت فلکی اعلام متغیر taka در زندگی بشر نفوذ ، به خاطر یکی -- البته بسته به جنبه -- در ضبط صورت فلکی موفقیت در خانه ، در حالی که به اهداف خود در طول راه درست و خوب است ، در حالی که دومین رکورد شکست ، چرا که او را در جاده پیچ در پیچ راه رفتن و منجر به شر.
هیچ فقدان جاه طلبی ، ترقی در زندگی ، و احتیاط وجود دارد ، اما شما یک فکر دوم قبل از ساخت مرحله اول ، و یا در شروع سرمایه گذاری های جدید نبود ، بلکه نشانی از عدم و نیست. ضربان در پشت ، که قرار بر روی زمین -- به عبارت دیگر ، گاهی اوقات از ارتفاعات به دست آمده بهبود می یابند ، با وجود شجاعت بدون شک ، که قابل مشاهده است. تمایل به خطر کردن و به توسل به قمار در بازی ، حدس و گمان و سرمایه گذاری تجاری ، و در اینجا آن را باید پذیرفت که در چنین مواردی خواهد شد موفق تر ، به عنوان disappointments ، و از این رو امور خطرناک در اکثر پروژه های انجام شده و اهداف مورد نظر حاصل شود.
ماه aspected شده توسط بدن به شدت آسمانی دیگر از منظومه شمسی در این خانه ، وعده به سختی در این موارد ، که داده شده در بالا ، به عنوان پی در پی ، اول از همه شکست در بازی های مانند چیزهایی خطر می اندازند.


ماه در برج MARK
ذهن خوش فکر و بسیار محتاط و در صورت فلکی استعداد عدم به کار از منافع ادبی و علمی است. و همچنین در این مناطق از موفقیت و شهرت.
یک مرد با یک صورت فلکی است توسط دیگران در زندگی و حمایت پشتیبانی است ، نیز یک قهرمان و مدافع ، و آن را به ادبیات ، آثار ادبی و ایده های اصلی در این زمینه می آید ، ما را در اینجا است که یک روزنامه نگار برجسته و فعال هستند که هر دو بسیار inklinowani و مستعد ابتلا به برای تغییر و تحول ، نه تنها در زندگی خود ، بلکه در زندگی اجتماعی ، از شهوت دانش به سادگی آنها را در این جهت به ، که در آن تغییرات مورد نیاز است. عشق بزرگ به سفر ، تور ، و شور و شوق زیادی در کار زندگی عمومی در باز ، قابل مشاهده است.

ماه در علامت سرطان است.
اعلام شخصیت بسیار اجتماعی و دوستانه به محیط زیست و توانایی به تلاش بیشتر به عنوان جسمی و روانی ، با توجه به نیازهای زندگی ، به عبارت دیگر ، سهولت و قابلیت انطباق با تمام شرایطی که ممکن است زندگی در چه قرار داده معمولی است -- جزر و مد بالا نیروهای وابسته به نیاز و اغلب از اجبار. حساسیت بالا ، حساسیت نسبت به نفوذ و اثر روان از مردم در اطراف شما ، بدون توجه به این که آیا این شخص خانواده ، یا فقط آشنا خواهد شد ، واکنش حضور خواهد داشت و قوی ، به خصوص در تقویت جنبه های نپتون و اورانوس به ماه در علامت زودیاک و همچنین بسته به نوع طبیعت از جنبه های از سیارات دیگر ، و بنابراین موفقیت نسبی. جنبه های حیاتی و در ابتدا من از کشورهای مثبت روحی و روانی از محیط زیست ، در حالی که در جنبه های دیگر / مهم / منفی ، می گوید ، حتی بدتر از تصور خود را دارد.
پانسمان بزرگ و عشق به کشور محل تولد ، از زمین که در آن از تولد صورت گرفت ، و به خانواده و زندگی خانوادگی ، سنت های خود ، خاطرات و ، بنابراین ، هیچ عدم افاده ، تمایل به نام زوم. تا بوجود می آیند ، جنبه های موفق و مهم است ، و به ویژه هنگامی که موفق -- -- تمایل اجداد در خانواده ، به جز که تمایل زیادی به تنبلی به راحتی که دست به دست با تنبلی و در برابر این پس زمینه که نبود گاهی اوقات در طول دوره های طولانی از تحرک افزایش یافته است به اختلالات گوارشی ، روده و معده.ماه در نشانه ای از لئو
این صورت فلکی به خصوص به شدت بر اهمیت ذهن و روح و روان و توسعه در این مناطق ، طبیعت به دست آوردن قدرت و استقلال در زندگی خود ، بزرگ اعتماد به نفس و تمایل به مبارزه در صورت دشمن ، و یا سختی و مبارزه گرفته می شود بیشتر به شما برنده شوید!
به خوبی توسعه یافته استعداد و توانایی های سازمانی به دیگران از طریق درک خوبی از روانشناسی افراد از محیط زیست و توانایی نگه داشتن مردم در اطاعت.
غرور و افتخار زیادی را در مسائل مربوط به پول و جنبه های بد ، حتی سخاوت ، که می دهد از دست دادن هرزگی ، فقط به عنوان افتخار زیادی در زندگی اجتماعی و بسیاری از عدالت در ارتباط با افراد دیگر ، آن را نیز می دهد نتیجه این است که مردم با چنین صورت فلکی به خوبی با محیط اطراف دوست و هر دو بسیار انسان در رابطه با محیط زیست است.علامت مری ماه
یک منادی از توانایی های ذهنی ، که هیچ فقدان جنبه های موفق را از دیگر سیارات به ماه ، اول از همه یک حافظه خوب است ، و با آن سهولت یادگیری زبان های خارجی و اشتیاق به آموزش ، مطالعه و یادگیری در مورد دانش نهفته وجود دارد ، نیز وجود دارد جاه طلبی ، شامل علم ، مانند شیمی ، مبحی اغذیه ، همچنین هیچ عدم اعتدال ، حالت آرام ، این مردم تملق را دوست ندارد ، و من نفرت موقعیت نماینده -- قابل مشاهده در زندگی اجتماعی و متعهد به عنوان کارمندان و تجار ، کارگران در شرکت های تجاری ، به خصوص در تجارت مواد غذایی ، مبحی اغذیه ، و غیره دخیل کار .ماه در ترازو
صورت فلکی است که بسیار برای مقاربت اجتماعی و دلجویی از دوستان که در زندگی بسیار زیادی می شود و آن را وعده به مسائل باز و روشن از عشق ، ازدواج فرخنده.
عاشقان خوب ، دوستانه ، اجتماعی ، هنرهای زیبا ، موسیقی و استعداد برای ایجاد ترکیب اصلی مردم با چنین در صورت فلکی فال تولد.ماه SKORPION ورود
امتیاز به شجاعت ، استقلال در زندگی و فکر ، که همیشه اعدام ، بی رحمی در رهبری و تلاش برای اجرای برنامه ، در حالی که آنها کاملا اجتناب شود هر گونه انحراف و یا انحراف از خط راهنما ، و نیز وقفه در پروژه اجتناب کرد ، یک بار آغاز شده است -- به خوبی به پایان قطعی به ارمغان آورد ، در دور زدن بسیاری از سادگی ، ایجاز در بیان و سرعت در عمل ، با تهدید ، تهدید یک مرد است که ماه در نشانه ای از عقرب ترس و وحشت نیست ، هیچ فقدان محبت ، دوستی ، که دستاوردهای بسیاری در زندگی وجود دارد و روابط با مردم ، علاقه وافری به علوم غیبی.
جنبه های ماه مهم در نشانه ای از عقرب ، اعلام کرده است که تحت تاثیر هوسرانی ، زندگی لذت بخش ، سرگرمی ، معاشقه ، که اغلب می یدک -- صور فلکی از جمله برای زنان و اهمیت آن ، وعده مشکل با تولد ، سقط جنین ، و یک صورت فلکی در طالع اعلام مردان همیشه شکست با زنان ، به علاوه در مقدمه به مهم aspektowanego ماه در نشانه ای از عقرب داده می شود.ماه در صورت فلکی قوس MARK
وعده چابکی ، resourcefulness ، عمل ، میل و اشتیاق برای تمام حرکات فیزیکی ، بنابراین ژیمناستیک ، ورزش ، تمایل زیادی برای پیوند اسب ، سگ ، بازی ، سرگرمی و حرکت به سفر دور ، مذهبی ، استعداد علم ، روش یا فلسفه رمز وسر ، خوش بینی ذاتی ، بسیاری از ویژگی های محبت انسان و تعهد در مقاربت اجتماعی است.ماه در برج جدی MARK
با جنبه های موفق -- فراوانی از لطف و محبت و حمایت از افراد برجسته در جامعه -- در پست از مسئولیت. بزدلی و ترسویی و طبیعت کند ، مستعد ابتلا به سودا و بی توجهی به مسئولیت و کار.
ماه بحرانی aspected در این نشانه -- می گوید : بسیاری از انتقاد ، حساسیت ، حساسیت به بیماریها دستگاه گوارش ، از ترس بی جا که درآمد شما به اندازه کافی به خودتان پشتیبانی ، مقدار زیادی از بخل ، dusigroszostwo ، بخل ، و نه به طوری که آنها را انکار کند خود را به کوچکترین راحتی و لذت ، و برای ارسال در اواخر و دلسوزی برای خود و یا ، حتی کمتر ، البته ، برای غریبه ها و اقوام است.در ماه دلو
با جنبه های موفق از سیارات دیگر -- بسیار زنده و خلاق ، تخیل ، به شدت توسعه یافته شهود ، که بدون کمک از دلیل کار هموار ، قابل معاشرت بودن ، محبت ، حسن نیت ارائه میدهد و ادب ، و بسیاری از دوستان و آنها را توسط محیط زیست دوست داشت که در آن برای پیدا کردن و بسیاری دوستان برای کمک به آنها به میل خود ، جنبه های مهم به ماه از سیارات دیگر -- دلیل عجیب و غریب قاصد ، و هوی و هوس است.ماهی SIGN ماه
در وعده های این شخصیت بسیار وسیع ذهن و تخیل خلاق ، با تمایل به بی تفاوتی. گفتن خودم بیماری با تلقین بنفس بدن اغلب واقعا بیمار ، بزدلی و ترسویی ، بی میلی به سرمایه گذاری ، کم رو بودن ، زندگی جریان dreamily و تا حدودی سست ، بدون عمل بسیار ، به طوری که بر اساس چنین حوادث ناگوار و اهداف نادرست ، تلفات ، نگرانی ، اضطراب ، نمی خواهند شکست ؛ medialność ، به ویژه به عنوان نایب السلطنه از نشانه حوت و خانه twelfth در همان زمان ، که حوت -- نپتون است از سوی دیگر سیارات aspected و نپتون است در جنبه های مهم ماه. این جنبه مهم از تصور اغراق در وعده ها ، تمام حقایق ، حساسیت ، افراد با این صورت فلکی از تملق و همیشه در همه چیز را کرده است که با احساسات افراط. در خارج از آنها را که تاثیر آنها بسیار غنی از فراوانی از کلمات ، و جنبه های موفق از زهره یا عطارد به ماه -- نه فقدان استعداد برای پخش موسیقی و چنین افرادی ، در این مورد ، عاشقانه نواختن سازهای زهی / ویولن / یا ابزار szczypanych / عود ، گیتار ، نوعی سنتور یا قانون / و این کار را با محبت بزرگ است.
ماه در این نشانه حساس جنبه ، اعلام کرد که چیز در زندگی در منطقه از ناآرامی هستند ، و از دست دادن خانه دوازدهم حوت -- پدر و مادر به دنیا آمد افراد مسئول خواهد بود موضوع را به مستی ، که می دهد دوره حساس از دوران کودکی و بهتر ، شرایط در طول زندگی از افراد مسن تر متولد شده با چنین صورت فلکی.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

ماه در برج حمل
 
این صورت فلکی از متغیر های وعده داده تا در زندگی بشر نفوذ ، به خاطر یکی -- البته بسته به جنبه -- در ضبط صورت فلکی موفقیت در خانه ، در حالی که به اهداف خود در طول راه درست و خوب است ، در حالی که رکورد دوم یک شکست ، چرا که او را در جاده پیچ در پیچ راه رفتن و منجر به شر.
هیچ فقدان جاه طلبی ، ترقی در زندگی ، و احتیاط وجود دارد ، اما شما یک فکر دوم قبل از ساخت مرحله اول ، و یا در شروع سرمایه گذاری های جدید نبود ، بلکه نشانی از عدم و نیست. ضربان در پشت ، که قرار بر روی زمین -- به عبارت دیگر ، گاهی اوقات از ارتفاعات به دست آمده بهبود می یابند ، با وجود شجاعت بدون شک ، که قابل مشاهده است. تمایل به خطر کردن و به توسل به قمار در بازی ، حدس و گمان و سرمایه گذاری تجاری ، و در اینجا آن را باید پذیرفت که در چنین مواردی خواهد شد موفق تر ، به عنوان disappointments ، و از این رو امور خطرناک در اکثر پروژه های انجام شده و اهداف مورد نظر حاصل شود.
ماه aspected شده توسط بدن به شدت آسمانی دیگر از منظومه شمسی در این خانه ، وعده به سختی در این موارد ، که داده شده در بالا ، به عنوان پی در پی ، اول از همه شکست در بازی های مانند چیزهایی خطر می اندازند.

علامت گاو ماه
ماه در نشانه تجلیل و اهمیت ، و نیز نفوذ خود را در تجارت ، قوی در هر جهت ، البته ، به عنوان زمانی که آن را از جنبه های مهم از دیگر سیارات ، موفقیت در مسائل عاطفی ، عشق ، شخصیت مثبت ، که منجر به موفق باشید و ثروت ، و یک صورت فلکی است که سلامت ، خوبی ، بسیاری از دوستان و اقوام اختصاص داده است. خانه ، کشور ، خانه -- موفقیت را ، بسیاری از قابل معاشرت بودن ، مهمان نوازی ، عشق به هنرهای زیبا ، موسیقی ، و هر آنچه را که زندگی زیبایی می بخشد. در جنبه های مهمی از این داده ها نه تنها تضعیف شده ، اما هم وجود دارد مخالف است.

ماه در علامت سرطان است.
اعلام شخصیت بسیار اجتماعی و دوستانه به محیط زیست و توانایی به تلاش بیشتر به عنوان جسمی و روانی ، با توجه به نیازهای زندگی ، به عبارت دیگر ، سهولت و قابلیت انطباق با تمام شرایطی که ممکن است زندگی در چه قرار داده معمولی است -- جزر و مد بالا نیروهای وابسته به نیاز و اغلب از اجبار. حساسیت بالا ، حساسیت نسبت به نفوذ و اثر روان از مردم در اطراف شما ، بدون توجه به این که آیا این شخص خانواده ، یا فقط آشنا خواهد شد ، واکنش حضور خواهد داشت و قوی ، به خصوص در تقویت جنبه های نپتون و اورانوس به ماه در علامت زودیاک و همچنین بسته به نوع طبیعت از جنبه های از سیارات دیگر ، و بنابراین موفقیت نسبی. جنبه های حیاتی و در ابتدا من از کشورهای مثبت روحی و روانی از محیط زیست ، در حالی که در جنبه های دیگر / مهم / منفی ، می گوید ، حتی بدتر از تصور خود را دارد.
پانسمان بزرگ و عشق به کشور محل تولد ، از زمین که در آن از تولد صورت گرفت ، و به خانواده و زندگی خانوادگی ، سنت های خود ، خاطرات و ، بنابراین ، هیچ عدم افاده ، تمایل به نام زوم. تا بوجود می آیند ، جنبه های موفق و مهم است ، و به ویژه هنگامی که موفق -- -- تمایل اجداد در خانواده ، به جز که تمایل زیادی به تنبلی به راحتی که دست به دست با تنبلی و در برابر این پس زمینه که نبود گاهی اوقات در طول دوره های طولانی از تحرک افزایش یافته است به اختلالات گوارشی ، روده و معده.

ماه در برج MARK
ذهن خوش فکر و بسیار محتاط و در صورت فلکی استعداد عدم به کار از منافع ادبی و علمی است. و همچنین در این مناطق از موفقیت و شهرت.
یک مرد با یک صورت فلکی است توسط دیگران در زندگی و حمایت پشتیبانی است ، نیز یک قهرمان و مدافع ، و آن را به ادبیات ، آثار ادبی و ایده های اصلی در این زمینه می آید ، ما را در اینجا است که یک روزنامه نگار برجسته و فعال هستند که هر دو بسیار inklinowani و مستعد ابتلا به برای تغییر و تحول ، نه تنها در زندگی خود ، بلکه در زندگی اجتماعی ، از شهوت دانش به سادگی آنها را در این جهت به ، که در آن تغییرات مورد نیاز است. عشق بزرگ به سفر ، تور ، و شور و شوق زیادی در کار زندگی عمومی در باز ، قابل مشاهده است.


ماه در نشانه ای از لئو
این صورت فلکی به خصوص به شدت بر اهمیت ذهن و روح و روان و توسعه در این مناطق ، طبیعت به دست آوردن قدرت و استقلال در زندگی خود ، بزرگ اعتماد به نفس و تمایل به مبارزه در صورت دشمن ، و یا سختی و مبارزه گرفته می شود بیشتر به شما برنده شوید!
به خوبی توسعه یافته استعداد و توانایی های سازمانی به دیگران از طریق درک خوبی از روانشناسی افراد از محیط زیست و توانایی نگه داشتن مردم در اطاعت.
غرور و افتخار زیادی را در مسائل مربوط به پول و جنبه های بد ، حتی سخاوت ، که می دهد از دست دادن هرزگی ، فقط به عنوان افتخار زیادی در زندگی اجتماعی و بسیاری از عدالت در ارتباط با افراد دیگر ، آن را نیز می دهد نتیجه این است که مردم با چنین صورت فلکی به خوبی با محیط اطراف دوست و هر دو بسیار انسان در رابطه با محیط زیست است.

علامت مری ماه
یک منادی از توانایی های ذهنی ، که هیچ فقدان جنبه های موفق را از دیگر سیارات به ماه ، اول از همه یک حافظه خوب است ، و با آن سهولت یادگیری زبان های خارجی و اشتیاق به آموزش ، مطالعه و یادگیری در مورد دانش نهفته وجود دارد ، نیز وجود دارد جاه طلبی ، شامل علم ، مانند شیمی ، مبحی اغذیه ، همچنین هیچ عدم اعتدال ، حالت آرام ، این مردم تملق را دوست ندارد ، و من نفرت موقعیت نماینده -- قابل مشاهده در زندگی اجتماعی و متعهد به عنوان کارمندان و تجار ، کارگران در شرکت های تجاری ، به خصوص در تجارت مواد غذایی ، مبحی اغذیه ، و غیره دخیل کار .

ماه در ترازو
این صورت فلکی بسیار موفق برای مقاربت اجتماعی و دلجویی از دوستان که در زندگی بسیار زیادی می شود و آن را وعده به مسائل باز و روشن از عشق ، ازدواج است.
عاشقان خوب ، دوستانه ، اجتماعی ، هنرهای زیبا ، موسیقی و استعداد برای ایجاد ترکیب اصلی مردم با چنین در صورت فلکی فال تولد.


ماه SKORPION ورود
امتیاز به شجاعت ، استقلال در زندگی و فکر ، که همیشه اعدام ، بی رحمی در رهبری و تلاش برای اجرای برنامه ، در حالی که آنها کاملا اجتناب شود هر گونه انحراف و یا انحراف از خط راهنما ، و نیز وقفه در پروژه اجتناب کرد ، یک بار آغاز شده است -- به خوبی به پایان قطعی به ارمغان آورد ، در دور زدن بسیاری از سادگی ، ایجاز در بیان و سرعت در عمل ، با تهدید ، تهدید یک مرد است که ماه در نشانه ای از عقرب ترس و وحشت نیست ، هیچ فقدان محبت ، دوستی ، که دستاوردهای بسیاری در زندگی وجود دارد و روابط با مردم ، علاقه وافری به علوم غیبی.
جنبه های ماه مهم در نشانه ای از عقرب ، اعلام کرده است که تحت تاثیر هوسرانی ، زندگی لذت بخش ، سرگرمی ، معاشقه ، که اغلب می یدک -- صور فلکی از جمله برای زنان و اهمیت آن ، وعده مشکل با تولد ، سقط جنین ، و یک صورت فلکی در طالع اعلام مردان همیشه شکست با زنان ، به علاوه در مقدمه به مهم aspektowanego ماه در نشانه ای از عقرب داده می شود.

ماه در صورت فلکی قوس MARK
وعده چابکی ، resourcefulness ، عمل ، میل و اشتیاق برای تمام حرکات فیزیکی ، بنابراین ژیمناستیک ، ورزش ، تمایل زیادی برای پیوند اسب ، سگ ، بازی ، سرگرمی و حرکت به سفر دور ، مذهبی ، استعداد علم ، روش یا فلسفه رمز وسر ، خوش بینی ذاتی ، بسیاری از ویژگی های محبت انسان و تعهد در مقاربت اجتماعی است.

ماه در برج جدی MARK
با جنبه های موفق -- فراوانی از لطف و محبت و حمایت از افراد برجسته در جامعه -- در پست از مسئولیت. بزدلی و ترسویی و طبیعت کند ، مستعد ابتلا به سودا و بی توجهی به مسئولیت و کار.
ماه بحرانی aspected در این نشانه -- می گوید : بسیاری از انتقاد ، حساسیت ، حساسیت به بیماریها دستگاه گوارش ، از ترس بی جا که درآمد شما به اندازه کافی به خودتان پشتیبانی ، مقدار زیادی از بخل ، dusigroszostwo ، بخل ، و نه به طوری که آنها را انکار کند خود را به کوچکترین راحتی و لذت ، و برای ارسال در اواخر و دلسوزی برای خود و یا ، حتی کمتر ، البته ، برای غریبه ها و اقوام است.

در ماه دلو
با جنبه های موفق از سیارات دیگر -- بسیار زنده و خلاق ، تخیل ، به شدت توسعه یافته شهود ، که بدون کمک از دلیل کار هموار ، قابل معاشرت بودن ، محبت ، حسن نیت ارائه میدهد و ادب ، و بسیاری از دوستان و آنها را توسط محیط زیست دوست داشت که در آن برای پیدا کردن و بسیاری دوستان برای کمک به آنها به میل خود ، جنبه های مهم به ماه از سیارات دیگر -- دلیل عجیب و غریب قاصد ، و هوی و هوس است.

ماه ماهی MARK
در وعده های این شخصیت بسیار وسیع ذهن و تخیل خلاق ، با تمایل به بی تفاوتی. گفتن خودم بیماری با تلقین بنفس بدن اغلب واقعا بیمار ، بزدلی و ترسویی ، بی میلی به سرمایه گذاری ، کم رو بودن ، زندگی جریان dreamily و تا حدودی سست ، بدون عمل بسیار ، به طوری که بر اساس چنین حوادث ناگوار و اهداف نادرست ، تلفات ، نگرانی ، اضطراب ، نمی خواهند شکست ؛ medialność ، به ویژه به عنوان نایب السلطنه از نشانه حوت و خانه twelfth در همان زمان ، که حوت -- نپتون است از سوی دیگر سیارات aspected و نپتون است در جنبه های مهم ماه. این مهم از جنبه های اغراق وعده تخیل ، تمام حقایق ، حساسیت ، افراد با این صورت فلکی از تملق و همیشه در همه چیز را کرده است که با احساسات افراط است. در خارج از آنها را که تاثیر آنها بسیار غنی از فراوانی از کلمات ، و جنبه های موفق از زهره یا عطارد به ماه -- نه فقدان استعداد برای پخش موسیقی و چنین افرادی ، در این مورد ، عاشقانه نواختن سازهای زهی / ویولن / یا ابزار szczypanych / عود ، گیتار ، نوعی سنتور یا قانون / و این کار را با محبت بزرگ است.
ماه در این نشانه حساس جنبه ، اعلام کرد که چیز در زندگی در منطقه از ناآرامی هستند ، و از دست دادن خانه دوازدهم حوت -- پدر و مادر به دنیا آمد افراد مسئول خواهد بود موضوع را به مستی ، که می دهد دوره حساس از دوران کودکی و بهتر ، شرایط در طول زندگی از افراد مسن تر متولد شده با چنین صورت فلکی.
ماه در رشته با دیگر سیارات

ماه در sextile با زحل سه بر OR
با جنبه های موفق را از دیگر سیارات به ماه و یا زحل -- تقویت اهمیت این جنبه های مثبت ، اعلام اعتماد به نفس زیادی از محیط زیست ، اعتماد به نفس ، جدی ، عشق از نظم در همه چیز ، اقتصاد ، عملی ، و با این ویژگی ها را ندارد عدم موفقیت در زندگی ، زمانی که موافقت نامه ها ، ترتیب ، احتیاط بسیار ، قابلیت انتشار هستند ، آسان به افتخار و شهرت ، بسیاری از عدالت آسان برای رسیدن به موقعیت های بالاتر ، در حالی که هیچ نبود پشتکار ، حوصله وجود دارد -- که به سادگی پایان ناپذیر.

Paral یا ماه را در رابطه با زحل
این جنبه در آن موارد که در آن در خطر است از : حس مشترک ، دلیل -- آن را نیز در خانه و صبح کاذب که در آن نشانه این جنبه ها بستگی دارد ، و یا در حال انجام. زحل وعده های یک ذهن عمیق ، قدرت و توانایی به تمرکز افکار. ارتباط در نشانه ای از ترازو ، برج جدی یا دلو اگر او نیز توسط دیگر سیارات aspected است ماه -- می گوید : فضیلت های بسیاری است ، اما همچنین هیچ عدم تمایل به سودا ، در این رابطه شخصیت ضعیف -- برای مثال ، در حمل و در جنبه های بد را از دیگر سیارات به ماه -- اهمیت همراه شبیه به مخالفت و یا تربیع. همراه ناموفق است و در طالع از زنان ، به عنوان در ارتباط با غیر طبیعی عادت ماهانه ، خود را از طریق متوقف کردن ، و در نتیجه اختلالات در سراسر بدن اعلام کرد ، در فال مرد -- مرگ زودرس از همسر خود و یا درد و رنج ثابت خود ، در طالع از هر دو جنس -- از شکست در ارتباط با ارگان های گوارش ، دستگاه گوارش و infirmities از آن بدن.

ماه در مربع با نپتون یا مخالفت
سطح بالای ذهنی و روحی ، فرود آسان گمراه و تقاطع ، انفعال بسیار ، حساسیت ، mediumship ، مردم با مخالفان و یا تطبیق نپتون به ماه باید قوی تر خواهد شد خود را ، در غیر این صورت تعداد اشتباهات در زندگی و نزول از بیابان رخ می دهد خواهد شد اجتناب ناپذیر و مرتبط بسیاری از مشکلات و adversities ، و همچنین زیان های مادی.
نپتون این سیاره از هرج و مرج است. ماه -- نوسانات ، با جنبه های مهم هر یک از دیگر ترکیب کنند -- آنها در ذهن کار می کنند.

ماه نپتون بهم پیوسته یا Paral
روانی توانایی ، به خصوص به عنوان همراه در علامت برج حوت یا سرطان ، کودکان متولد شده در زمانی که نپتون در نشانه ای از جمینی / 1888 - 19O1 / را گسترش بلوغ و به دست آوردن هوا ، انجام اختراعها ، و نیز در افکار خود را به هوا ، مانند پرندگان. مردم از دوره زمانی که نپتون در علامت سرطان -- آنها با استعداد به دیگران ، فقدان استعداد روحانی و معنوی ، ذهنی نیست ، و به اکتشاف ها ، به نفع نوع بشر قرار دارد در یک برنامه عالی است.

ماه در sextile به نپتون سه بر OR
این جنبه وعده توانایی دریافت سند چشم انداز ، به خصوص به عنوان جنبه ای از یک محل در خانه نهم ، رویاهای پیشگویانه ، پدیده مافوق احساس جهان ، مهارت ، زبردستی ، هوش و ذکاوت ، توانایی در زمینه هنرهای زیبا و در سطح بالاتر در بر داشت. الهام بخش است ، بسیاری از محبت و همدردی را از و برای دیگران.

ماه در اورانوس مربع یا مخالفت
این جنبه وعده تکینگی ، تکینگی ، حساسیت بیش از حد ، احساس ، و ناگهانی ، بسیاری از سر و صدا ، zblazowania ، عدم تحمل ، niewyrozumiałości. در هر سایت به رهبری تلاش با هدف تنظیم ، به خصوص در محل کار و با همکاری و عدم تمایل از انقیاد به دیگران ، به طوری که این افراد نمی مانند ، طولانی مدت بر یک مکان ، نسبت دادن برجستگی بزرگ به عدم بی اهمیت ، نه علاقه به علوم غیبی و انتزاعی است ، اما اغلب موارد تحریف در راه درست فکر کردن مهم است ، اگر جنبه های دیگر به اورانوس در مخالفت و یا تربیع ، اعلام کرد یک زندگی اسرار آمیز شخصی و در اسرار بسیاری از زندگی ، و یا در راز ، مسائل شخصی از سوی دیگر در ازدواج / زن یا شوهر و / محصور شده است.
این جنبه ها را در خانه هفتم در یک مرد -- زن خواهد بود وضع بی قرار ، و ایجاد یک زندگی در خارج از تعدادی از دلایل برای نگرانی ، خشم ، و خشم ، که سرانجام به ازدواج ، طلاق ، جدایی ، بازشدگی منجر شود ؛ انتقادی اورانوس aspected شده توسط خورشید به نظر می رسد همان در یک فال زن نسبت به شوهرش.

ماه در مربع با زحل یا مخالفت
این جنبه ها وعده یک زندگی پر از نگرانی ، سودا ، از جدیت بزرگ ، mrukliwości ، مردم با این جنبه ها tetryczne ، غم انگیز ، با شرایط و وضعیت بدتر از خلق و خوی بد ، خشم و افسردگی ، افکار به طور کامل به اقدامات مربوط و اغلب به اهداف اشتباه ، شکست ، تاخیر و تعویق افتادن امور مهم و فوری ، و شر و بسیاری از نارضایتی در خارج از زندگی ، و در روابط با پدر و مادر ، بستگان ، پول و کالاهای مادی از دست دادن همه این افراد ، و مشکل به دست آوردن و یا هر چیزی که ملموس ، جنبه های از این در فال تولد معنی زندگی سرشار از فقر و کاستی ها : تعداد زیادی از دشمنان است ، که خواهد شد بیش از دوستان ، در ادامه با مردم ، گفتگو ، گفتگو ، انتقاد از همه چیز ، به راحتی از تشکیل رسوایی های عمومی ، و از آن آسان است به آبرو ، بسیاری از خودخواهی ، اما اعتماد به نفس ، حساسیت ، بی رحمی ، عدم احساس و تمایل به بخل. نارسایی دائمی ، در شرایط سخت ، و با توجه نادرست ، که در آن گوی / دامنه / 6 تا 4 درجه ، و هنگامی که زحل در مقیاس علامت زودیاک -- که در آن زحل است که به نام. تجلیل -- این جنبه ها کمتر حساس ارزهای پربازده تضعیف شده توسط تجلیل از زحل در ترازو و قول در بسیاری از موارد ، بخصوص در افراد مسن -- به منظور بهبود شرایط زندگی ، دروس آموخته شده در زندگی و احتیاط در نتیجه ، برای آنچه در آن دستاوردهای شخصیت -- و آن را بهتر و برای این عمل نیز ، از جمله عواقب و به عنوان دستیابی به موقعیت های بهتر اجتماعی است.
جنبه های انتقادی از ماه زحل -- به طور عمده بهداشت و درمان و ارائه آنها به طور خاص به معنای طالع بینی بیماری های تناسلی زن و مرد نشان می دهد مشکلات طالع بینی ، مرگ زودرس با همسر خود به مقاربت بد مرتبط است ، و یا با زنان ، جنبه های از این تحریف ، تضعیف و نابود کردن تمام موضوعات ، بسته به نماد ماه تولد و فال در خانه ، که به سقوط است.

ماه در Paral ، همراه ، sextile ، سه بر Z مشتری
این جنبه وعده زیادی از خوش بینی و درک بسیار خوبی از زندگی ، بسیاری از محبت ، محبوبیت ، احترام ، دوستی در روابط با مردم ، توسط مردم در اطراف این افراد را با این جنبه ها بسیار محبوب است ، این جنبه نیز افزایش قدرت تخیل و ذهن و بهداشت ، افکار به وضوح و به سرعت ، بدن قوی ، محکم ، بسیاری از خاصیت مغناطیسی ، که مناسب است برای درمان بیماران ، هیچ نبود در میان پیروان این مردان از ایده های بزرگ ، و بسیار با استعداد و غنی وجود دارد ، زندگی به طور کلی در فراوانی ، با فراوانی از آنچه در زندگی لذت بخش و شاد ، رضایت بدهد ، علاقه به انسان دوستی به طور کلی.

ماه در مربع با مشتری یا مخالفت
این جنبه با اشاره به ضعف از ذهن و استعدادهای خود ، و ایجاد مشکلات در روند. به عنوان کمبود و گمانه زنی ها در پروژه های بزرگ ، هیچ rezolutności عدم وجود ، قاطعیت و صداقت ، و تمایل به samochwalstwa fanfaronady ، غرور ، صفات مرتبط با آن در dorobkiewiczów وجود دارد و انشعاب وجود دارد و پراکندگی ، درآمد اغلب از بازار کار جدا ، اما به عنوان یک نتیجه از قمار ، سرمایه گذاری های بسیار وحشتناک ، خطر و شجاعت به مرز جنون شده توسط قمار ، شرط بندی ، حدس و گمان ، و در این جهات -- انسان به معنای واقعی کلمه در آب ، آن را نیز ندارد و عدم فرصتها در اینجا به ورشکستگی ، بی احترامی کردن ، شرم ، سوء استفاده -- در واقع ، سزاوار.
این جنبه بسیار مهم هستند به سلامت ، چرا که من قول می دهم ، آنها در اختلالات طالع زن و از بیماری های سیستم گوارشی و در مقابل پس زمینه عملکرد کبد ضعیف ، و همچنین گردش خون ضعیف ، اجزای خون ضعیف می شوند.

ماه در sextile یا سه تایی از مریخ
این جنبه وعده مقدار زیادی از قدرت فیزیکی ، بدن قوی و مخالف را به راحتی به هر نوع بیماری ، بسیاری از شجاعت ، قدرت ، جاه طلبی ، قدرت را در مقررات ، توانایی سازنده ، بسیاری از عجله ، اما نه در مقررات است که در آن عدم احتیاط وجود دارد ، راه رفتن سریع که *** * * * * الکترونیکی این افراد ، سود توسط اعتماد از محیط زیست و سهولت جلب توجه به خود را از محیط اطراف خود را ، که همیشه خارج از غرفه در میان مردم دیگر در کار و زندگی اجتماعی ، مانند این افراد آزادی ، استقلال و دوست ندارند به امساک کردن ، پول. بنابراین ، با وجود درآمد خوب ، به ندرت به ثروت می آیند ، اما با این حال همیشه باید بیش از آنها می توانند صرف کنند ، و به طور متوسط بیش از دولت و نیز حاضر به دادن دیگران است و آنها باور دارند که در بیش تر ، توزیع و یا به عنوان هدیه به زندگی شما.

ماه در میدان یا مخالفت به مریخ
این جنبه پیش بینی ، اضطراب ، خلق و خو با تمایل به کلمات خشن ، تند و شدید و بی پروا ، و یا اسناد ، نگرانی بسیاری از درد و وضع نامناسب ، به عنوان یک قاعده این جنبه به این واقعیت است که انسان هیچ گونه قوانین ، مقررات و مقامات به رسمیت نمی شناسد منجر شود ، مگر اینکه آنها را به خط از مقاصد و افکار ، و همچنین منافع شخصی ، استبداد بزرگ ، samowładność ، در همان زمان آن را باید اعتراف کرد که دقت بالا و به انطباق مورد با طرح زندگی از کسانی که اشخاص درگیر در موارد نیز حمایت از اطاعت از دیگران ، آن را به عنوان به است آنها نیاز به یک برنامه ، و چگونه آن را نشانی از این افراد در معرض خطر شخصی قرار داده است.
این افراد اغلب به روش های از جان گذشته چسبیده ، زمانی که تلاش های خود را به سختی اجرا می شود و نیز در چنین مواردی مثمر ثمر ایده ها ، خنده ها شدید در قمار و خطر ، در حالی که به انجام اعمال که در زمان عادی و در شرایط عادی و یک ذهن سالم ، دوست ندارم ، از این رو همچنین بسیاری از دشمنان ، با خانواده اش ستم فوری.
این جنبه از نشانه های صبح کاذب متعلق آب دی سی -- به ویژه در مریخ یا ماه در برج حوت -- پیش بینی مستی. در معرض حوادث و سوانح ، بیماری های اندام های تناسلی ، جراحی ، ضایعات ، اسراف در مسائل پول است.

ماه OR Paral از همراه از مریخ
این جنبه ها در یک پیش بینی یک زن فال بهداشت و درمان قوی و به مقدار زیادی از انرژی و زنده دلی ، و مرد فال -- نشان می دهد یک زن قوی و پر انرژی و رهبری او را در زندگی زناشویی او و سلطنت در خانه.
در خانه از متغیرها مانند III یا IX -- این جنبه پیش بینی تحرک بالا ، فعالیت و نشاط ، در حالی که ذهن بسیار فعال و پرکار در خلق و خو ، که ثابت می شود بد است ، اما کمتر مهم ، به عنوان تربیع و یا مخالف.
همراه در علامت زودیاک از عقرب (یا موازی) ، اعلام بقا بسیار قوی و غیر طبیعی انحرافات جنسی ، کمبود اندام تناسلی ، به خصوص که زهره در برج عقرب است ، و یا از جنبه های زهره حساس به ماه یا مریخ در طالع از هر دو جنس -- تنوع ، بی قراری در نشانه های آب (سرطان ، عقرب و حوت) -- مستی ، این است که با توجه به تقریبی از ماه ، که نشان دهنده آب از مریخ -- به نمایندگی از آتش ، از عناصر با هم با او به یک تناقض بزرگ است و متقابلا مخرب و متضاد.

ماه در sextile یا سه تایی اورانوس
این جنبه وعده ذهن اصلی ، استقلال بزرگ ، عجله ، بینش و شهود ، هوشیاری استعداد اختراع ، پنهان و مسائل آن شامل ، آنها که توانایی انرژی دادن به مردم ، hypnotizing و توانایی زیادی به طالع بینی ، جذب این همه چیز مردم است که با برق کار ، electromechanics در این مناطق است و کمبود فرصت برای برنده شدن شهرت ، یکی از جاذبه های قوی به جنس دیگر نیست و همچنین هیچ عدم فرصت برای عشق پاک و روابط جنسی خلاف قانون ، اخلاق ، که ، با این حال ، وابسته به جنبه های دیگر سیارات به ماه و یا اورانوس.

Paral یا ماه را در رابطه با اورانیوم
این جنبه وعده حوادث ، به عنوان sextile و یا سه تایی با این تفاوت ثبت شده ، با این حال ، که قدرت این جنبه از خود را برجسته تر ، به خصوص مسائل مربوط به بدتر شدن در ارتباط با عشق ، به خصوص هیچ ترکیب راز در ارتباط است ، که به نوبه خود به نابودی منجر می شود و درد همراه در نشانه ای از سرطان اعلام کرد که بیماری های عصبی ، بیماری های دستگاه گوارش ، دستگاه گوارش ، نشانه ای از لئو را ضربان قلب غیر طبیعی ، فعالیت های نامنظم در قلب ، سکته ، اسپاسم قلب ، منجر به یک نتیجه از مرگ ناگهانی در نشانه ای از عقرب -- انحرافات ، در نشانه آرچر -- مرضی عملکرد ریه و اختلال.
 

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٤۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

زن که ماه در نشانه ای از شیر گرفته شده است به بیان احساس خود را از احساسات قوی ، و به میزان کمتر یا بیشتر ، کل شخصیت او را. untroubled به شکل زنانه روح او قدرت تابش و گرما. به صفات شخصیتی اساسی است اعتماد به نفس و تمایل به تحت تاثیر قرار دادن. **** که به فرد است نه تنها درونی اعتماد به نفس. همچنین افتخار. که روح شیر صدمه دیده است ، باید برای یک "ضربه پنجه" گسترده آماده شده ، اما این بدان fiz نیست. ، اما این کلمه ، به دلیل این است دقیق تر. شما می توانید نیست dostrzecz او مقدار مشخصی از تسلط. اینجا است که یک تمایل ناخودآگاه برای اطمینان از اینکه RESP قضاوت خود را دارند. احساس می شود همه چیز را به سطح سنج و ارزیابی آنها را بر اساس biiźnich است. گاهی اوقات آن را بیش از حد عجله دارد و ممکن است دیگران به عنوان یک فرد متکبر درک شده است.
اما در اعماق روح او است داخلی قوی ، زن پر انرژی قادر است emojci همدردی عمیق و شدید و صمیمی است. علاوه بر این ، دارای یک نیاز فوتی و فوری برای کمک به کسانی که ضعیف و محروم. در پرونده او از آن است که نه تنها یک حرکت بدون پوشش ، و همچنین قادر به ایجاد انگیزه و سازماندهی به محیط زیست خود را در این مورد کمک کند. به طوری که روح حاضر به افتخار در اختیار داشتن خود را.
است که با استعداد با شدت درونی احساسات و اعتماد به نفس ، به عنوان زن با ماه در شیر ، باید برای بیان احساسی احساسات خود را ، که می تواند عناصر دیگر فال مسدود شود. بنابراین ، یک زن با چنین سیستمی نیاز به وسیع ترین گروه ممکن از خود شخص ، مرد ، در میان آنها قادر خواهد بود به درخشش. همچنین باید این واقعیت است که آن را به تابش گرما را به دیگران لذت ببرید.
 

prartnerstwo عشق و در واقع برای هر زن ، اما در این مورد از اهمیت خاص است. تا به یک تصویر پیچیده از یک نوع قوی مرد ، که باید به همراه خاصی از زندگی مربوط. پوزیشن های خرید برای یک شریک قوی که به طور مداوم خواهد afiszował ستایش از فرد است.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٤٤ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

ماه در نشانه ای از قوچ

زن که ماه در نشانه ای از رم است که گریبانگیر شکستن ترجیح می دهند از تاسیس (سفارشی به عنوان مثال) از کنوانسیون. همیشه به دنبال یک هیجان همراه با شروع همه چیز را از ابتدا و به چالش و درگیری. هیچ بانوی اما یک جنگجو که می خواهد برای اثبات خود و جهان آنچه به این معنی که یک پیشرو است.
لازم به توضیح است ، که به معنی رهایی ، چرا که آن را مظهر و زندگی آن را تقریبا به طور غریزی نیست. در هر صورت ، آن را با عزم و اراده قابل توجه و استقلال وقف. خوب در صورت استفاده درست از این توانایی های ذهنی خود را.
تحریک پذیری و عدم تحمل دیگران و در نتیجه از بی صبری های داخلی ، ارائه و خود را نزدیک خود را به برخی از مشکل ، به عنوان درک ، تحمل ، حسن نیت ارائه میدهد و دیپلماسی هستند کسانی که از روح زنانه است. این است که عشق ، صداقت و صراحت مشخص شده ، بازی نمی چرم گاومیش و احساسی blindman هیچ چیز پیچیده در پنبه.
تخم مرغ احساسات صادقانه ، امید است که سخنرانی خود را نیز ، و در نتیجه واکنش او به niecz استفاده می شود : خود به خود ، صادق ، گاهی اوقات به شدت.
این زن یک فرد بی پروا ، در واقع ، بی باک ، و بنابراین از زمان به زمان در ناخودآگاه به عنوان یک نگرش مرد معمولی آشکار ، و یا نه ، نوعی واکنش مرد. بنابراین انتظار می رود یکی از سخت ترین است در این هفتهOB برای این خانم ، چرا که روح او ریشه دارد burzwliwej بلافاصله به انگیزه های درونی تن.

احساس راحتی در پوست خود ، نیاز به یک شلوغ و هیجان انگیز ، احتمالا یک زندگی کامل پرماجرا. بنابراین نتواند در اعماق روح او برای موقعیت های مخاطره آمیز ، که ممکن است جسارت و شجاعت خود را اثبات کند. این احساس سوزش در معده به شرح زیر مورد نیاز زندگی خود را پر. زمانی که آن را اجرا می کند از آن را در نارضایتی عمیق ریخت. متاسفانه ، در حوزه احساسی مسئول احساس و ارامش است. پرهیز چرا که این زن به دور از احساسات و عواطف با مشکلات است ، به ذکر نیست که حکومت بر آنها.
اگر با وجود قدرت روح و استقلال زن صورت فلکی می خواهد در کنار شریک زندگی خود ، قوی و بلند همت است. در حالی که یک قیم نیاز ندارد ، بلکه آن است که دنبال آن هستید. تنها مشکل است برای پیدا کردن یک شریک که górowałby حال حاضر شجاعت ، پویایی و عزم و اراده. در غیر این صورت ممکن است رخ می دهد که او به عنوان مثال با خود می کشد. در دراز مدت این امر می تواند برای او قبول نمی کند.
در پایان و مهم است که قادر به تخلیه احساسات است. برای این منظور باید یک راه مناسب از واکنش به پیدا کردن ، محیط زیست پیراهن سفید و بلند کشیشان را ندارد به خاطر انرژی اضافی خود رنج می برند. باز بودن عاطفی او به طور کامل شایسته به رسمیت شناختن. او همچنین توصیه می شود فعالیت های فیزیکی ، ورزش. خواهد شد فرصتی برای خالی کردن دست کم برخی از انرژی خستگی ناپذیر ، خود را در چیزی غیر از اطراف داشته باشد.

زن با ماه در گوسفند و یکشنبه علامت نشانه ای از برج حمل / LWA / قوس
تجربه خواص معمول خود ، نه تنها حافظه با انتقام ، بلکه در راه هماهنگ است. اگر چه گاهی اوقات آن را خرس خلق و خوی آتشین او و نه هر شریک است که قادر به شبیه سازی خشونت życiowemu impetowi خانم.
به این ترتیب ، ماه و خورشید به عنوان سالم اعتماد به نفس ، به خصوص شخصیت گرم ، شور و شوق برای عمل و کارآفرینی. صداقت و صراحت می دوم به هیچ کدام.

زن با ماه در برج حمل و خورشید در برج MARK / مقیاس / دلو
اساسا هیچ مشکلی با تعامل هماهنگ از نیازهای داخلی با الزامات زندگی خارجی وجود دارد. جذابیت **** CE ± شدت بانوی با موقعیت و W / در سیارات ، می داند که آنچه او می خواهد و چگونه می تواند دست یابد. عشق را در چنین سیستمی است و در بیان تا حدودی گنگ ، و فیض زنانه در بهتر ، به شیوه ای کمتر خشن نشان داد.
ممکن است برخی از مشکلات زمانی که خورشید در نشانه ای از وزن است. در چنین سیستمی به این دلیل که روح می خواهد به آمار ، و تلاش آگاهانه هستند نسبت به هماهنگی و دیپلماسی است. مبارزه یا سازش؟ سوال این است که...

زن با ماه در برج حمل و خورشید در علامت گاو / مریم / برج جدی
حکم کتاب مقدس گاهی اوقات مشکل است ، چرا که شخصیت به زمین عنصر ، که گاهی اوقات مانع بیان خود به خود از روح آتشین او تعلق دارند. در این سیستم است که اغلب به یک عمل عمدی غالب ، احساس و نگرش برای یک هدف خاص ، در حالی که روح می خواهد به سادگی یک تخلیه هیجانی. این می تواند به حد psychicznyc که اثر نامطلوبی بر رفاه منجر شود. به چنین وضعیتی رخ می دهد به ویژه در زنان در زنان متولد علامت برج جدی ، و بنابراین شما باید به طور ثابت نگه داشتن یک چشم به خواستههای درونی و نیازهای عاطفی سرکوب می شد نیست. چنین تنش های عاطفی است که تاکنون کشف یک خروجی.

زن با ماه در برج حمل تجارت و یکشنبه در سرطان / SKORPION / FISH
ناخودآگاه و خودآگاه خواسته و یا خواسته های اغلب حد خارج شدن. اما به این دلیل وجود نخواهد داشت پایان جهان نشده است ، و یا ممکن است فقط در یک زن اتفاق می افتد که ماه در نشانه ای از قوچ و خورشید در نشانه ای از سرطان است. بزرگترین مشکل این سیستم این است آگاه و ناخودآگاه توجه بدرون برونگرایی. این زن به یک دوز سالم از خودخواهی و ناخودآگاه تلاش برای دفاع از نیازهای خود. با این حال ، سیستم باعث به ماهیت خورشید به انجام این کار ، توجه به دیگران را به خود اختصاص داده اند و به آنها. به طوری که هر دو داخلی و خارجی. تعادل و در نتیجه رضایت از این ، که تا چه حد از آن موفق به اعتصاب تعادل بین حق با خودخواهی و فداکاری.

PARTNER جانبی آن
مرد در زیر نشانه ای از حافظه ممکن است به مکمل ، چرا که او زندگی می کند آنچه او احساس می کند ، و بنابراین قادر به حس تمایلات درونی از یک زن که ماه در نشانه ای از قوچ ، و آنها را به ملاقات کند. هر دو می تواند بسیاری ، به دیدار با انتظارات متقابل ، ساخت و ایجاد انگیزه در یک دیگر ، با این وجود ، که عناصر فردی از فال خود را بیش از حد بسیاری از جنبه های مهم است.
همین امر با یک شریک که به یک شیر یا زهرا توپچی متولد شد. آنها می توانند به هر دو خوش بین طبیعت و پویا را به او زن uskrzydlać که ماه در نشانه ای از حافظه است. jaenak بیشتر تیرانداز می توانید آن را دریافت کنید.
نمایندگان از جنس مخالف به دنیا آمد در عنصر هوا نیز به طور کلی در درک بسیاری از مسائل مربوط به آن زن. اگر چه آنها می توانند عمق ponadrzeciętną از روح به رخ کشیدن نیست ، اما به عنوان یک رفقای شوخ ، کوشا ، و کنجکاو در مورد دقیقا همان چیزی است که او تلاش می کند ، یعنی تحریک کننده پالس ، فعالیت و سرگرمی است.
تنها با یک شریک در زیر نشانه ای از وزن به سوء تفاهم ها ممکن است رخ دهد به دلیل آن را سبک و ناخودآگاه آن را جذب و نیز همین طور در همان زمان. اما آنچه او می تواند چیزهای زیادی از او در مورد هماهنگی و نیاز به مصالحه آموزش دهند.

با یک شریک در زیر علامت گاو نر است از اولین لحظه لزوما می تواند رخ دهد ، و احساسات واقعی پیروی از ناخودآگاه. گاهی اوقات اتفاق می افتد که یک زن می رود به پوچی ، زیرا او به برخی از مشکلات با تبدیل به امواج تخم مرغ است. همین امر به یک شریک در زیر نشانه ای از خانم ، که تقریبا هیچ درک درستی از زنان ، به ویژه نوعی «گوسفند» ، خودانگیختگی عمدی نیست. با این حال ، هر دو را نشان می دهد به معشوق خود را خوب و شاد ، اگر فقط به این دلیل حداقل سعی کنید آنها را به کشف روح پرشور و بی ثبات زنانه.
روند zżywania با یک مرد با برج جدی نشانه ممکن است کاملا مهره سخت به کرک می شود ، نیاز به زمان کمی بیشتر. شما باید نه تنها حسادت او خلوص و صداقت ، اعتماد به نفس و تمایل به خطر کردن ، که این خانم در تمام مسائل عاطفی و عاشقانه ، بلکه برای sieboe گرفتن چیزی از این.
 


مردان از عنصر آب با RESP. در حساسیت خود را به راحتی می تواند با روح این زن همدردی. اما این بدان معنی نیست که بدون شک قبول خصوصیات ذهنی است. شریک در زیر نشانه ای از عقرب ممکن است بیشتر علاقه مند به این زن ، به دلیل ارزش بالا در شور او. تحت تاثیر قرار MUE با صراحت خود احساسی.
یک مرد زیر از نشانه های سرطان زنده برای او احساسات و نه مخلوط شده به دنیا آمد. با این حال ، به احتیاط و بسته در رابطه به آن تمایل دارند ، به دلیل آن که اغلب باعث احساس بیش از حد و مغلوب از پویایی این دختر. مرد در حال حاضر بیشتر در زیر نشانه ای از ماهی قادر است تا بهتر با emeocje همدردی / نیاز به یک زن با شخصیت ks.w قوچ. اما آن را به اندازه کافی که توافق دو جانبه؟ این یک ناشناخته بزرگ است.

ارتباط آن با مادر
زنان که ماه در نشانه ای از قوچ معمولا برداشت از مادر خود به عنوان یک فرد در یک پویا ، فعال ، حیاتی و مستقل ، به خوبی حاکم بر آموزش و پرورش کودکان و مشاغل. مادر در چنین به نظر می رسد به عنوان یک سیستم مستقل ، قوی و خود به خود ، و من به عنوان نگهبان منزل و خانه گرم و نرم. اگر عناصر دیگر فال ها واگرا نه ، زن یک صورت فلکی / می تواند ارتباط بسیار دوستانه و پر جنب و جوش با مادر خود را حفظ کند. فرد "تجربه" از مادر به عنوان آزاد ، قادر به تصمیم گیری ، هدایت موثر زندگی خود را. این دوره را فراهم می کند و دختر.

به عنوان یک مادر خانم
شاخه های آن بصورتی پایدار و محکم اما با مهربانی طول می کشد در زیر بال خود را ، باور است که کودکان در درجه اول powonny شود مدبر و مستقل است. البته ، در صورت لزوم ، یک مادر از ماه wz Naku رم آماده است برای فرزندان خود برای رفتن به آتش ، که هر مادر نمی خواهد آمد به ذهن گله خود را در نیاز دارید ، به خصوص مادر مانند یک سیستم را ترک کنند. در sczęście بیش از حد سخت گیر نیست ، در اطراف سوراخ را دنبال نمی کند ، خروج از کودکان خود را بزرگ حاشیه آزادی ، چشم پوشی به شوخی های کوچک.
بسیار خوشحال به بازی با کودکان ابداع انواع سرگرمی های سازمان هم بزرگ ، چرا که او دوست دارد همه فعالیت.
این زن یک "dziarską :" مادر ، چرا که در اعماق روح به تنهایی "برای زندگی" هنوز کودک است.

H. هاینریش -- ماه یک زن است.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٤٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

ونوس یکی از دو سیاره که به خورشید نزدیک تر از زمین است. نماد آن است با هماهنگی ، جاذبه ، زیبایی ، لذت ، لوکس و طعم و مزه خوب همراه است. جنبه های فیزیکی آن از لذت و لوکس برای به خوبی منعکس شده در برج ثور ، که صحبت می کند.
یکی دیگر از نشانه ای از زودیاک است که به سیاره زهره ، ترازو ، که نشان دهنده نفوذ هماهنگ زهره اداره می شود. برج ثور است برای cosiness آن ، طعم خوب و توانایی لذت بردن از زندگی شناخته شده است. وزن بهترین میانجی و قادر به آشتی دادن همه به همه به دنبال به خطر انداخته و روابط هماهنگ است.
افراد مبتلا به یک سیاره زهره قوی در فال اغلب بسیار جذاب و ما نیز قدردانی از زیبایی و جذابیت از شخص دیگر. آنها همچنین می توانند از زیبایی در هنر و طبیعت قدردانی.
اغلب توسط احساسات در ارزیابی از وضعیت هدایت می شود. نمودار نشان می دهد یک مرد بر روی ایده خود را از زنان کامل ، AU چگونه زن زنانگی او آشکار است. مهم این است که در روابط فال عشق ، زهره و مریخ شد هماهنگ است.
عملیات زهره ، مانند هر سیاره دیگری در فال ، بستگی به موقعیت خود و جنبه های تشکیل سیارات دیگر و تبر فال. به عنوان مثال ، هماهنگ و حمل طبیعت جذاب از این سیاره ، آشکار متفاوت زمانی که آن را در یک اعتماد به نفس و فرماندهی و شیر و دیگر زمانی که آن را در یک خانواده Raku است.
در حالت اول آن را نشان می دهد احتمال ظاهر اشراف ، سخاوت و بزرگواری ، که رابطه هماهنگ است که به شیر تمایل غالب. در سال دوم زهره به ارمغان می آورد عاشقانه ، محبت و مراقبت ، کیفیت است که wenusjańskimi در زندگی خانوادگی مورد نیاز است.
جنبه های ناهماهنگ در نمودار ایجاد شده توسط سیاره زهره می تواند آشکار در عدم تدبیر ، خودخواهی ، و راحتی و بی کاری و یا ابتذال.
ونوس

نوسان -- ثور و در ترازو
تبعید -- حمل و در عقرب
تجلیل -- ماهی
سقوط -- سنبله

تعاریف :
هماهنگی ، وحدت


زهره این سیاره است و پایین مدار آن می افتد ، مانند عطارد ، زمین داخلی. مانند عطارد ، زهره است که همیشه از زمین قابل مشاهده در نزدیکی خورشید حرکت می کند و هرگز از او را در دایره البروج دورتر از حدود 48 درجه است. نمودار زهره پس از وضع حمل معمولا به علامت همان خورشید ، یا بیش از دو شخصیت از یک و یا دیگر از دست خود.
انجمن ها :

شریک تجاری ، نفوذ زنان در هر دو płciach ، داشتن ، پول ، هنر ، زندگی اجتماعی ، زیبایی ، زیور آلات ، لباس ، طعم ، زهره با عشق و احساسات ، کمر ، گلو و کلیه ها ، با przytarczycami همراه است.


ویژگی های مثبت زهره :


ارائه انگیزه ای برای هماهنگی روابط پایدار ، تولید محبت ، رفتار دوستانه ، تدبیر ، مهارت در هنر دوست و اجتماعی ، سازگاری آسان ، درک ، زیبایی ، آرامش ، زیبایی.


ویژگی های منفی زهره :


کاهلی ، دولا دولا راه رفتن ، بی ثباتی ، رمانتیک بیش از حد ، عدم احتیاط ، impracticality ، وابستگی ، و حتی انگلی.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٤٠ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

نوسان -- حمل و در عقرب
تبعید -- ثور و در ترازو
تجلیل -- برج جدی
سقوط -- سرطان

MARS یکی از دو سیاره به طور مستقیم در مجاورت زمین است. در حالی که مجاور به سمت داخلی مدار زمین زمین زهره ، نشان دهنده هماهنگی ، زیبایی و زنانگی ، مریخ بیشتر در خارج واقع نمادی از قدرت مردانه ، تجاوز ، و فعالیت است.

محل سکونت : مریخ در این فال را نشان می دهد از راه های که در آن فرد دنبال اهداف آن و چگونگی صرف انرژی است. موقعیت مریخ در میان خانه ها از فال مناطق نشان می دهد از زندگی ، که در آن فرد فعال است. مریخ همچنین ممکن است در این مناطق از رقابت ، مبارزه و بسیج نیروهای به ارمغان بیاورد. این سیاره ، اگر آن را به خوبی در فال قرار داده ، آن را می دهد که توانایی غلبه بر سختی و تمایل قوی برای سفارش.

نمودار نشان می دهد این تصویر از انسان ایده آل زن ، و نمودار انسان به نوع مردانگی که او آن را نشان دهنده. موقعیت نسبی مریخ و زهره در فال را نشان می دهد هماهنگی روابط همکاری بین زن و مرد ، بنابراین مهم است که این سیاره به شکل یک جنبه هماهنگ است.

مریخ می تواند انرژی خود را در راه های مختلف بسته به جایگاه خود را در فال و او را با دیگر جنبه های سیاره ایجاد آشکار. مریخ در دوقلوها ، نشانه حکومت ذهن و مربوط به ارتباطات از عطارد ، نشان دهنده شور و شوق برای "مبارزه" و رقابت فکری ، و پس از بحث و گفتگو ، بحث و اختلافات. در حالی که مریخ در قوس ، نشان دهنده توانایی برای مقابله با آرمان گرایی که به نام آرمان های عالی ، برای خوب است. مریخ ضعیف در حوت با این حال می تواند که یک فرد که به جلوگیری از رویارویی و زندگی سخت و در شکست ساکن نشان می دهد.

Nieharmonijnie aspected مریخ در فال می تواند یک منبع از عدم قطعیت خود را ، جاه طلبی شخصی و یا فقدان انگیزه. راه به واقعیت خارجی قائل شدن ویژگی های منفی از مریخ سیاره بستگی به وجود جنبه های ناهماهنگ از سیارات ، که آنها را ایجاد ، و مواضع خود را در فال. گاهی اوقات یک سیاره می تواند تولید کند ، با این حال ، هر دو هماهنگ و ناهماهنگ به عنوان جنبه های با سیارات دیگر ، که منجر به افشای هر دو از صفات مثبت و منفی آنها advected.
MARS

او در حمل و در عقرب به طور سنتی (امروزه نسبت داده شده به پلوتو) به تجلیل و ستایش در برج جدی ، ترازو تخریب ، از سقوط در سرطان ،

تعاریف :
انرژی ، ابتکار


مریخ اولین بالا "" سیاره است. مدار آن ، در خارج از زمین و جایگاه خود را در جدول پس از وضع حمل با موقعیت خورشید از نزدیک در ارتباط نیست -- آن را به عنوان اتفاق می افتد ، سیارات عطارد و زهره پایین. مریخ در حدود دو و نیم سال از طریق به تمام شخصیت و هر یک از شخصیت است که در حدود 2 ماه.

انجمن ها :

مریخ با عضلات و moczopłciowym سیستم ، غدد جنسی ، غدد آدرنال ، سلول های قرمز خون ، برش و سوزش همراه تحت تاثیر مرد در هر دو płciach ، تجاوز ، عشق ، عمل ، تفنگ ، ابزار تیز.

ویژگی های مثبت مریخ :

استوار ، عشق ، آزادی ، پیشگام ، صراحت ، یک رهبر خوب است ، به خصوص در شرایط podbramkowych ، مدافع ضعیف است. خلق و خو قوی. زنده و پاسخ مثبت در هر وضعیت

ویژگی های منفی مریخ :

پرخاشگری ، تحریک پذیری ، خشونت ، rashness ، عدم پیش بینی ، نزاع ، خلق و خوی ، حذف جزئیات ، ابتذال ، boisterousness.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

پلوتو نماد هر آنچه را که پنهان است و ناخودآگاه. این نشان دهنده غریزه عمیق ، که در روح و روان همه مردم ریشه دارد ، و آشکار است که گاهی اوقات می تواند در راه غیر منتظره و خشونت.
 
پلوتو قوی در فال ممکن است به بی رحمی در دستیابی به اهداف خود و همچنین پیگیری بسیار موثر از این هدف باشد. برای رسیدن به هدف خود هستند و قادر به صرف مقدار زیادی از کار ضروری است ، اما بار دیگر آنها می توانند صبر بزرگ نشان می دهد. بنابراین ، پلوتو حوزه فال energetyzatorem ، که او در آن ساکن است. باعث می شود ناخودآگاه غرایز و تمایلات ترکیب را به قدرت بزرگ است. شما اجازه می دهد برای تبدیل یک مرد به طوری که او همه چیز را برای او در انجام وظایف مورد نیاز است.
هماهنگ جنبه داخلی پلوتو نشان می دهد نظم و انضباط ، شکیبایی و توانایی به تحولات داخلی است که به شما اجازه ایجاد تغییرات در جهان خارجی است. Nieharmonijnie aspected می کند یک مرد ظالم و بی رحم.
به عنوان مثال ، جنبه های مثبت از پلوتون با ماه می دهد در عمق زیادی از عواطف و احساسات ، و همچنین میل به نفوذ و حتی عمیق ترین دانند. جنبه های منفی بین پلوتون و ماه می تواند یک مرد کم و بیش آگاهانه سعی خواهد کرد تا آن فرد را از خود را ، به ویژه کسانی که با آنها او احساسی است.
پر انرژی بسیاری از آنها جنبه های مثبت از پلوتون با مریخ. از آنجا که هر دو این سیارات را با انرژی و فعالیت ، مریخ و پلوتون ، قابل مشاهده و ناخودآگاه پنهان همراه است ، خود را به همکاری را شخصیت فوق العاده قوی که قادر به غلبه بر مشکلات بسیار زیاد است. با این حال ، پس از کشف پلوتون است که با صاحبان قدرت در ارتباط ناخودآگاه فال خود را در جنبه های مثبت مریخ و پلوتون است که معمولا بی اطلاع از وجود این مخزن عظیمی از انرژی است.


ارباب تولد و مرگ. در اساطیر یونان ، حاکم این جهان تاریک است. می دهد پرشور و نفوذ و یا باعث ترس. با استفاده از این عناصر از طبیعت ما ، که در ناخودآگاه ما پنهان است. اقدام مثبت به کار مداوم و تلاش و تمایل. هوش فوق العاده ای می دهد ، یک ذهن مشتاق ، پشتکار ، عملیات شهودی و انواع بزرگ است. در بیشتر پرشور و هیجان انگیز بازیگران حرفهایها متولد کورکورانه یک مورد تک. پلوتو به نفع مسائل مربوط به ترک ها ، وظایف ، و اعتیاد. تشدید درگیری ها ، اختلافات ، مبارزه برای قدرت ، ریاضت ، نظم و انضباط ، بی رحمی ، طغیان نفرت ، ظلم ، جنایت ، نفوذ خارجی ، تعصب.

تابع را به او :
رنگ -- قرمز
عنصر -- آب
زودیاک -- عقرب
روز -- سه شنبه

پول به آنها را تبدیل به وسواس است.
این نشان می دهد resourcefulness بزرگ در تلاش برای تامین مواد. است بعد از همه هیچ مشکلی که وجود دارد ، اما چوب به طرف روشن از پلوتون است. میانبر اغلب گمراه سازد.
هزینه بیش از حد و خواسته ها ، وادار کردن شما به طور مداوم به دنبال منابع جدید درآمد.
رابطه شریک شما مراقبت برای حفظ خود کفایی و استقلال مالی.
استفاده از مهارت های خود را به افرادی که نمی کنند. سعی کنید به شهوت برای پول شما مهم پنهان است.پلوتو در خانه سوم :
شما ذهن نافذ. نظرات خود را دقیقا تنظیم و شما آن را در حال حاضر به وضوح. معمولا سخت منجر به بحث با شما ، چرا که آن مشکل است برای متقاعد کردن شما را به نمایش را تغییر دهید. شما فرد کنجکاو ، شما با توضیحات سطحی راضی نمی کند. بنابراین به کار تحقیقاتی بزرگ تحقق بخشند.
با قدرت خود را از اجبار می تواند به دست آوردن کمک به انجام طرح های خود را. این از ویژگی های بزرگ برای تحقق بخشیدن به طرف روشن از پلوتون است. یک سخنگوی کسانی است که تا به طرز ماهرانه ای می تواند قرار داده و استدلال خود را در یک عامل خوب است.
آیا شما دوست دارید که حق. هنگامی که شما می خواهید مطمئن شوید که شما به خوبی درک خواهد شد ، به شما می گویند "مستقیما از پل ،" گاهی اوقات باعث سردرگمی در شنوندگان.
شما یک برنامه گسترده ، اصلی ، گاهی اوقات رویایی. با توجه به اختیار ذاتی ، ناظران ممکن است از شما اطلاعات حساس را برای ذخیره اختصاص دهید.پلوتو در خانه چهارم :
آیا شما نیاز به یک جایی که شما قادر خواهد بود به استراحت و بهبودی. شما بسیار عاطفی و مشکل را برای شما به حفظ صلح داخلی است. خانواده برای شما مهم است ، حوزه ای از زندگی ، که عمیقا و درمان موضوع را به طور جدی. نیاز به تغییر ممکن است تشدید نمادین با شما در انجام تعمیر قوی داشته باشند ، چینش دوباره مبلمان. سعی کنید به خانه خود را در یک مکان امن برای عزیزان را ، کار بر روی تمایل به کنترل. او فقط به شما می دهد از امنیت کاذب.
آیا می توانید به نیاز عاطفی دیگران و آنها را تشویق اضافه کنید. قدرت درونی و خوبی شما ، می تواند کمک به باز کردن کسانی که کمتر خوش شانس در زندگی است.
شما می توانید به موفقیت در حرفه های مربوط به محیط زیست ، زمین و املاک و مستغلات دست یابد.پلوتو در خانه پنجم :
شما پتانسیل زیادی خلاق است. را به تجربه آنچه شما انجام همه چیز را بسیار به شدت. اما به جای خواب از قدرت ، به بررسی زندگی هنرمندان بزرگ است. این سخت بود ، اغلب در تنهایی و خاطره کار ، بدون بیانیه ای چشمگیر و فشارهای داخلی است.
بسیار جدی و عمیق از طریق تماس با کودکان است. آنها کلیدی برای تغییرات عمیق در زندگی شما. از آنجا که از قدرت بزرگ خود را به چشم ، همه چیز را به آنها منتقل خواهد شد ، زندگی خود را تحت تاثیر قرار دهد.
اصطلاح "کودک" نیز می تواند استعاره باشد و مربوط به این مسائل که خودتان ایجاد کنید (شرکت شما ، انجمن ، مجله ، و غیره). وقتی چیزی از ابتدا ایجاد می کنید ، شما باید انگیزه بزرگ ، آن را به کار کامل است. سعی کنید شور و شوق خود را برای پیدا کردن ، چیزی است که به شما می دهد رضایت در زندگی و بنابراین شما می توانید از قدرت خلاق خود را از بند باز کردن.
روابط عاشقانه شما عمیق و پرشور. مردم معمولا احساس شیفتگی که با آن به کراوات. کسانی که به مردم می تواند بسیاری ، یادگیری به لطف ارتباط با شما.پلوتو در خانه ششم :
شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به آنچه شما در نظر به وظیفه خود. شما اشتیاق قوی برای کمک به دیگران است. شما باید مطمئن شوید که آنچه شما انجام می دهند مفید است برای افراد دیگر ، که حس می کند. لطفا توجه داشته باشید که این راه به شما کمک می کند آنها را ، بدون تعصب به آزادی خود را از انتخاب ، نمایش ، و یا امنیتی است.
کار بسیار مهم است به شما. اگر شما یک فروشنده ، شما از فروش تا زمانی که شما در مورد شما اعتقاد دارند. باید از کیفیت فوق العاده. بنابراین آن را با هر شغل و حرفه است. شما باید برای احساس یک ماموریت در آنچه شما انجام دهد. اغلب احساس می کنید که کار شما انجام می دهند باعث تغییر و تحول شخصی شما. شما توانایی برای بهبود شرایط کار و روش.
مراقبت از سلامت خود ، مواد مغذی مناسب. یاد داشته باشید که شیوه زندگی ، راه و روش تفکر و مقاومت در برابر استرس یک اثر را در خود می کند. آرامش در هوای تازه ، سر و صدا ، آب ، آواز پرندگان و یا هیچ اهمیت آن کمتر از بدهی خود را. سلامت شریف ، شما نمی خواهد می دانم که شما طعم و مزه ، تا زمانی که میکشید تا. به خاطر داشته باشید؟
سنت نجومی نشان می دهد که موقعیت پلوتو در فال خود را پنهان مهارت های شفا.پلوتو در خانه هفتم :
روابط و مشارکت تاثیر زیادی بر فرآیند های داخلی خود را تغییر دهید. شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به شریک رابطه نزدیک ، اما روابط خود را معمولا یک طوفانی کم است. هر دو می خواهند به تسلط بر یکدیگر و هر یک از دیگر را تغییر دهید. قانون به عنوان یک آهن ربا برای مردم : هر دو جذاب و جذب ، سپس رانندگی را دوباره. را. شرط در رابطه صرفا بر اساس وضعیت صدا ، و توضیح هر گونه سوء تفاهم حق دور. بحث. کار بر روی دستیابی به یک سازش ، توانایی مذاکره عادلانه ، در یک رابطه.
بهتر است برای شما کار می کنند ، که در آن خودکفایی را ذخیره کنید. هنگامی که شما در پیدا کردن کسی که قدرت بر فرض شما ، کار کردن با چنین فردی می آید به شما بسیار سخت است. شما یک حس از زمانی که پیمانکاران در این هفتهóbują شما تقلب و یا بی توجهی به وظایف آنها. سعی کنید به یاد بگیرند که با دیگران به اشتراک ابتکار و مسئولیت.پلوتو در خانه هشتم :
م **** الکترونیکی شما بینش و جستجو برای حقیقت است. این میل از طریق علاقه محرمانه تحقق یابد. شما باید اراده قوی ، شما جدی در مورد زندگی ، برخورد با مسائل مهم است. در شرایط بحرانی ، حفظ توانایی عمل می کنند. شما می خواهید برای نفوذ در جهان در اطراف شما و مردم است.
آیا شما می توانید نگاه کنید به اهداف از دیگران است. قدرت باور نکردنی شما قرار می دهد دیگران در پای او.
کار شما ممکن است با اسرار همراه است ، ممکن است از شما نیاز به در مخفی عمل می کنند. شما به قدرت و توانایی کنترل برنامه های خود جلب کرد. شما توانایی های ویژه ای در فیزیک.پلوتو در خانه ninth :
شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به آرمان استادانی. قوی نگه دارید به چه فکر می کنید خود را در فلسفه زندگی است. اغلب ، با این حال ، اعتقاد راسخ خود را مرور خواهیم کرد.
شما ممکن است وسوسه بشوید برای تحمیل یکی دیگر از آرمان های استادانی است. به خاطر داشته باشید که افراد مختلف از یکدیگر و آنچه مهم است برای برخی ، برای دیگران ممکن است هدف از راه دور.
اگر شما علاقه مند در زندگی اجتماعی ، متوجه شوید که قدرت را به اصلاح سیستم فعلی قانونی ، اخلاقی یا مذهبی است. از طریق مشاهده دقیق و تجزیه و تحلیل می تواند پیش بینی جهت توسعه اجتماعی ، گرایش های اجتماعی و رفتار گروه های انسانی است. به یاد داشته باشید ، با این حال ، در مورد تحمل ، حفظ بیطرفی و یک چشم انداز گسترده ای که در ارزیابی واقعیت است.پلوتو در خانه دهم :
شما باید یک رویکرد عمیق و جدی به پیدا کردن جای خود را در جهان و انتخاب جهت مناسب زندگی است. اغلب شورش علیه اقتدار ، و آن را به شما منجر به چشم انداز شکستن به سطح و متوجه. این ممکن است جاه طلبی قوی و تمایل به رسیدن به "اجساد" باشد. م **** الکترونیکی شما از استقلال ، قدرت و اعتماد به نفس خواهد شد.
گاهی اوقات در محله بد را درک مقاصد خود را ، پس برای برقراری ارتباط به وضوح آنچه شما می خواهید امتحان کنید. گوش دادن به مشاوران صالح. بحران در زندگی کار ممکن است برای شما یک ضربه به یک تغییر و تحول عمیق است ، چرا که آنها رخ می دهد به منظور به شما نشان دهد چه چیز دیگری نیاز به تغییر ، به شما معرفی به راه راست برای شما.
شما می خواهید به موفقیت. شما می توانید بسیاری ، اگر شما در رسیدن به کشف آنچه ماموریت شما این است. این به شما می دهد یک شانس برای پیروزی در عشق و شور و تعهد زیادی را خوب در یک انجمن عمومی است.پلوتو در خانه یازدهم :
شما از این ظرفیت بصری برای پیش بینی تحولات ، و امکانات زیادی از اصلاحات. شما می توانید مهارت های خود را با درگیر شدن در فعالیت های انجمن ، گروه و یا جنبش های مذهبی استفاده کنید. شما می توانید تغییر فردی خود را به بسیاری از مسائل در چنین گروه و اضافه کردن پویایی توسعه آن است.
جدی در مورد دوستی های خود را. تلاش برای اطمینان حاصل شود که روابط دوستانه خود را عمیق بود و سمت چپ یک حافظه فشرده. تشکر از دیگران به آنها ، گاهی اوقات شما را در تغییر و تحول در زندگی را تجربه کنند. نیاز به تایید. روابط آشفته با دیگران ممکن است برای شما یک سرنخ مهم است که آن را هم برای تغییر ، و موافقت نامه های خود را با دیگران به اصلاح. به خاطر داشته باشید که علت حوادث می کند در خارج از دروغ نیست ، و تنها شما.
اجرا می شود ، شما را به افکار از آینده دارند. او گسترده قصد دارد برای ساخت و بر اساس واقعیت و در حال حاضر.


پلوتو در خانه twelfth :
اغلب شما از گرفتن این است که شما در یک راه کاملا متفاوت از شما برنامه ریزی شده عمل می کنند. شما باید برای مردم رنج می برند و دیگران کمک می تواند هر زمان که شما درک. به خصوص خشونت علیه شما ضعیف تر افزایش می دهد. شما. بزرگ ، ساخته شده است آگاهی از مهارت های داخلی ، که می تواند خود را از طریق رویاها نبوت آشکار اجتناب از مواد مخدر که ممکن است ایجاد کند.
در برخورد با مردم احساس اجبار برای پنهان کردن این ویژگی شخصیت او را ، که شما رد. شما حساسیت زیادی به افکار و احساسات دیگران ، اما به شما احساس بسیار بهتر است اگر مردم به شما اعتماد نزدیک است. وقتی شما احساس یک تنهایی قریب به اتفاق ، به مردم ، و نه در تنهایی رنج می برند. احساسات می تواند شما را پایمال کردن. بحث در مورد احساسات خود را با عزیزان ، سپس آنها را به ابعاد واقعی تر ، و شما کاهش بار گناه. کار بر روی پذیرش خود. ارائه شده و کار از طریق اشتباهات خود ، دوباره به دست آوردن یک احساس وحدت با جهان ، شما می توانید اعتماد و درمانگر را درک loners ولگرد.
هنگامی که شما در محل کار هستند ، سعی کنید به شخصی جدا از زندگی حرفه ای ، در غیر این صورت کار شما خواهد شد ناکارآمد ، و شما بی ارزش در موقعیت هایی که شما نمی خواهید درگیر.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٢۱ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

عطارد : است نزدیک به خورشید ، که معمولا در نظر گرفته است یک سیاره بی طرف ، عمل نمی نه خوب و نه بد ، با هر سیاره ، که این جنبه را تحت تاثیر قرار.

 


این در هر دو توانایی های ذهنی ، سیستم عصبی و توانایی برقراری ارتباط است. نوع خاصی از ارتباط در حال سفر. این سیاره با عقل ، منطق و درک و فهم همراه است.

عطارد منعکس نیاز به دادن به ما دانش و درک. هل ما را به مطالعه dociekaniu و به اشتراک گذاری نتایج حاصل از دستاوردهای ذهنی ما با دیگران است.

تظاهرات روش از توانایی ما برای برقراری ارتباط با انسانی دیگر ، که با جیوه همراه است ، با این حال ، در موقعیت دقیق خود را در فال بستگی دارد. متفرقه "رنگ" انرژی از عطارد به روش های مختلف ، و به ویژگی های ما را از راه بیان و ارتباط. به عنوان مثال از دو راه کاملا متفاوت از ارتباطات می تواند در خدمت اثر حضور عطارد در دو کاراکتر ها : برج ثور است ، که نشانه ای از حوت و زمین عنصر ، متعلق به عنصر آب. عطارد در صورت فلکی ثور را در ملاحظات خود و بحث های یک مرد treading بصورتی پایدار و محکم به زمین است. این است که واقع بینانه و بر مبنای واقعیت ها. وقتی که او می آموزد چیزهای جدید در مقایسه با آنچه من می دانستم که قبل از. حل مشکلات با استفاده از آنچه که آموخته است. در حالی که فرد با عطارد در حوت احتمالا صحبت احساسی و فصاحت. بیدار imprints تخیل ردیابی قابل مشاهده از او در راه صحبت کردن و فکر کردن. همچنین ممکن است ، در جنبه های منفی ، یک منبع از انحراف و مشکل در تمرکز.

ناهماهنگ از جنبه های عطارد ممکن است ، بسته به نشانه ، که او در آن ساکن ، و این سیاره ، که ایجاد یک جنبه ناهماهنگ ، یک منبع از مشکلات منطقی معنای صوری ، سطحی ، مشکلات در تمرکز ، انتخاب ، و یا بیزاری به تازگی.

نوسان -- جوزا و سنبله
تبعید -- قوس و در حوت
تجلیل -- سنبله
سقوط -- ماهی


ویژگی های فضایی
سیاره : نه مرد و نه زن ، بسته به این سیاره است که با جنبه های اساسی در ارتباط است.
روزانه ، اگر او شما را در صبح و شب ، اگر آن را در شب مشاهده شده است.
اقامتگاه : سنبله ، در مورد رتروگراد - دوقلوها.
تجلیل : جوزا ، در مورد رتروگراد -- سنبله.
Excil : ماهی. در مورد رتروگراد -- قوس.
پاییز : قوس. در مورد رتروگراد -- ماهی.

انجمن نجوم: سرد و خشک است.
عنصر (عنصر) نجوم : هوا.
متال : : جیوه ، بیسموت.
مواد معدنی: : عقیق زرد ، زرد یاقوت کبود ، کهربا ، زرد ، جاسپر ، بریل ، رنگ عقیق جگری یا سرخ مسی ، peridot ، بریل ، توپاز ، چشم ببر.
رنگ نهفته: زرد و زرد متمایل به قهوه ای است.
رنگ طبیعی: رنگارنگ ، رنگین کمانی ، تغییر ، خاکستری ، نارنجی ، زرد ، زرد متمایل به سبز.
روز هفته : چهارشنبه.
تعداد : 5 ، 12 ، 15 ، 17 ، (8 ، 64 ، 260 ، 2080).
دوره زمان در طول سال :
4 ژانویه -- 1 فوریه ، 14-28 آوریل 28 ژوئن -- 7 ژوئیه ، 6 -- 15 سپتامبر 15 -- نوامبر 24.
مرحله بارداری : sixth ماه ، زمانی که تشکیل دهنده مو ، ابرو ، چشم ها ، اندام های گفتار و ناخن.

فلور : بومادران ، کوهی ، برگ بو ، پیچ امین الدوله ، شاه توت ، روناس ، گل شاه پسند ، گل یاس ، برگنو ، Wrotycz ، سمان کوهی ، سیب ، ارزن ، سنبل الطیب ، گندم ، چاودار ، کاهو ، کاسنی ، صندل ، ریحان ، مرزنجوش ، جعفری ، آناناس ، کرفس ، رازیانه ، سینه دارو ، شاه تره معمول است ، شیرین بیان.
حیوانات : گاو نر ، گوزن ، سگ ، خوک ، خرگوش ، روباه ، میمون ، کفتار ، سنجاب ، راسو ، مار ، ادم کودن و سرسخت ، اسکیت ، خروس ، لک لک ، طوطی ، برفک ، بلبل ، چکاوک ، گنجشک ، عنکبوت ، جرثقیل ، دارکوب سبز ، پرستو ، زاغی ، سوسک ، مورچه ، ملخ ، زنبور عسل.
کشورها و مناطق : مصر ، یونان ، بلژیک ، سوئیس ، ترکیه ، آسیای صغیر ، سیلسیا ، انگلستان ، فلاندر ، لمباردی ، ساردینیا.

سن : 7-14 سال است.
دست خط : متزلزل ، عصبی ، انحنای خفیف ، نامه زمین ناهموار ، کوتاه ، خطوط تیز.
قانون اساسی :
در بیشتر موارد ، خوش بر و رو ، شکل بلند و باریک ، بلند ، سر باریک ، کشیده ، صورت بیضی شکل ، پیشانی بالا ، چانه کوچک ، درخت فندق ، معمولا بی قرار ، چشم کوچک ، لبها و یا کامل و کوچک ، و یا باریک و تنگ ، قفسه سینه با یک گسترده ، با شانه راست ، در دیگران -- یک تخت ، کوچک ، با شانه های کاهش یافته ، به نحوه راه رفتن سریع ، پر انرژی ، با صدای بلند در بخش ، AU بیشتر آرام و قابل اعتماد ، از صحبت کردن به طور کلی راه سریع است.
خلق و خو : نوع برج جوزا -- خوش مشرب ، عصبی تمایل به چندجانبه گرایی و انشعاب. نوع U مری -- غمگین ، آرام ، خونسرد.
ویژگی های مثبت : نوع جمینی : ظریف ، ذهن خلاق ، یک تخیل غنی و واضح ، تخیل خلاق ، ترکیب موفق از شهود و عقل. کنجکاوی استثنایی ، تمایل از دانش ، مهارت های ارتباطی است. نشاط ، تحرک ، وابسته به سخنرانی هدیه ، صداقت ، صداقت ، نجابت ، بخشندگی و سخاوت ، نبوغ ، استعداد ، حافظه خوب ، دست چالاک. علمی و هنری توانایی ، توانایی به سرعت به نیازهای مردم ، همه چیز و شرایط وفق دهند. در مورد نوع مری: : آرام ، عزت نفس ، شمارش فقط بر روی قابلیت های خود را ، در لحظه های دشوار -- اعتقاد به آینده ای بهتر. احساس تدبیر ، خوب خود نظم و انضباط ، کنترل خود ، خود کنترل ، تدبیر ، روش ، مهارت ، صداقت ، سعی و کوشش. قابلیت انطباق با مردم و شرایط. فکر سازمان یافته ، حافظه فوق العاده ، نظرات قوی ، مهارت های تحلیلی.
ویژگی های منفی : نوع برج جوزا: : بی ثباتی ، تنوع ، عدم ثبات عاطفی ، معنوی عدم تعادل ، بی تصمیمی ، سطحی ، شتاب غیر ضروری ، nieoględność. بی قراری مداوم داخلی ، عصبی بودن ، بی اعتمادی ، مباهات ، وراجی و پرحرفی ، سطحی ، پراکندگی. Nieprzebiernie در اقدامات. نوع مری: : بی قراری ثابت داخلی ، بی تصمیمی ، nitpicking ، نزاع ، انتقاد شدید ، خود پرستی ، خودخواهی ، حیله گری ، ریاکاری ، pedantry ، تحریک پذیری ، اغراق شده است.

خام فیزیولوژیک : اندام فوقانی -- شانه ها ، بازوها ، دست ها ، انگشتان دست ، استنشاق -- تراشه ، برونش ها ، ریه ها ، اندام های گفتار ، مری ، پلور ، زبان ، سیستم عصبی ، دستگاه گوارش ، هر ترکیبی از بدن -- قطعات متحرک از دستگاه osteoarticular ، هماهنگی حرکات ، لینک های سیستم عصبی محیطی از تبادل اکسیژن مرکزی.
بیماری : سردرد ، سرگیجه ، بیماری های دستگاه تنفسی فوقانی ، برونشیت و ذات الریه ، سل ، آسم ، اختلالات عصبی ناشی از تحریک بیش از حد یا روانی ، استرس ، خستگی یا ناراحتی ، از دست دادن حافظه ، اختلال در صحبت کردن.

Sygnifikuje : اخبار ، شایعات ، مقالات مهم ، اسناد و مدارک رسمی ، مواد چاپی و دست نویس ، هر چیزی در ارتباط با نوشتن ، کتاب ، نشر ، چاپ ، تصاویر ، حمل و نقل ، پست ، ارتباطات ، مطبوعات ، آموزش و پرورش ، مدارس ، کالج ها ، کسب و کار ، کوتاه سفر ، تجارت ، دانش ، نوجوانان ، جوانان ، افراد تحصیلکرده ، بستگان ، برادران ، خواهران ، همسایگان ، pickpockets ، krętaczy ، szulerów.

حرفه : همه فکری مشاغل ، ریاضیدانان ، astrologers ، معامله گران ، منشی ها ، notaries ، وکلا ، ضمیمه ، مجسمه سازان ، شاعران ، سخنوران ، معلمان ، پرینتر ، ادارات ، کارمندان ، صنعتگران ، tailors ، باربرها ، رسولان ، عوامل ، butlers ، تجار ، دانشمندان ، نویسندگان ، نمایندگان مجلس ، روزنامه نگاران . postmen ، ، ارتباطات ، مهندسان ، حسابداران ، برنامه نویسان ، مخترعان ، راهنماهای گردشگری.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

عطارد : است نزدیک به خورشید ، که معمولا در نظر گرفته است یک سیاره بی طرف ، عمل نمی نه خوب و نه بد ، با هر سیاره ، که این جنبه را تحت تاثیر قرار.

 


این در هر دو توانایی های ذهنی ، سیستم عصبی و توانایی برقراری ارتباط است. نوع خاصی از ارتباط در حال سفر. این سیاره با عقل ، منطق و درک و فهم همراه است.

عطارد منعکس نیاز به دادن به ما دانش و درک. هل ما را به مطالعه dociekaniu و به اشتراک گذاری نتایج حاصل از دستاوردهای ذهنی ما با دیگران است.

تظاهرات روش از توانایی ما برای برقراری ارتباط با انسانی دیگر ، که با جیوه همراه است ، با این حال ، در موقعیت دقیق خود را در فال بستگی دارد. متفرقه "رنگ" انرژی از عطارد به روش های مختلف ، و به ویژگی های ما را از راه بیان و ارتباط. به عنوان مثال از دو راه کاملا متفاوت از ارتباطات می تواند در خدمت اثر حضور عطارد در دو کاراکتر ها : برج ثور است ، که نشانه ای از حوت و زمین عنصر ، متعلق به عنصر آب. عطارد در صورت فلکی ثور را در ملاحظات خود و بحث های یک مرد treading بصورتی پایدار و محکم به زمین است. این است که واقع بینانه و بر مبنای واقعیت ها. وقتی که او می آموزد چیزهای جدید در مقایسه با آنچه من می دانستم که قبل از. حل مشکلات با استفاده از آنچه که آموخته است. در حالی که فرد با عطارد در حوت احتمالا صحبت احساسی و فصاحت. بیدار imprints تخیل ردیابی قابل مشاهده از او در راه صحبت کردن و فکر کردن. همچنین ممکن است ، در جنبه های منفی ، یک منبع از انحراف و مشکل در تمرکز.

ناهماهنگ از جنبه های عطارد ممکن است ، بسته به نشانه ، که او در آن ساکن ، و این سیاره ، که ایجاد یک جنبه ناهماهنگ ، یک منبع از مشکلات منطقی معنای صوری ، سطحی ، مشکلات در تمرکز ، انتخاب ، و یا بیزاری به تازگی.

نوسان -- جوزا و سنبله
تبعید -- قوس و در حوت
تجلیل -- سنبله
سقوط -- ماهی


منبع : http://horoskopium.pl/astrologia/planety/merkury/
ویژگی های فضایی
سیاره : نه مرد و نه زن ، بسته به این سیاره است که با جنبه های اساسی در ارتباط است.
روزانه ، اگر او شما را در صبح و شب ، اگر آن را در شب مشاهده شده است.
اقامتگاه : سنبله ، در مورد رتروگراد - دوقلوها.
تجلیل : جوزا ، در مورد رتروگراد -- سنبله.
Excil : ماهی. در مورد رتروگراد -- قوس.
پاییز : قوس. در مورد رتروگراد -- ماهی.

انجمن نجوم: سرد و خشک است.
عنصر (عنصر) نجوم : هوا.
متال : : جیوه ، بیسموت.
مواد معدنی: : عقیق زرد ، زرد یاقوت کبود ، کهربا ، زرد ، جاسپر ، بریل ، رنگ عقیق جگری یا سرخ مسی ، peridot ، بریل ، توپاز ، چشم ببر.
رنگ نهفته: زرد و زرد متمایل به قهوه ای است.
رنگ طبیعی: رنگارنگ ، رنگین کمانی ، تغییر ، خاکستری ، نارنجی ، زرد ، زرد متمایل به سبز.
روز هفته : چهارشنبه.
تعداد : 5 ، 12 ، 15 ، 17 ، (8 ، 64 ، 260 ، 2080).
دوره زمان در طول سال :
4 ژانویه -- 1 فوریه ، 14-28 آوریل 28 ژوئن -- 7 ژوئیه ، 6 -- 15 سپتامبر 15 -- نوامبر 24.
مرحله بارداری : sixth ماه ، زمانی که تشکیل دهنده مو ، ابرو ، چشم ها ، اندام های گفتار و ناخن.

فلور : بومادران ، کوهی ، برگ بو ، پیچ امین الدوله ، شاه توت ، روناس ، گل شاه پسند ، گل یاس ، برگنو ، Wrotycz ، سمان کوهی ، سیب ، ارزن ، سنبل الطیب ، گندم ، چاودار ، کاهو ، کاسنی ، صندل ، ریحان ، مرزنجوش ، جعفری ، آناناس ، کرفس ، رازیانه ، سینه دارو ، شاه تره معمول است ، شیرین بیان.
حیوانات : گاو نر ، گوزن ، سگ ، خوک ، خرگوش ، روباه ، میمون ، کفتار ، سنجاب ، راسو ، مار ، ادم کودن و سرسخت ، اسکیت ، خروس ، لک لک ، طوطی ، برفک ، بلبل ، چکاوک ، گنجشک ، عنکبوت ، جرثقیل ، دارکوب سبز ، پرستو ، زاغی ، سوسک ، مورچه ، ملخ ، زنبور عسل.
کشورها و مناطق : مصر ، یونان ، بلژیک ، سوئیس ، ترکیه ، آسیای صغیر ، سیلسیا ، انگلستان ، فلاندر ، لمباردی ، ساردینیا.

سن : 7-14 سال است.
دست خط : متزلزل ، عصبی ، انحنای خفیف ، نامه زمین ناهموار ، کوتاه ، خطوط تیز.
قانون اساسی :
در بیشتر موارد ، خوش بر و رو ، شکل بلند و باریک ، بلند ، سر باریک ، کشیده ، صورت بیضی شکل ، پیشانی بالا ، چانه کوچک ، درخت فندق ، معمولا بی قرار ، چشم کوچک ، لبها و یا کامل و کوچک ، و یا باریک و تنگ ، قفسه سینه با یک گسترده ، با شانه راست ، در دیگران -- یک تخت ، کوچک ، با شانه های کاهش یافته ، به نحوه راه رفتن سریع ، پر انرژی ، با صدای بلند در بخش ، AU بیشتر آرام و قابل اعتماد ، از صحبت کردن به طور کلی راه سریع است.
خلق و خو : نوع برج جوزا -- خوش مشرب ، عصبی تمایل به چندجانبه گرایی و انشعاب. نوع U مری -- غمگین ، آرام ، خونسرد.
ویژگی های مثبت : نوع جمینی : ظریف ، ذهن خلاق ، یک تخیل غنی و واضح ، تخیل خلاق ، ترکیب موفق از شهود و عقل. کنجکاوی استثنایی ، تمایل از دانش ، مهارت های ارتباطی است. نشاط ، تحرک ، وابسته به سخنرانی هدیه ، صداقت ، صداقت ، نجابت ، بخشندگی و سخاوت ، نبوغ ، استعداد ، حافظه خوب ، دست چالاک. علمی و هنری توانایی ، توانایی به سرعت به نیازهای مردم ، همه چیز و شرایط وفق دهند. در مورد نوع مری: : آرام ، عزت نفس ، شمارش فقط بر روی قابلیت های خود را ، در لحظه های دشوار -- اعتقاد به آینده ای بهتر. احساس تدبیر ، خوب خود نظم و انضباط ، کنترل خود ، خود کنترل ، تدبیر ، روش ، مهارت ، صداقت ، سعی و کوشش. قابلیت انطباق با مردم و شرایط. فکر سازمان یافته ، حافظه فوق العاده ، نظرات قوی ، مهارت های تحلیلی.
ویژگی های منفی : نوع برج جوزا: : بی ثباتی ، تنوع ، عدم ثبات عاطفی ، معنوی عدم تعادل ، بی تصمیمی ، سطحی ، شتاب غیر ضروری ، nieoględność. بی قراری مداوم داخلی ، عصبی بودن ، بی اعتمادی ، مباهات ، وراجی و پرحرفی ، سطحی ، پراکندگی. Nieprzebiernie در اقدامات. نوع مری: : بی قراری ثابت داخلی ، بی تصمیمی ، nitpicking ، نزاع ، انتقاد شدید ، خود پرستی ، خودخواهی ، حیله گری ، ریاکاری ، pedantry ، تحریک پذیری ، اغراق شده است.

خام فیزیولوژیک : اندام فوقانی -- شانه ها ، بازوها ، دست ها ، انگشتان دست ، استنشاق -- تراشه ، برونش ها ، ریه ها ، اندام های گفتار ، مری ، پلور ، زبان ، سیستم عصبی ، دستگاه گوارش ، هر ترکیبی از بدن -- قطعات متحرک از دستگاه osteoarticular ، هماهنگی حرکات ، لینک های سیستم عصبی محیطی از تبادل اکسیژن مرکزی.
بیماری : سردرد ، سرگیجه ، بیماری های دستگاه تنفسی فوقانی ، برونشیت و ذات الریه ، سل ، آسم ، اختلالات عصبی ناشی از تحریک بیش از حد یا روانی ، استرس ، خستگی یا ناراحتی ، از دست دادن حافظه ، اختلال در صحبت کردن.

Sygnifikuje : اخبار ، شایعات ، مقالات مهم ، اسناد و مدارک رسمی ، مواد چاپی و دست نویس ، هر چیزی در ارتباط با نوشتن ، کتاب ، نشر ، چاپ ، تصاویر ، حمل و نقل ، پست ، ارتباطات ، مطبوعات ، آموزش و پرورش ، مدارس ، کالج ها ، کسب و کار ، کوتاه سفر ، تجارت ، دانش ، نوجوانان ، جوانان ، افراد تحصیلکرده ، بستگان ، برادران ، خواهران ، همسایگان ، pickpockets ، krętaczy ، szulerów.

حرفه : همه فکری مشاغل ، ریاضیدانان ، astrologers ، معامله گران ، منشی ها ، notaries ، وکلا ، ضمیمه ، مجسمه سازان ، شاعران ، سخنوران ، معلمان ، پرینتر ، ادارات ، کارمندان ، صنعتگران ، tailors ، باربرها ، رسولان ، عوامل ، butlers ، تجار ، دانشمندان ، نویسندگان ، نمایندگان مجلس ، روزنامه نگاران . postmen ، ، ارتباطات ، مهندسان ، حسابداران ، برنامه نویسان ، مخترعان ، راهنماهای گردشگری.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٢:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

نوعی از توسعه سیارات ، سیارات مربوط به بیش از روز پس از آن از هفته زمان به منظور مجموعه ودیک یکشنبه -- یکشنبه ، دوشنبه -- ماه ، سه شنبه -- مریخ ، چهارشنبه -- عطارد ، پنجشنبه -- مشتری جمعه -- زهره ، شنبه -- زحل. هر سیاره حاکم تمام روز می باشد این سیاره ودیک حاکم از طلوع آفتاب در آن روز ، یک مرد متولد شده در شب ، برای مثال ، از پنجشنبه تا جمعه است که همیشه تحت اختیار مشتری ، پنجشنبه حاکم از شرق ، از جمله موارد زیر را پس از شب ، تا طلوع خورشید در روز جمعه ، هنگامی که در روز بعد شامل قدرت زهره! بنابراین سیاره زمین و تمام روز و حتی horami بتن در هر روز داد. آغاز روز طول می کشد یک لحظه نزدیک ، زمانی که سپر یکشنبه شروع به ظهور ، و نه هنگامی که شما به تمام ظهور خواهد کرد ، و یا وقتی که اندازه گیری می رود در افق است ، که بسیار مهم برای تعیین پدیده و اغلب در یک متخصص astro - بحث شده است.

Rahu و Ketu : فال طالع بینی ودیک است و به شکل یک مربع است که برای هفت سیاره مقدس از خورشید تا زحل دو سیاره و نامرئی ، گره های قمری محاسبه می شود. محاسبات مربوط هستند HORA به اصطلاح -- ساعت دنده های سیاره ای که آغاز می شود در طلوع خورشید! جدول نشان می دهد اجرا Horas در نظم که در آن گردش این سیاره ، از طلوع خورشید در روز شنبه ، بلکه در روز دیگر ، به دلیل اگر چه به منظور ثابت می ماند در نزولی با شروع از هر سیاره و دورتر از زحل به پایین است.

* * * * زحل -- ثانی -- شروع می شود در روز شنبه -- شعار : OM Namah Sanaya!
* * * * مشتری -- انجمن -- شروع می شود در روز در روز پنج شنبه -- شعار : OM Namah Gurawe!
* * * * مریخ -- Mangala -- شروع می شود در روز در روز سه شنبه -- شعار : OM Namah Mangala'ya!
* * * * یکشنبه -- Surya -- شروع می شود در روز یکشنبه -- شعار : OM Namah Surya'ya!
* * * * زهره -- Śukra -- روز شروع می شود در روز جمعه -- شعار : OM Namah Śukra'ya!
* * * * عطارد -- Budha -- روز شروع می شود در روز چهارشنبه -- شعار : OM Namah Budha'ya!
* * * * ماه -- چاندرا -- روز شروع می شود در روز دوشنبه -- شعار : OM Namah Ćandra'ya!

برای تعیین صحیح از ساعت سیاره ای -- Hora -- نیاز به یاد داشته باشید که هر دو روز و شب به 12 قسمت مساوی از هم تقسیم می شود. این به این معنی است که در روز تابستان است و یک شب طولانی hora hora کوتاه ، و برعکس در زمستان ، چرا که روز دوازدهم از این زمستان ، به سختی 40 دقیقه ، شب دوازدهم را از این و بیش از 1.5 ساعت دوره می افتد. اگر چنین توضیح واضح نباشد ، به این معنی که ما درک می کنیم چرا که بسیاری از زمان مورد نیاز برای استاد نجوم ودیک! دنده های سیاره ای ، برای مثال ، در روز چهارشنبه ، روز به شرح زیر است : budha -- چاندرا -- ثانی -- گورو -- mangala -- surya -- śukra -- budha -- چاندرا -- ثانی -- گورو -- mangala! شب آغاز می شود یک سیاره دیگر : surya ، و ما باید برای آینده 12 برابر بخش شب و پنجشنبه ادامه از طلوع خورشید سیاره گورو دوباره شروع می شود ، و یا مشتری.

می توان گفت که هر روز (در هر سن) ، حکومت دو سیاره به طور همزمان. یکی این است که قدرت آغاز می شود با طلوع آفتاب و طول می کشد از طریق Hora اول (ساعت 1 / 12 روز) و دیگر این است که صحبت می کند که در حال حاضر ، با توجه به منظور ساده از زمان داده شده از روز (روز) ، Hora. بنابراین ، کسی که در یک روز یکشنبه در ساعت سوم (Hora) متولد شده است و تحت قدرت ترکیبی از تاثیر خورشید (Surya) و عطارد (Budha). برای تفسیر درست urodzeniowego فال تعیین چه روز از هفته و در چه بخش ، ساعت روز (روز) یک مرد در آن متولد شد ، و سپس به بررسی ترکیبی از دو سیاره از هفت اصلی در نجوم ، به 49 ترکیب در عمل. این سیاره بر روی پایه ، پس زمینه ، و hora کره زمین ، یک ساعت از تولد از اصلاح آن است. سرگرمی یک راه بسیار جدی نیز تعیین زمان مطلوب برای شروع پروژه های مختلف ، مهم ، مانند شروع خانه سازی ، ترک و یا حرکت می کنند ، و حتی تعیین زمان جلسات از حزب و یا پارلمان است.روز در هفته -- از شرق به شرق خورشید شمارش


دوره ودیک شروع می شود در خورشید است. این سیاره توسط هم از طلوع خورشید می باشد. پس ساعت اول از روز یکشنبه ، این زمان ، Hora از خورشید ، Surya. روز دوشنبه ، ساعت اول ، از این زمان به رهبری ماه. همیشه در این سیاره حاکم در ساعت اول از یک روز به عنوان یک تاثیر سیاره ای در طول دوران ، مانند شب و روز ، تا زمانی که بعد از طلوع آفتاب حساب می کند. آنچه مهم است این است که مردم به دنیا آمد پس از نیمه شب ها همیشه بیشتر به انرژی و یا با کیفیت از روز قبلی...یکشنبه -- روز یکشنبه -- Ravivara -- راوی ، Surya ، Suurya ، Soorya

این روز یکشنبه ، پادشاه از همه سیارات می باشد. در تقویم ودیک ، از یک سری هفت روز آغاز می شود در روز یکشنبه. این مهم است که یک روز در غرب خورشید در پایان در تقویم ، که مجموعه اهداف و ارزش ها در سر آنها قرار داده است. این را می توان توضیح داد ، با این حال ، این واقعیت است که یکشنبه مسئول قدرت خلاق و میل به شکل دادن به جهان ، نماد و نشانه اعتقاد به قدرت خود ، از زیبایی زندگی و دستیابی به کمال فیزیکی است. این هدف نهایی از فرهنگ مدرن است. در فلسفه شرق آن نقطه شروع و پایان است که بی تفاوتی ، جدا از ماده و بازگشت به خدا ، سمبل زحل و شنبه. یکشنبه یک روز کامل سرگرم کننده و پر جنب و جوش است. ما می توانیم هر کاری دلمان ، چیزی است که سالم و خلق و خوی ما را بهبود می بخشد. لباس در فام های شاد زرد ، همچنین برای طلا و ، مانند همیشه ، با لمس از سفید و یا نیلی.

روز از انرژی ، فعالیت های زندگی ، عمل می کنند ، نیز بسیار برای کار خلاق خوب است. در همان زمان مردم **** که که در آن خورشید کاهش برداشت ، آن را به ارزش بیش از معمولا هنگام رانندگی ، هنگامی که خرید و آشنا شدن با مردم است. خورشید نیز می تواند به درک ما از جهان ، برآورد اغلب بیش از حد خوش بینانه از چیزهایی که در روز های مختلف را مختل کند. انرژی خورشیدی کار می کند در دو راه ، تشویق می کند به ما عمل کند و تنبل در همان زمان رشد کرد ، برخی از مردم با چنین ترکیبی بزرگ کنار آمدن ، اما نه همه ، هیچ کمبود افرادی که در روز یکشنبه ممکن است عکس تهاجمی و یا معاون احساس وجود دارد ، قادر به انجام هیچ نیست. هر گونه رژیم غذایی شما می توانید هر چیزی را بدون صدمه به بدن می خورند. ما در شروع درمان با گیاهان از نشانه ای از خورشید : : آفتابگردان ، قاصدک ، سنت جان ، مریم گلی ، جو و قزل درخت.

-- این یک روز خوب برای تجدید نیروهای خلاق است. شنبه -- یکشنبه سخت و جذب انرژی از روز است. نام لهستانی نشان می دهد که آثار غیر محدود کردن فعالیت های این روز است.
-- شما می توانید ذرت ، ایجاد را به مواد مخدر ، آغاز یک جنگ (مبارزه).
-- شما باید از کشتی ها تخلیه آب نیست ، سفر به غرب (جهت از مرگ خورشید) ، پزشکان اگر این امکان وجود دارد باید درمان بیماری های ناشی از تب و التهاب شروع نمی شود.
-- یکشنبه یک روز گرم ، یک کمی خام ، راه که در آن انسان صرف آن خواهد شد قدرت خلاق خود را در عرض یک هفته را تحت تاثیر قرار است.
-- این ارزش هم به موسیقی و انرژی خلاق از فعالیت های در حال توسعه است.

متولد در روز یکشنبه :

به طور کلی شاد مردم است. آنها حس شوخ طبعی ، روشن و سیما دلپذیر است. آنها باید به شکایت از وضعیت مواد ، فقدان اطلاعات و یا محبوبیت. در خارج از قوی و پویا ، اما ممکن است تجزیه داخلی ، شک نقش خود در جهان است. وقت با ارزش خود را درک نمی کنند. جسمی ، خورشید چشم عسل رنگ و صورت گرد.دوشنبه -- روز از ماه -- Somavara -- چاندرا ، Soma

در همان روز ، حاکم ماه. او مسئول ذهن ، و من فکر کردم ، احساسات ، longings ، شادی ها و رنج انسان. ذهن است که متغیر و نامشخص است ، اغلب خود را هوی و هوس و fancies ، آن را نیز به ماهیت دوشنبه. در این روز podejmujmy هر گونه تصمیم گیری تنها در احساسات و شهود است. روز دوشنبه ، بهترین برای مقابله با آثار مختلف هنر و صنعت ، و نیز حرکت می کند. رنگ افزایش تاثیر انرژی در این روز ماه سفید و نیلی. و شب به انعکاس مذهبی ، دعا ، مدیتیشن و سرسپردگی به خدا را در قالب مرد به عنوان شیوا ، Mahadeva اختصاص داده است.

در عوض ، باید در آن روز از کار طولانی مدت نیاز به تلاش و تعهد شود نبود. بهتر است که خودمان را محدود به آنچه که می تواند به سرعت شروع و پایان. دوشنبه روز فوق العاده نامطلوب به ازدواج ، وام ، و کمک مالی از کمک رسانی ، و همچنین از شروع هر گونه ساخت و ساز است. به وضوح روشن است که در روز بیش از حد به برنامه ریزی نیست ، همه چیز می تواند تبدیل به غیر واقعی ، و وعده ، فریبنده. رژیم غذایی باید از غذاهای ادویه دار ، اجتناب کنند ، زیرا در روز دوشنبه غشای مخاطی معده ما این است که تحریک شده باشد. Odstawmy کنار الکل ، ترجیحا به طور دائمی. در پایان روز است که برای یک استخر و یا حتی یک وان حمام نشان داد. روز دوشنبه ، آن را خوب است برای شروع درمان با گیاهان را از نشانه های ماه : کدو تنبل ، kapuścianym آب ، گل رز وحشی و گل زیرفون.

-- روز دوشنبه ، شما می توانید یک عروسی ، ترتیب خرید لباس و جواهرات ، غذا ، زمین -- اما به دلیل بی ثباتی از روز می توان به سرعت به دست آورد خوبی برای از دست بدهند.
-- صبح بخیر به همه فعل و انفعالات بین فردی. اغلب آنها را اجرا هموار و خوش.
-- در این روز بیشتر از حوادث وجود دارد ، بیشتر بیماران گزارش دکتر ، بیشتر خودکشی. تا امروز ، ارتدوکس بخش هایی از هند که در آن روز ، و نه در مغازه ها بسته یکشنبه و سازماندهی روز خاموش است.
-- روز دوشنبه ، یک فرد بیشتر در معرض نفوذ یک ذهن بی قرار و بیشتر از تلفن همراه در روزهای دیگر. بنابراین بهتر است به یک تصمیم گیری که نیاز به هوشیاری و ثبات.

متولد روز دوشنبه :

جسمی ، ماه را می دهد رنگ سفید ، چشمان زیبا ، کوتاهی قد و شکل گوشتالو. اینها افرادی هستند که مانند خانه و گرما در خانه ، یک حافظه خوب و تخیل زنده. آنها فضل بزرگ ، نجابت و حساسیت. آنها می توانند به فرار و بی ثبات به فکر خرابی روانی.سه -- روز مریخ -- Mangalavara -- Mangala ، Bhauma ، همر

در این روز توسط مریخ در زبان سانسکریت است که به نام حکومت Mangala (انجام موفقیت و پیروزی).

بهترین روز برای پروژه های که نیاز به بسیاری از تلاش و رنج. برای این لباس در فام های مختلف رنگ قرمز -- از صورتی تا قرمز تیره ، از نارنجی مایل به قرمز به رنگ زنگ (که به سایه های صورتی ظریف و به رنگ قرمز تا حدودی از بین بردن نفوذ قوی از مریخ). Dołóżmy هنوز این کمی نیلی -- محافظ رنگ. آداب و رسوم و شیوه های روز برای رفاه و سعادت و یا پیروزی.

ما در آغاز روز با ورزش ، فعالیت ، حرکت. درگیری ، نزاع ، و به لحاظ احساسی درگیر جلسات از ما ، هر گونه اختلاف می تواند به نزاع و دشمنی تبدیل شود. سه روز لذت بخش برای هرکسی است ، اما به ویژه برای افراد با ابتکار عمل. همچنین ترویج همه چیز است که عاشقانه ، شما می توانید حرکت تند و سبک و به دنبال ماجراهای ، خوب برای تاریخ. در آن شب ، اما بهتر است به آن پناه در خانه ، و قطعا اجتناب از هر گونه تجمع. روز سه شنبه ، افزایش کارایی از همه نوع از داروها به نام. تاثیر محلی است. در آن روز از آغاز درمان با گیاهان مریخ -- hops ، سنبل الطیب ، گزنه ، نعناع و زالزالک. افزایش اثرات مفید آب چغندر و آلو ورا.

-- سلام ، این به طور عمده تحت تاثیر قرار می قلمرو فیزیکی ، آن است که شروع به منفی ترین پروژه ، به جز کسانی که با دفاعی و تهاجمی. خوب به عمل سحر و جادو دفاعی.
-- شما می توانید تمام مراحل که نیاز به قدرت ، شجاعت ، ثبات و استحکام ، و اندازه گیری از ظلم و ستم آغاز می شود.
-- در این روز راحت تر از دیگری می آید به اختلافات و حوادث است.

متولد روز سه شنبه :


مریخ به رنگ قرمز از مو ، پوست و چشم ها می دهد نگاه کمی خشن. فرزندان او هستند عضلانی ، با ظرفیت اعمال قهرمانانه. آنها را می توان با مواد منفجره ، باشند flicts و خشونت است.


چهارشنبه -- روز عطارد -- Budhavara -- Budha ، Tareya

این روز عطارد ، شاهزاده چابکی و سرعت است. عطارد مسئول عقل و یادگیری -- به ویژه کسانی که فعالیت های با انرژی های چهارشنبه تداخل می کنند. این یک روز را در بالاترین درجه منجر به برقراری ارتباط با دیگران ، و ارزیابی منصفانه و باور است ،. تمام گفتگوها و مذاکرات را باید موفق. چهارشنبه انرژی افزایش رنگ آبی است -- هر دو سبک تر و تیره تر است. خوب است آن را به لهجه های سفید و بنفش بر.

اغلب از آن روز ترین اضطراب از هفته است. عجله چهارشنبه علت بسیاری از حوادث ناخوشایند است. به یاد داشته باشید ، با این حال ، که عطارد به ترویج انواع عملیات و خرید و فروش نقدی ، خرید و wyjazdom کوتاه ، و دانش از تجارت ، امضای قرارداد. در آن روز ، آن را به ارزش در این هفتهóbować حل مسائل پیچیده ، نوشتن نامه و مذاکره کنند. رژیم غذایی توصیه می شود انواع مختلفی است ، اما بالاتر از همه آن است که ارزش را برای بهبود دفع مدفوع ، خوردن غذاهای گیاهی غنی از فیبر -- میوه ها و سبزیجات. ما همچنین به سلامت گردو ، سوپ کدو تنبل ، کمپوت از میوه های خشک ، مربا با ذغال اخته است. چهارشنبه ما شروع هر گونه درمان با گیاهان از نشانه ای از عطارد : گل برف ، اسطوخودوس ، افسنطین ، سرخس ، رازیانه ، جعفری ، سرو کوهی ، آب انار.

-- در تاریخ دوشنبه ، شما می توانید یک عروسی ترتیب ، یک مدرسه یا کتابخانه.
-- شما می توانید از داروها ، آماده سازی احداث پروژه های جدید و اجرای آنها را به عمل است.
-- این یک روز خوب به همه کسب و کار است. شما می توانید خرید و فروش سودمندانه.
-- آیا فعالیت های است که ممکن است عدم اطمینان و نگرانی و نگرانی باعث شروع نمی شود.
-- صبح بخیر برای دیدار با عزیزان.

متولد روز چهارشنبه :


آنها مودب و پیچیده ، قضاوت خود را روشن ، فکر می کنم سرعت و به آسانی. ارتباط دانش سریع تر از دیگران است. آنها در اثبات نشده همه چیز را باور ندارد ، زیرا ایمان است یکی از ویژگی های مورد عطارد نیست مشخص است. آن را می دهد فرزندان خود را به ظاهر جوان ، بلکه بیش فعالی و عصبی بودن. مردم در روز چهارشنبه هستند سخنرانان خوب و تحلیلگران.پنجشنبه -- روز از مشتری -- Guruvara -- انجمن Bryhaspati ، Brihaspati

حامی پنجشنبه است مشتری ، سیاره ارزانی بسیاری از نعمت ، پر از حکمت و خوش بینی ، نمادی از هدایت معنوی و روحانی ، گورو. در این روز ، بسیاری از ما خوشبختی خوب است. ما می توانیم مراقبت از امور مالی را (برای مثال ، به اعتبار). در تاریخ شنبه ، بهترین را به پوشیدن سبز -- dobierzmy روحیه مربوطه را از سایه که ما از رنگ ، در حالی که اجتناب کثیف و سمی گونه روشن است. رنگ بنفش ، به عنوان رنگ از موبدان و جادوگران ، از گورو نیز مناسب است ، خصوصا برای اهداف بالاتر است. عصر به خیر به عمل با اشکال شخصی انجمن گفتگوی تجارت (کارشناسی ارشد) ، sadhus (مقدس) ، یا فرشتگان (devas).

این روز بزرگ را به تصمیم گیری های قانونی است. همچنین باید مراقبت از آن روز را به تفکر در مورد مسائل مهم برای شما ، مراقبت از روحانی و معنوی ، خود توسعه ، ثبت نام در یک دوره ، پرداخت مراجعه به دادگاه بالاتر است. اگر شما به یک سفر طولانی به ، به ویژه خارجی ، پنجشنبه بهترین است. امید هستند آشنا و دوستی در روز پنج شنبه. اما مراقب باشید -- این تاریخ سقوط در رفلکس رانندگی ، افزایش فراموشی. بهتر است آن را در هوای آزاد باقی بماند ، به عنوان حداقل در عمومی. در مشتری ، کبد ما محافظت می کند. رژیم غذایی توصیه شده آب ، کره گیاهی ، بلغور ، پروتئین محصولات پخته شده ، نان ، تیره ، و نه بیش از -- سیب زمینی. الکل که در روز یک سم قوی است.

-- پنجشنبه ، بهترین از همه روز است. خوب برای خرید ، ازدواج ، شروع پروژه های مهم است.
-- بسیاری از خانواده ها در هند خرید و مراقبت از او فقط پنج شنبه.

 


-- در آن روز صدای شهود قوی تر و فعال ظرفیت مراقبت است. همه چیز شروع می شود که روز پنجشنبه در رشد و رونق را به نفع همه است.
-- آیا رفتن که روز به جنوب ، چون شما وجود دارد پادشاهی خود را از مرگ ، و پنج شنبه یک روز از زندگی نیست.
-- همچنین ، شما باید از حرص و طمع ، غرور ، حسادت و خاتوله مراقب باشید ، چرا که مشتری می کند این ویژگی ها را دوست ندارد.

متولد در روز پنج شنبه :


مشتری را می دهد به اندازه زمینه های مختلف. این می تواند یک افزایش بزرگ ، عقل قدرتمند ، ثروت یا موقعیت اجتماعی است. کودکان روز پنجشنبه هستند و نه خوش بینانه ، بینش و شهود است. بیشتر خوشحال هستند در زندگی و در مورد کاستی شکایت نیست. آنها مذهبی و مطیع قوانین الهی است.جمعه -- روز زهره -- Śukravara -- Śukra (Shukra)

زهره ، در حامی مونی از روز ، به حساسیت ، شهوت پرستی و تمایل به بازی کند. در آن روز ، لباس پوشیدن و در pinks و قرمز بسیار تیره است. صورتی تقویت احساس دوستی ، قرمز -- عشق ، عشق و دوستی و سلامت خوب است. جمعه شیوه های روز و عبادت به الهه می باشد.

در آن روز ، احساسات به شدت محدود وضوح ذهن. نوع بی خیال از ما حاکم است ، حتی در موارد حرفه ای و جدی است. در روابط با افراد از جنس مخالف به نظر می رسد لهجه وابسته به عشق شهوانی. این یک روز بسیار خوب برای تاریخ ، بدون تعهد و اعلام جدی از عشق است. توصیه می شود که در این روز مقدار زیادی از پول را به کیف پول قرار داده است ، زیرا در روز جمعه ، افزایش میل به پول نقد در موضوع مزخرف است. Sharpens حس بویایی و لمس ، به دلیل آن است که موفق به خرید داروخانه در روز محصولات و لوازم آرایشی. بهتر جمعه و به نظر می رسد به احتمال زیاد از طرف لذت بخش از زندگی فکر می کنم ، بلکه سخت تر را تجربه ناامیدی ، راحت تر به آن صدمه و درد ناشی از کلمه دردناک است. یک رژیم غذایی که در روز و بدون محدودیت های خاص ، آن الزامی است ، با این حال ، اولین بشقاب -- هر سوپ ، سوپ یا آبگوشت. Nerkowcy باید در این روز به نوشیدن به اندازه دوباره محیطهای مایع با دیورتیک و ضد عفونی کننده. در روز جمعه ، کاهش نمک بهتر است. در آن روز ، چشم ما می تواند تلاش های افزایش تحمل نمی کند. در روز جمعه شروع به درمان با گیاهان از نشانه زهره : بنفش ، بابونه ، سیاه و سفید یاس بنفش ، زغال اخته ، تمشک. در پایان روز قرار داده تا از حمام یا دوش bodźcowy قوی.

-- در این روز به عنوان مطلوب به عنوان یکی از قبلی نیست. البته ، برای بسیاری از مردم و برکت از ویژگی های سیاره زهره می fondest رویایی ، اما برای ذهن ، متمرکز بر گرفتن از ماده در اغلب موارد مانع می شود.
-- جمعه خوب است برای پروژه های هدف در زندگی شاد در دنیای مادی است : شما می توانید ازدواج ، شامل خرید لباس ، رشد انواع هنر ، خرید زمین و مقابله با گل.
-- این یک روز خوب برای سرگرمی دولتی و خصوصی ، احزاب ، امور عشق و اعیاد است.
-- خودداری از اقدامات nadwerężających نیروی زندگی است. هندی ها در آن روز به مو و ناخن خود را قطع نمی شود.
-- نباید وسایل پیاده ، ایجاد خواهد شد ، را به فروش می باشد.

متولد روز جمعه :

جمعه کودکان غنی ، جذاب ، استعداد هنری ، به طرز ماهرانه ای با مردم جشن می گیرند. از ویژگی های خاص خود را برجسته و شهود است ، بنابراین بیشتر در forebodings خود را اشتباه گرفته شود.


شنبه -- زحل روز -- Śanivara -- ثانی (شانی)


روز زحل می کند ، بهترین رتبه در میان astrologers غربی ندارد. این یک روز که در آن ما باید موضوع پایان رشته طولانی است. از جمله نزاع طولانی و یا سوء تفاهم عمیق تر شدن است -- هم به توضیح همه چیز و حل مشکلات انباشته شده. این ما را در سایه ای از بنفش یا بنفش در ترکیب با سفید کمک کند. روز خوب برای انعکاس متافیزیکی و معنوی ، تجزیه و تحلیل ، سرنوشت ، اصلاح سرنوشت (قسمت) ، خوب در مراسم و ارادت به خدا ، مطلق.

ما را در این روز همه امور نیاز به صبر و تمرکز ، و همه امور خود را کنار بگذارند "برای بعد". زحل -- به رغم نظر potocznemu -- آیا لذت بی خیال تشویق نیست. حامی انرژی برای همه فرآیندهای داخلی -- هر دو در روح و روان ، و در درون هر ارگانیسم. این کمک می کند حل مشکلات و محدودیت در اب راه رفتن فقط به هدف برسد. شنبه بنابراین ممکن است در روز مهم زندگی شما می شود اگر شما شروع به آن با توجه به تاثیرات کیهانی استفاده کنید. بافت استخوان ، مفاصل و تاندونها در اثر افزایش حساسیت در روز شنبه مشخص می شود ، چرا که روز روماتیسم و آرتریت حاد به خصوص. توصیه می شود که در رژیم غذایی غنی از فسفر و پتاسیم ، تا پنیر ، پنیر ، گیاهان دریایی ، قارچ ، تخم مرغ ، کلم ، آجیل. برای کاهش بار مهره توصیه می شود ورزش کشش و تمدد اعصاب. که روز مو قطع نیست!

-- دوشنبه و سه شنبه است که معمولا سنگین ترین روز در هفته. هر چه آغاز می شود در تاریخ شنبه ، تمایل به کشیدن در زمان. بنابراین بهترین برای شروع با چیزی است که خواهد بود یک روند طولانی. به دست آمده در این روز ما به یک دوست برای زندگی است. روز خوب برای صدور و پذیرش Beatitudes. شما می توانید به خانه جدید را وارد کنید ، خرید زمین و یا گاو ، ساختمان ، انجام عمل جراحی.
-- بهتر است از فعالیت های نیروهای nadwerężającymi خودداری کنند. آیا استدلال می کنند ، برش مو یا ناخن نیست. با توجه به هندو مو و ناخن قطع کاهش می دهد و قدرت انرژی انسان است. افراد آشنا با دقیقا این عناصر از سحر و جادو استفاده می کنند به اتصال به فرد انتخاب شده است. برای اصلاح سر راهب در زمان هماهنگی نشان دهنده آغاز یک زندگی جدید است.
-- خوب انجام می شود ، امروز ، جدید سفارشات را برای هفته آینده که برای انجام پست به منظور پاک کردن بدن است.

متولد روز شنبه :


رشد آهسته تر از برادران خود را از روز دیگر ، اما با اندیشه های عمیق است. نگاهی به زندگی و پس از آن به طور جدی به تحقق. غالبا در نیمه دوم زندگی بسیار سبک تر و لذت بخش تر. آنها صبر و شکیبایی نیاز -- دیگر برخورد با این موضوع ، بهتر نتیجه خواهد آورد. گاهی بعضی از مردم می تواند به خنک ، قادر به مجازات دیگران است.


   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ۱:٥۸ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/٢٧

 

http://www.taknaz.ir/ax1/ax1/140.gif

 

این فال نشان دهنده 17 اتفاق در یک دوره زمانیست که زمان ان را خودتون مشخص میکنید مثلاً 1 ماه ِ اما این مدت زمان نباید بیشتر از 3 ماه و کمتر از 1 ماه باشد ؛ سپس نیت میکنید که اتفاقاتی که در این مدت روی میدهد چیست ؟

اول کارتها را رو به پشت بر زنید ( اعداد و اشکال مشخص نباشند ) سپس 13 کارت از روی کارت ها بشمارید و دارید و زیر کارت های دیگر بگذارید ، بعد چهاردهمین کارت را به رو برگردانید و روی زمین بگذارید ، همین طور 13 تا 13 تا بشمارید و چهاردهمین کارت روا روی زمین بگذارید تا کارت های روی زمین 17 کارت بشود.

 

نکته : این برگرداندن کارت بسیار مهم است ؛ بعضی ها کارت را از سمت راست میگیرند و بر می گردنند و بعضی ها از سمت چپ یا بالا یا پائین ؛ شما همانطور که کارت اول را به رو برگرداندید بقیه کارتها را هم همانطور برگردانید.

اکنون تنها با همین 17 تا کارت کار داریم ، از روی منبع پائین جواب تان را ببینید ؛ امیدوارم همه اتفاقات زندگی تان شیرین باشد.

 

 


 

 

کارت دل

 

1.تنفر از چیزی که در گذشته از دست دادی

2.حرف یا قول دروغ

3.به مراد و نیتی که داری میرسی

4.مراد و آرزوی بزرگ و خوبی داری

5.به جشن و مهمانی دعوت میشوی

6.آرزویت به واسطه شخصی بر آورده میشود

7.مسافرت راه دور در پیش داری

8. پنهان کردن کاری از دیگران

9. رویای بزرگی داری که به آن می رسی

10 .ازدواج خودتان یا یکی از اقوام

کارت شاه دل : مرد مسن و خوب و نیکوکار در زندگیت هست

بی بی دل : دختری در شرف ازدواج در زندگی تان هست

سرباز دل : پسر قد بلند و روشنی دوستت دارد و به تو فکر میکند

 

 


 

 

کارت خاج

 

۱.یک مسئله سری و خصوصی

2.یک مسئله عاشقانه

3.پول کمی به دستت میرسد

4.پول زیادی به دستت میرسد

5.هدیه ای میگیری

۶.راهی را با دلهره و ناراحتی طی میکنی

7.آدم حسود و دوروئی در زندگیت هست

8.با کسی که مشکلاتت را حل می کند ملاقات میکنی

9.معجزه بزرگی در زندگیت پیش می آید

10.به تو حسادت میکنند

شاه خاج : مردی میانسال و مهربان در زندگیت تاثیر میگذارد

بی بی خاج : دختر مهربان و نیکوکاری در زندگیت هست

سرباز : پسر قد کوتاه و سبزه یا روشن در زندگیت تاثیر میگذارد

 

 


 

 

کارت خشت

 

1.یک خبر خوشحال کننده

۲.قول راست

3.تغییرات مهم در زندگی

4.صحبت واضح و روشنی در زندگیت که تکلیفت را مشخص میکند

۵.تغییر بسیار روشن در زندگیت روی میدهد

۶. راه خوب و روشن در زندگیت دیده میشود

7.یک تصمیم جدی در زندگیت داری

8.زیر و رو شدن زندگی که خیلی خوب و روشن است

۹.خواستگاری

۱۰.کسی که مدتی ندیده ای را ملاقات میکنی

شاه خشت :مردی میانسال و مهربان در زندگی ات نقش مهمی دارد

بی بی خشت :دختری مهربان که ازدواج نکرده در زندگیت هست

سرباز خشت : مژده خوشحال کننده و خبر خوشی از طرف مرد جوانی میشنوی

 

 


 

 

کارت پیک

 

1.سر پیک رو به بالا حل مشکلات و رو به پائین مشکلات جسمی یا روحی

۲.ناراحتی سطحی

3.غصه و ناراحتی های عمیق روحی

4.غصه بزرگی در وجودت هست

5.درگیری شدید فکری

6.راهی را با غصه و ناراحتی میروی

۷.یک نفر در زندگیت هست

8.جر و بحث و دعوا داری

9.غصه زیادی در گذشته داشتی

10.خبر ناراحت کننده و شوک آور

شاه پیک : یک مرد مسن ناراحتت میکند

بی بی پیک : یک زن بیوه ناراحتت میکند

سرباز پیک :یک مرد از دستت ناراحت هست

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٦:٥۳ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/٦/۱٤